Šķiet, ka pārlūkošanai izmantojat pārlūkprogrammu Internet Explorer 6. Tā ir novecojusi.
Lai pārlūkošana būtu drošāka un ticamāka, ir ieteicams atjaunināt pārlūkprogrammu uz vienu no šādām pārlūkprogrammām:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Tough! TG-5:

Jūsu neaizstājamais partneris visizaicinošākajos piedzīvojumos.

“Es zinu, ka ar šo fotokameru es iegūšu labas kvalitātes fotogrāfijas arī ļoti izaicinošā apgaismojumā, kādu itin bieži nākas pieredzēt zemūdens apstākļos.”

Aizraujoši piedzīvojumi bieži notiek nepietiekoša apgaismojuma apstākļos. Sākot ar arktisko ziemeļblāzmu līdz zemūdens pasaulei, spēja tikt galā ar nepietiekošu gaismu ir noteicošais faktors lai izdotos lielisks attēls. Jauns attēla sensors ar ārkārtīgi ātrdarbīgu un jutīgu darbību apvienojumā ar jaunāko TruePic VIII attēla procesoru, kas aizgūts no mūsu sistēmas kameru flagmaņa, garantē vēl labāku attēla kvalitāti ar uzlabotu dinamisko diapazonu un reakcijas laiku.

“Vienalga vai esat pārgājienā savvaļas mežā, rāpjaties vējainā kalna nogāzē vai izlūkojat arktiskās alas, šīs kameras lauka sensora sistēma ir neaizstājams ceļabiedrs it visur.”

Izmantojot bezmaksas OI. Track aplikāciju jaunā TG-5 var pievienot fotogrāfijām GPS, kompasa, manometra un temperatūras datus un, izmantojot Wi-Fi, pārsūtīt tos uz jūsu viedtelefonu vai planšeti.

“Parastai fotokamerai, to ienesot no aukstā kalnu gaisa siltā istabā, objektīva lēcas aizsvīstu. Ar TG-5 šī parādība paliek pagātnē.”

Dubultais aizsargstikls ir tikai viens jauns papildinājums jau agrāk pārbaudītajai izturībai, jūs varat turpināt fotografēt neatkarīgi no dabas radītajiem izaicinājumiem. Ekstremālas temperatūru svārstības var izraisīt kondensātu uz objektīva. TG-5 no tā izvairās ar dubulto aizsargstiklu, un ļauj jums turpināt fotografēt.

 •  
  Vislabākā attēla kvalitāte
 •  
  Lauka sensoru sistēma
 •  
  Uzticama Tough darbība

Notveriet vēl vairāk darbības.

Lai svarīgi notikumi izskatītos lieliski, katra detaļa jāiemūžina īstajā brīdī. TG-5 jaudīgā attēla tehnoloģija to ļauj izdarīt daudz vieglāk nekā agrāk. Tās liela ātruma TruePic VIII procesors ļauj ierakstīt satriecošus 4K izšķirtspējas, pilna kadra HD video, ar 120 kadriem/s palēninātas darbības filmas. Saskatiet dinamiku ikvienā kustībā vai arī iemūžiniet skaistos skatus satriecoši augstā izšķirtspējā.

Piekļūstiet pavisam tuvu.

iet pavisam tuvu.

Kādreiz esat gribējis nofotografēt niecīgus objektus, ko ar aci nemaz nevar saskatīt? TG-5 maksimālais 7x* attēla palielinājums uzlabotajā četru režīmu makro sistēmā (ar mikroskopa, mikroskopa vadības, fokusa paketēšanas un fokusējumu apvienojuma režīmiem) ļauj to īstenot. Mikroskopa režīmā fotokamera spēj nofotografēt objektu no 1 cm attāluma. Mikroskopa vadības režīmā displeja palielinājumu ar tālummaiņas sviru var uzstādīt uz maksimālo 44.4x. Piedevām ir pieejami vēl divi atsevišķi nopērkami piederumi – LD-1 gaismas gids un FD-1 zibspuldzes izkliedētājs, kas palīdzēs demonstrēt visas mainīgās makro sistēmas iespējas. Iegūstiet iespaidīgus tuvplānus, it kā jūs skatītos caur mikroskopu.

*35mm ekvivalents

Atdzīviniet katru mirkli.

Iemūžiniet brīnišķīgu pieredzi ar 4K un palēnināti demonstrējamu videofilmu ar visu izsekošanas informāciju, un ērti dalieties ar to.
Importējiet ar fotokameru uzņemtos attēlus un lauka sensoru informāciju – kompasu, manometru un temperatūru uz jūsu viedtālruni, izmantojot TG-5 iebūvēto Wi-Fi un Ol.Share iespējas, tad sasaistiet tos, lai veidotu videofilmas ar izsekošanas datiem izmantojot bezmaksas Olympus Image Track (OI.Track) aplikāciju.
Kopīgojiet savu pieredzi ar draugiem tieši tādu, kādu to atceraties.

Vēl vairāk piederumu jūsu Tough!

TG-5 plašais papildaprīkojuma klāsts paver jums jaunrades pasauli.
Sākot ar somiņām līdz LED gaismas gidam un zibspuldzēm, zivsacs un tele konverteriem līdz zemūdens futrālim.
Ļaujieties radošumam un iegūstiet maksimālo no sava aizraujošā piedzīvojumu iemūžināšanas.

Tas varētu jūs interesēt
 • test-and-wow

  Izmēģiniet tūlīt

  Apskatiet mūsu fotokameru klāstu un atrodiet vietējo izplatītāju.

  Uzzini vairāk
   
   
  test-and-wow

  Izmēģiniet tūlīt

  Apskatiet mūsu fotokameru klāstu un atrodiet vietējo izplatītāju.

  Uzzini vairāk
   
   
 • storelocator

  Kur pirkt

  Jūs dodat priekšroku personīgai apkalpošanai? Ātri atrodiet jums tuvāko OLYMPUS tirgotāju.

  Atrast izplatītāju
   
   
 • cart

  Pirkt tiešsaistē

  Izmantojiet vienkāršo un ērto 24/7 iepirkšanās iespēju; pērciet savu jauno OLYMPUS izstrādājumu mūsu interneta veikalā jau šodien.

  Pirkt tiešsaistē