Šķiet, ka pārlūkošanai izmantojat pārlūkprogrammu Internet Explorer 6. Tā ir novecojusi.
Lai pārlūkošana būtu drošāka un ticamāka, ir ieteicams atjaunināt pārlūkprogrammu uz vienu no šādām pārlūkprogrammām:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 
Izmēģiniet darbībā
 
 

Tough! TG-4:

Pārsteidzošs sabiedrotais
ekstremālai pieredzei
 •    
 • “ Niršana ir viens no maniem patiesajiem hobijiem. Pat sliktā apgaismojumā un tumšās zemūdens situācijās es varu vienkārši paļauties uz šīs fotokamera iespaidīgajām spējām.”

  Vienalga, vai jūs dodaties aplūkot koraļļu rifus, kuģu vrakus vai zemūdens pasauli. Ja kopā ar jums ir Tough! TG-4, jums ir ūdensizturīga digitālā fotokamera, kas lieliski fotografē arī okeāna dziļumos. Tās īpaši gaišais 1:2.0 ātrdarbīgais objektīvs nodrošinās elpu aizraujošus kadrus ar spilgtām krāsām no jūsu niršanas un snorkelēšanas piedzīvojumiem.

 • “No augstākās līdz dziļākajai, no karstākās līdz aukstākajai vietai, šī fotokamera ir sekojusi man visās zemeslodes vietās un nekad nav pievīlusi.”

  Ed Farrelly – alpīnists, piedzīvojumu meklētājs
  un OLYMPUS Tough! vēstnieks

  TG-4 ir gatava jebkuram izaicinājumam: nelīdzenas kalnu terases, temperatūra zemāka par nulli, spēcīgas lietusgāzes, sniega un smilšu vētras, tumšs un mežonīgs mežs. Pārdomātā blīvju sistēma nodrošina TG-4 darbību pat visekstremālākajos apstākļos jebkurā pasaules vietā.

  • 2.1m
  • 15m
  • 100kg
  • -10°C
 • “Atklājiet iespaidīgo asuma dziļumu fotografējot makro attēlus. Fotokamera spēj panākt pilnīgu asumu no pavisam tuvas distances.”

  Frank Rückert - OLYMPUS vizionārs

  Tough! TG-4 ir apveltīta ar spēku, lai nofotografētu visu, kas dabai ir ko piedāvāt. Izmantojiet jebkuru no četriem makro režīmiem, piemēram, fokusējumu apvienojuma (focus stacking) režīmu, lai panāktu vēl iespaidīgāku asuma dziļumu. Iegūstiet neatkārtojamas kukaiņu, ziedu un sniegpārslu fotogrāfijas, ar mikroskopiski izzīmētu precizitāti.

 •  
  Ātrdarbīga
 •  
  Lieliska iekārta āra apstākļiem
 •  
  Elpu aizraujoši dabas skati

Pazudis un atrasts

Reģistrējieties šodien OLYMPUS "Pazudis un atrasts" pakalpojumam. Vienkārši piereģistrējiet savu Tough! fotoaparātu MyOLYMPUS vietnē - gadījumā, ja jūs pazaudēsiet to un kāds to atradīs, atradējs varēs mūs infotmēt un mēs sazināsimies ar jums par tā drošu atdošanu.

Reģistrējieties tūlīt >

TG-4 obligātais minimums

 • Iegūstiet plašāku pasaules bildi

  Kad jūs esat dabā, jums ne vienmēr ir iespēja sakārtot kadru. Bet ar TG-4
  platleņķa objektīvu un 4x tālummaiņu, jums tas arī nav jādara. Apvienojumā ar liela ātruma autofokusu, tas ļauj jums pietuvināt no 25 līdz 100 mm (atbilstoši 35 mm standartam) un iegūt ārkārtīgi skaidru attēlus fotografējot no attāluma. Vai arī esat vēl radošāks ar platleņķa dabas skatiem.

 • Fotografējiet un dalieties uzreiz

  Tagad tas ir vieglāk nekā jebkad agrāk, dalīties ar saviem piedzīvojumiem – gan no kalna virsotnes, gan ielejas. Pateicoties TG-4 iebūvētajai Wi-Fi funkcijai un OI.Share iespējām. Neskatoties uz to, kur jūs atrodaties, jūs varat bez vadiem pārsūtīt fotogrāfijas uz savu viedtelefonu vai piezīmjdatoru. Vai arī izmantot mobilās iekārtas kā tālvadību, lai kontrolētu TG-4 iestatījumus un fotografēšanu.

  Kreisajā pusē esošais attēls ir tikai ilustratīvs.

 • Iezīmējiet savus pasaules piedzīvojumus

  Nākamās paaudzes GPS sniedz jums ātras, precīzas izsekošanas koordinātes katram kadram. Ja jūs vēlaties uzzināt, kur atrodaties, pat tad, ja fotokamera ir izslēgta, izmantojiet e.Komapasa iespējas, kas parāda arī spiediena un augstuma informāciju. Instalējot OI.Track aplikāciju savā viedtelefonā, jūs varat pievienot GPS datus savām fotogrāfijām, kad dalieties ar tām.

