Šķiet, ka pārlūkošanai izmantojat pārlūkprogrammu Internet Explorer 6. Tā ir novecojusi.
Lai pārlūkošana būtu drošāka un ticamāka, ir ieteicams atjaunināt pārlūkprogrammu uz vienu no šādām pārlūkprogrammām:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 
Izmēģiniet darbībā
 
 

Tough! TG-Tracker

Nepārspējama piedzīvojumu varone
jebkuros izaicinājumos
 •    
“Lieliska jebkādai aktivitātei, vienalga cik skarbai”

Kāpiet kalnā, saplūstiet ar vilni, laidieties no kalna lejup... Pietiekoši izturīga jebkuram izaicinājumam, TG-Tracker kamera ir gana stipra, viegli lietojama action kamera, kas jums iegūs lieliskas filmas un fotogrāfijas visskarbākajos apstākļos.

“Lieliska jebkādai aktivitātei, vienalga cik skarbai”

Kāpiet kalnā, saplūstiet ar vilni, laidieties no kalna lejup... Pietiekoši izturīga jebkuram izaicinājumam, TG-Tracker kamera ir gana stipra, viegli lietojama action kamera, kas jums iegūs lieliskas filmas un fotogrāfijas visskarbākajos apstākļos.

“Tas ir kā vēlreiz izdzīvot visu aizraujošo piedzīvojumu”

4K filmēšana, jaudīgs attēla procesors, 5-asu attēla stabilizācija un ultra platleņķa objektīvs it tikai dažas no tām iespējām, kas palīdzēs iemūžināt darbību, TG-Tracker nodrošina izcilu filmēšanu bez sarežģītas kontroles, tātad jūs varat koncentrēties uz savām aktivitātēm.

“Lielisks veids, kā ierakstīt un novērtēt darbību”

TG-Tracker reģistrē jūsu darbības un izseko jūsu piedzīvojumus, sniedzot jums iespēju novērtēt sasniegto. Detalizēta reģistrācija nodrošina jūs ar visaptverošu svarīgāko informāciju, ļaujot to vēl vairāk uzlabot ar OLYMPUS lauka sensoru sistēmu.

 •  
  Tā ir Tough!
 •  
  Izcils 4k video
 •  
  Ļaujies izaicinājumam

Pazudis un atrasts

Reģistrējieties šodien OLYMPUS "Pazudis un atrasts" pakalpojumam. Vienkārši piereģistrējiet savu Tough! fotoaparātu MyOLYMPUS vietnē - gadījumā, ja jūs pazaudēsiet to un kāds to atradīs, atradējs varēs mūs infotmēt un mēs sazināsimies ar jums par tā drošu atdošanu.

Reģistrējieties tūlīt >

TG-Tracker obligātais minimums

 • Izturīgs sniegums

  Ūdensdroša līdz 30 m dziļumam, saladroša –10°C, trieciena droša 2.1 m, saspiešanas droša 100 kg un putekļu droša – jaunā
  TG-Tracker ir veidota, lai izbaudītu visus izaicinājumus, kam jūs stājaties pretī. Pārdomāts korpuss un izslavētā OLYMPUS blīvju sistēma garantē iespaidīgi izturīgu un ūdensdrošu darbību.

  • 2,1 m

  • 30 m

  • 100 kg

  • -10°C

 • Lauka sensoru sistēma

  Piecu sensoru izsekošanas sistēma galēji izturīgā video un fotokamerā pamanīs visu to pašu, ko redzat jūs un ierakstīs visu, ko jūs jūtat! GPS, kompass, paātrinājuma sensors, barometrs un termometrs izseko darbībai, padarot jūsu piedzīvojamus vēl neaizmirstamākus. Kā radīta, lai ierakstītu savu personīgo veikumu izaicinošās brīvdabas aktivitātēs.

 • Uzņemiet, izsekojiet un demonstrējiet

  Pārvietojiet savas fotogrāfijas vai video klipus, un reģistrējiet to informāciju savā viedtelefonā un OI.Track Aplikācijā. Uzreiz pārbaudiet savu progresu un prasmju pilnveidošanos, izmantojot pārslēdzamus skatus starp dažādu reģistrēto informāciju ar atbilstošiem datiem. Ar bezmaksas OI.Share aplikāciju jūs varat vienkārši importēt savu piedzīvojumu uzņēmumus uz savu mobilo ierīci, lai parādītu tos sociālajos tīklos. Vai arī izmanot ierīci kā tālvadību, lai kontrolētu TG-Tracker iestatījumus un uzņemšanu.

