Šķiet, ka pārlūkošanai izmantojat pārlūkprogrammu Internet Explorer 6. Tā ir novecojusi.
Lai pārlūkošana būtu drošāka un ticamāka, ir ieteicams atjaunināt pārlūkprogrammu uz vienu no šādām pārlūkprogrammām:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

TG‑6

Izturīga darbība.
Bez kompromisiem.
 • Izcila attēla un video kvalitāte
 • Dažādi zemūdens režīmi
 • Ārkārtīgi izturīgs sniegums

Piedzīvojiet pasauli

ar jauno Tough!

Ar TG-6 jūs varat dodieties savos piedzīvojumos. Šī fotokamera ir jūsu ideālais sabiedrotais, lai iemūžinātu katru jūsu iespaidīgā ceļojuma brīdi, par spīti visiem apstākļiem. Plašs papildaprīkojuma klāsts paplašina jūsu Tough pieredzi un sagatavo jūs vissarežģītākajām situācijām.

TG-6 ir ūdens droša līdz 15 m dziļumam, triecienu droša līdz 2.1 m, putekļu droša, sala droša līdz -10°C, saspiešanas droša un ar pretaizsvīšanas pārklājumu, kas padara to arī piedzīvojumu drošu.

Nevainojami notverts mirklis

Dodoties savos mežonīgajos piedzīvojumos, jūs nekad nevarat zināt, kas notiks pēc mirkļa. Augstas izšķirtspējas F-2 objektīvs, apvienojumā ar TruePic VIII un 12 megapikseļu attēla sensoru sniedz jums iespēju nofotografēt lieliskus kadrus neatkarīgi no apstākļiem. Pat sliktā apgaismojumā Jūsu fotogrāfijas vienmēr izdosies dzidras un skaistas.

Nekad nepalaidiet garām īsto kadru

Nospiežot slēdža pogu līdz pusei, Pro Capture sāk uzņemšanu un veido buferatmiņu ar ātrumu 10 kadri sekundē. Tajā brīdī, kad slēdža taustiņš tiek nospiests līdz galam, sākas nepārtraukta fotografēšana. Šādi jūs nofotografēsiet to, ko iepriekš nepaspējāt.

Ideāls līdzsvars

TG-6 spēj notvert pat ļoti sarežģītas gaismas situācijas, piedevām ar stipru gradāciju gaišajos un tumšajos laukumos. HDR režīms apvieno četrus dažādi eksponētus kadrus vienā attēlā, pēc vajadzības padarot bildi gaišāku vai tumšāku. Tas dod jums lielāku brīvību atjaunot gan gaišās, gan tumšās sadaļas, atrodot ideālo kontrastu un sabalansējot melno un balto.

 • AUGSTA ATTĒLA KVALITĀTE

 • Pro Capture

 • HDR

Jūsu atmiņas ir spilgtākas nekā jebkad agrāk

Īstenojiet savas aktivitātes, vienlaikus iemūžiniet katru detaļu īstajā brīdī. 4K video ļaus nofilmēt elpu aizraujošu video ar labākajiem brīžiem un izvedot Full HD izmēra filmas ar 120 kadriem sekundē.

Ienirstiet TG-6 zemūdens pasaulē

Noskaidrojiet, kas atrodas zem ūdens virsmas. Ar savu ūdens drošo blīvējumu TG-6 ir radīts lietošanai pat 15m dziļumā bez jebkāda papildu aprīkojuma.

Vēl dziļāk

Vēlaties doties tālāk? TG-6 zemūdens futrālis PT-059 nodrošina vēl aizraujošāku zemūdens pieredzi līdz pat 45 m dziļumam. Bet tas nav viss: jūs varat paplašināt savas kameras darbību izvēloties kaut ko no milzīgā papildaprīkojuma klāsta.

Iemūžiniet aizraujošo zemūdens pasauli

Izmantojot vienu no trim zemūdens baltās krāsas balansa režīmiem, atdzīviniet savas fotogrāfijas, lai kādā dziļumā tās būtu uzņemtas. Izmantojiet “Seklo” (līdz 3 m) režīmu, lai uzlabotu sarkanos toņus, “Vidējo dziļumu” no 3 līdz 15 m dziļumā vai “Dziļo”, lai uzlabotu zilos toņus dziļumā, kas pārsniedz 15 m.