 • Paplašiniet savu izturīgumu.

  Līdz ar TG-4 jūsu rīcībā ir arī vesela papildaprīkojumu sistēma, kas padarīs jūsu piedzīvojumus vēl labākus. Zemūdens futrālis, LED gaismas, zivsacs vai tele konverters, dažādas somas, zemūdens platleņķa konverters un zibspuldzes. Izvēlieties vajadzīgo un izbaudiet radošo iespēju pasauli, lai kurā virzienā ekspedīcija jūs aizvestu.

Vairāk iespēju
 • 16 MP aizmugurgaismots CMOS sensors

  Jūs būsiet pārsteigts par pilna kadra video filmām, fotogrāfijām un izdrukām ar augstu, līdz pat 16 megapikseļu izšķirtspēju. Iegūstiet labāku attēla kvalitāti ar zemāku trokšņa līmeni uzlabotām attēla detaļām, īpaši sliktā apgaismojumā.

 • TruePicVII attēla procesors

  Kopā ar liela ātruma sensoru, nākamās paaudzes TruePicVII attēla procesors precīzi pielāgojas tam diafragmas atvērumam, ko jūs izmantojat, lai iegūtu krāšņas fotogrāfijas un filmas, kur jūtams dzīves pulss.

 • iHS tehnoloģija

  Apvienojot liela ātruma 16 megapikseļu CMOS sensoru un jaudīgo TruePicVII attēla procesoru, iHS tehnoloģija ļaus jums iemūžināt tieši to kadru, ko jūs vēlaties – skaisti un labā kvalitātē.

 • 7.6cm/3.0" 460,000 punktu LCD DISPLEJS

  Lielais, augstas izšķirtspējas LCD displejs ir neaizstājams vienkāršai kadrēšanai, apskatei un kopīgošanai. Tas atveido spilgtas krāsas un augsta līmeņa kontrastus katrā fotogrāfijā un filmā.

 • Intervāla fotografēšana un filmēšana

  Funkcijas Intervāla fotografēšana apvienojumā ar Laika intervāla video filmēšanu dod iespēju uzņemt saullēktu vai unikālus kādas darbības mirkļus ar īpašu laika intervāla efektu.

 • Mākslas filtrs

  Uzlabojiet savas fotogrāfijas ar jaunradi. Izmēģiniet dažādus efektus, pievienojot savām fotogrāfijām un video filmām kādu no kādu no 7 mākslas filtriem un piešķiriet saviem fotoattēliem unikālu akcentu.

 • Tiešskates kompozīta režīms (Live Composite)

  Pārvērtiet uzņēmumus ar garu eksponēšanas laiku, piemēram, zvaigžņotu debess jumu, vienā aizraujošā fotogrāfijā. Tiešskates kompozīta režīms izmanto speciālu gaišuma kontroli perfekta efekta iegūšanai. Apskatiet iegūstamo rezultātu vēl pirms nofotografēšanas.

 • Vai jums patīk RAW faili?

  Jums vajadzētu - tas nozīmē, ka saglabājot vai drukājot fotogrāfijas netiek zaudēta to lieliskā kvalitāti.

 • 1080p Full HD

  Augstas izšķirtspējas Full HD (1920 x 1080) iespējas nozīmē, ka jūsu plaukstā atrodas filmēšanas lietpratējs. Izbaudiet kvalitatīvas un skaidras video filmas līdz pat 29 minūšu garumā.

 • Diafragmas atvēruma prioritātes režīms

  Režīms A sniedz daudzpusīgākas izpausmes iespējas, ļaujot tieši kontrolēt diafragmas atvērumu, panākot gan pārsteidzošu asuma dziļumu, gan izpludinājumu.

Tough! TG-4 tehniskie dati

 • 65.9mm 31.2mm 111.5mm
 • test-and-wow

  Izmēģiniet tūlīt

  Apskatiet mūsu fotokameru klāstu un atrodiet vietējo izplatītāju.

  Uzzini vairāk
   
   
  test-and-wow

  Izmēģiniet tūlīt

  Apskatiet mūsu fotokameru klāstu un atrodiet vietējo izplatītāju.

  Uzzini vairāk
   
   
 • storelocator

  Kur pirkt

  Jūs dodat priekšroku personīgai apkalpošanai? Ātri atrodiet jums tuvāko OLYMPUS tirgotāju.

  Atrast izplatītāju
   
   
 • cart

  Pirkt tiešsaistē

  Izmantojiet vienkāršo un ērto 24/7 iepirkšanās iespēju; pērciet savu jauno OLYMPUS izstrādājumu mūsu interneta veikalā jau šodien.

  Pirkt tiešsaistē
   
   
Pagariniet savu izstrādājumu garantiju

Pievienojieties MyOLYMPUS un pagariniet garantiju izvēlētiem reģistrētiem izstrādājumiem.

Reģistrējieties tūlīt
 
 
Klientu atbalsts

No tālāk esošā saraksta izvēlieties tēmu, kur jums nepieciešams atbalsts.