 • 4K un ultra platleņķa objektīvs

  4K filmēšanas iespējas un ultra platleņķa objektīvs notver visu darbības ainu ar precīzi izzīmētām detaļām. Ultra platleņķa objektīvs ar pilnu 204° skatu leņķi ļaus jums vēlreiz izdzīvot notikušos.

Vairāk iespēju
 • 5-asu attēla stabilizācija

  TG-Tracker ir aprīkota ar iespaidīgu 5-asu AS (attēla stabilizācija) sistēmu, lai kompensētu jebkura veida izraustījumus. Kā radīta plūstošām video filmām, neatkarīgi no tā cik nelīdzens ir brauciens.

 • Atlokāms 1.5" LCD

  1.5" krāsu LCD displejs ar 115,200 punktiem jūs ietver kadrā, kad jūs fotografējat un apskatāt attēlus. Atlieciet LCD displeju un iesaistieties darbībā!

 • 4K Video

  Filmējiet 4K video ar
  TG-Tracker un izbaudiet slaveno OLYMPUS attēlveidošanas tehnoloģiju, kas nodrošina dzīvus attēlus un detaļām bagātus video jebkurā situācijā.

 • Jaudīga frontālā gaisma

  Augstas intensitātes frontālā gaisma nodrošina papildus apgaismojumu sarežģītos gaismas apstākļos. Līdz pat 60 lūmeniem izgaismo tumsu līdz 3.5m attālumā maksimums vienas minūtes garumā. Ērtā ieslēgšana nodrošina zibenīgu nepieciešamo objektu izgaismojumu bez raizēm.

 • Filmēšana ar laika intervālu

  Ar laika intervāla filmēšanas režīmu, Jūs varat iemūžināt saullēktu, mainīgos laika apstākļus vai jebkuru citu ilgāku procesu ar speciālu laika intervāla efektu. Lielisks, lai izmantotu tiešsaites režīmā.

 • Cilpveida ieraksts

  Cilpveida ieraksts ļauj jums veikt nepārtrauktu filmēšanu, kamēr atmiņas karte ir pilna vai baterija ir iztukšota. Katrs fails ir 29 minūtes garš, padarot vieglāku failu meklēšanu un rediģēšanu pēc ieraksta.

 • Zemūdens detektors

  TG-Tracker automātiski fiksē to, ka jūs esat zem ūdens. Ūdenī, dziļumā, kas lielāks par 50 cm, kamera automātiski pārslēdzas uz optimālo režīmu zemūdens uzņemšanai - tā kā jūs varat bez raizēm koncentrēties uz zemūdens pasaules izjūtām.

 • Ilgi strādājošais akumulators

  Augstas ietilpības, ilgi strādājošais Li-ion akumulators nodrošina iespaidīgu nepārtraukta video ieraksta iespēju.

 • Turetājs un adapters

  Fiksētais plaukstas turētājs palīdz iemūžināt brīdi no jebkura leņķa, pat ļoti ekstrēmās situācijās. Savienotāj-adapters piedevām nodrošina savietojamību ar citu ražotāju aksesuāriem, visplašākajām iespējām.

Tough! TG-Tracker tehniskie parametri

Tough! TG-Tracker tehniskie parametri
 • test-and-wow

  Izmēģiniet tūlīt

  Apskatiet mūsu fotokameru klāstu un atrodiet vietējo izplatītāju.

  Uzzini vairāk
   
   
  test-and-wow

  Izmēģiniet tūlīt

  Apskatiet mūsu fotokameru klāstu un atrodiet vietējo izplatītāju.

  Uzzini vairāk
   
   
 • storelocator

  Kur pirkt

  Jūs dodat priekšroku personīgai apkalpošanai? Ātri atrodiet jums tuvāko OLYMPUS tirgotāju.

  Atrast izplatītāju
   
   
 • cart

  Pirkt tiešsaistē

  Izmantojiet vienkāršo un ērto 24/7 iepirkšanās iespēju; pērciet savu jauno OLYMPUS izstrādājumu mūsu interneta veikalā jau šodien.

  Pirkt tiešsaistē
   
   
Pagariniet savu izstrādājumu garantiju

Pievienojieties MyOLYMPUS un pagariniet garantiju izvēlētiem reģistrētiem izstrādājumiem.

Reģistrējieties tūlīt
 
 
Klientu atbalsts

No tālāk esošā saraksta izvēlieties tēmu, kur jums nepieciešams atbalsts.