Šķiet, ka pārlūkošanai izmantojat pārlūkprogrammu Internet Explorer 6. Tā ir novecojusi.
Lai pārlūkošana būtu drošāka un ticamāka, ir ieteicams atjaunināt pārlūkprogrammu uz vienu no šādām pārlūkprogrammām:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 

IZBAUDIET. KLIKŠĶINIET. ATKĀRTOJIET.

OLYMPUS PEN E-PL9

 •    

BEIDZIET KNIPSĒT. SĀCIET FOTOGRAFĒT.

Labākas fotogrāfijas bez satraukuma un skaista fotokamera, ar ko tās uzņemt. Paceliet savu fotografēšanu jaunā līmenī ar Olympus PEN E-PL9 un dalieties ar saviem labākajiem kadriem vienkārši, patiecoties iebūvētajam WiFi, kas nemanāmi saistīts ar jūsu viedtālruni. Tagad ir jūsu kārta: Beidziet knipsēt. Sāciet fotografēt.

 • RADOŠA EKSPANSIJA

  Cilvēki man saka, ka esmu radoša un man nepieciešama fotokamera, kas ļautu izpaust to, ko jūtu. Man patīk E-PL9 intuitīvā sajūta, kas sniedz man papildu pārliecību. Auto režīms man palīdzēja sākt, jo kamera ir tik gudra, bet tagad es izmantoju skārienekrānu, lai piekļūtu daudzām radošām iespējām. Es varu izdrukāt savus mākslas darbus lielos formātos, jo kvalitāte ir vairāk nekā konkurētspējīga salīdzinājumā ar masīvāko fotokameru sniegumu.

 • IDEĀLA ATBILSTĪBA

  Lai cik skaists būtu izskats, ja jūs nejūtaties ar to ērti, tad tas nav īstais. Tas pats attiecas uz fotokameru. Es pievēršu uzmanību detaļām un pamanu, kā ādai līdzīgais materiāls harmoniski sapludināts ar kameru, piešķirot vienkārši klasiskajam dizainam izsmalcinātu izskatu. Tai ir arī jāstrādā: ir tik vienkārši pieskarties fotografējamam objektam uz displeja, lai iefokusētu un nofotografētu. E-PL9 vadība šķiet lieliska un izvietota īstajās vietās, piedevām es varu izvēlēties krāsu, kas piestāv manam stilam.

 • IZPAUDIET SEVI

  Es vēlos uzzināt, kā radīt izcilas fotogrāfijas, un E-PL9 man palīdz. Kas kādreiz bija noglabāts izvēlnēs, tagad ir viena pieskāriena attālumā, pateicoties AP režīmam, kas ļauj man radīt sapņainas multiplas ekspozīcijas vai skaistus nakts skatus. Papildu objektīvi ļauj manām fotogrāfijām izcelties. Portretiem tagad ir profesionāli izpludināts fons, kas pateicoties 45mm F1.8 objektīvam, izskatās daudz autentiskāks, nekā ar telefonu fotografētais. Ir pat pieejams video, kas saprotamā veidā parāda bezmaksas OI.Share aplikācijas iespējas.

 • DALIETIES AR DZĪVI

  Ja man izdodas uzņemt lielisku drauga bildi, man ar to jādalās - tagad! Tas ir pavisam viegli, patiecoties WiFi savienojumam starp manu E-PL9 un viedtālruni. Es pat varu tikt pie fotogrāfijām, kad mana kamera atrodas somā, un nosūtīt tās izmantojot bezmaksas aplikāciju. Izcilā attēla kvalitāte ir palīdzējusi manam blogam un Instagram profilam iegūt vairāk sekotāju.

Vai Jūs interesē mode un dzīves stils?

Iedvesmojieties un dodieties pats savā radošajā ceļojumā ar PEN.

Ja jūs vēlaties uzlabot savu sociālo mēdiju profilu, gribat pilnveidot savas fotografēšanas prasmes vai uzzināt vairāk par mūsu sistēmu – mums ir tas, kas jums vajadzīgs.

Atklājiet  
pen_e_pl8_features_hl_1

Iemācieties mīlēt objektīvus

Dariet ar savu fotokameru to, par ko jūsu telefons var tikai sapņot, sākot no sīkāko detaļu iemūžināšanas ar 30mm F3.5 Makro objektīvu, līdz pat visskaistākajiem portretiem ar 45mm F1.8 objektīvu izcilam bokē - izpludināta fona efektam. Pareizais objektīvs ietekmē arī perspektīvu un “glaimo” sejai, radot daudz glītākus rezultātus, nekā tie, ko bieži var redzēt telefonu pašbildēs. Uzziniet vairāk par objektīviem šeit:

pen_e_pl8_features_hl_2

Padariet zibspuldzi par savu draugu

Zibspuldzei bieži ir visai slikta reputācija, bet tā var palīdzēt tikt pie labas fotogrāfijas sarežģītas gaismas situācijā. Fotografējat kādu, kas stāv pie loga vai uz saulrieta fona? Izmantojiet piespiedu zibspuldzi, lai noglāstītu fotografējamā objekta seju. Zibspuldze var iemūžināt kustību, kad apkārt ir pārāk tumšs, lai atļautos īsāku eksponēšanas laiku, vai arī tā var izcelt objektu nakts skatā. E-PL9 ļauj jums precīzi kontrolēt zibspuldzes jaudu, lai iegūtu vēlamo efektu.

Tas varētu jūs interesēt
 • test-and-wow

  Izmēģiniet tūlīt

  Apskatiet mūsu fotokameru klāstu un atrodiet vietējo izplatītāju.

  Izmēģiniet tūlīt
   
   
  test-and-wow

  Izmēģiniet tūlīt

  Apskatiet mūsu fotokameru klāstu un atrodiet vietējo izplatītāju.

  Izmēģiniet tūlīt
   
   
 • storelocator

  Kur pirkt

  Jūs dodat priekšroku personīgai apkalpošanai? Ātri atrodiet jums tuvāko OLYMPUS tirgotāju.

  Atrast izplatītāju
   
   
 • cart

  Pirkt tiešsaistē

  Izmantojiet vienkāršo un ērto 24/7 iepirkšanās iespēju; pērciet savu jauno OLYMPUS izstrādājumu mūsu interneta veikalā jau šodien.

  Pirkt tiešsaistē
   
   

Pagariniet savu izstrādājumu garantiju

Pievienojieties MyOLYMPUS un pagariniet garantiju izvēlētiem reģistrētiem izstrādājumiem.

Reģistrējieties tūlīt
 
 

Klientu atbalsts

No tālāk esošā saraksta izvēlieties tēmu, kur jums nepieciešams atbalsts.