Zemūdens mikroskopa režīms

Ienirstiet ar galvu pa priekšu un piekļūstiet tuvāk nekā jebkad agrāk: zemūdens mikroskopa režīms ļauj fotografēt 1 cm attālumā no objektīva, tā ļaujot iemūžināt pat visniecīgākās detaļas.

Zemūdens HDR

Zemūdens HDR lieliski līdzsvaro gaišo un tumšo zonu. Rezultātā tiek iegūti iespaidīgi zemūdens kadri ar plašu dinamisko spektru.

 • ZEMŪDENS BB

 • MIKROSKOPA REŽĪMS

 • ZEMŪDENS HDR

Atklājiet smalkās nianses

Ejiet tālāk par acs noteiktajiem ierobežojumiem! Mikroskopa režīms ļauj fotokamerai fotografēt objektus 1 cm attālumā. Izbaudiet 44.4 x displeja palielinājumu kopā ar elastīgo tālummaiņu. Ar LG-1 gaismas gidu un FD-1 izkliedējošo zibspuldzi TG-6 ir vēl lielāks potenciāls makro fotografēšanai.

Fokusējieties uz svarīgāko

TG-6 sniedz jums izvēles brīvību fokusēties uz to, kas tobrīd ir būtisks. Ar fokusējuma apvienojumu un fokusējumu paketēšanu, kamera piedāvā divus jaudīgus režīmus, kas dod iespēju visam kadram būt fokusā vai arī vēlāk radīt plašākas fokusēšanās iespējas.

Piešķiriet savam ceļojumam noslēdzošo slīpējumu

Kādreiz esat gribējis uz mirkli apstāties un atcerēties piedzīvoto? Ar Olympus Workspace programmatūru var rediģēt jūsu RAW kadrus un pēc tam izdrukāt fotogrāfijas, tādējādi jūsu piedzīvojums iegūs pēdējo slīpējumu un būs apskatāms vienmēr.

Divi krāsu varianti

Lai akcentētu savu individualitāti, jūs varat izvēlēties sarkano vai melno TG-6 versiju.

Optimāls satvēriens

TG-6 fotokameras priekšpuse ir aprīkota ar gripu, lai kameru būtu ērti turēt, pat dodoties pārgājienā pa laukiem.

Papildaprīkojuma drošības taustiņš

Aksesuāru fiksācijas taustiņš pasargā pievienotos aksesuārus, piemēram, zivsacs konverteri, gaismas gidu vai izkliedēto zibspuldzi no nokrišanas.

Vadības ripa/ Tālummaiņas svira

TG-6 tālummaiņas sviras konstrukcija ļauj to izmantot ari ar cimdiem rokās un slēpojot pa stāvām kalnu nogāzēm. Piedevām vadības ripa atvieglo fotografēšanas iestatījumu, piemēram, ekspozīcijas kompensācijas pieregulēšanu,

Displejs ar režģi stabilai kadrēšanai

TG-6 ir displeja režģis, lai palīdzētu iegūt optimālas kadra attiecības. Jūs varat izvēlēties starp standarta režģi un zelta standartu.

Vairāki ekspozīcijas režīmi un pielāgoti iestatījumi

Tāpat kā jau zināmais diafragmas prioritātes un programmētais režīms, tagad režīmu ripā ir arī filmēšanas režīms ātrai piekļuvei dažādiem video filmēšanas stiliem.

Padariet savus piedzīvojumus vēl aizraujošākus
 • test-and-wow

  Izmēģiniet tūlīt

  Apskatiet mūsu fotokameru klāstu un atrodiet vietējo izplatītāju.

  Uzzini vairāk
   
   
  test-and-wow

  Izmēģiniet tūlīt

  Apskatiet mūsu fotokameru klāstu un atrodiet vietējo izplatītāju.

  Uzzini vairāk
   
   
 • storelocator

  Kur pirkt

  Jūs dodat priekšroku personīgai apkalpošanai? Ātri atrodiet jums tuvāko OM Digital Solutions tirgotāju.

  Atrast izplatītāju
   
   
 • cart

  Pirkt tiešsaistē

  Izmantojiet vienkāršo un ērto 24/7 iepirkšanās iespēju; pērciet savu jauno OLYMPUS izstrādājumu mūsu interneta veikalā jau šodien.

  Pirkt tiešsaistē