Šķiet, ka pārlūkošanai izmantojat pārlūkprogrammu Internet Explorer 6. Tā ir novecojusi.
Lai pārlūkošana būtu drošāka un ticamāka, ir ieteicams atjaunināt pārlūkprogrammu uz vienu no šādām pārlūkprogrammām:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 

PEN E-PL7 ir īsts dārgums.

  •    

Mana jaunākā stila pērle

Iepirkšanās braucieni uz Parīzi vai Milānu ir mana iemīļotākā izklaide. Es to izbaudu. Esmu atkarīga no elegantiem tērpiem, zelta un kvalitatīviem aksesuāriem, jo tie atklāj manu sievišķo pusi. Tieši par to es domāju, kad nopirku savu PEN E-PL7. Tā piestāv manam izsmalcinātajam stilam. Fotokameras slaidais siluets, mirdzošais korpuss un burvīgā rokas siksniņa papildinās manu eleganto tēlu. Tā nokļūs uzmanības centrā vienmēr, kad to paņemšu līdz.

STILS

Izsmalcināts izskats

Kad es izeju ārā, manam izskatam jābūt perfektam – pilnībā ieturētam manā elegantajā stilā. PEN E-PL7 ir izgatavota no premium metāla un papildināta ar ādas izskata apdari, kas uzsver manu izsmalcinātību. Fotokamera, pateicoties savam slaidajam dizainam, ideāli ietilpst manā rokas somā, pat kopā ar visiem pārējiem maniem aksesuāriem. Katra detaļa – atraktīvais turētājs, vadības ripu izvietojums – ļauj man izskatīties satriecošai.

ELEGANCE

Izpaudiet sevi!

Es nekad nezinu, ko es varētu satikt iepērkoties vai atpūšoties kafejnīcā, tāpēc es pārliecinos, lai vienmēr būtu tam gatava ar savu PEN E-PL7. Tā ļauj man uzņemt lieliskas pašbildes un to ir tik elementāri izdarīt – jānoliec LCD displejs uz leju un var redzēt, vai manas rokas nebojās kadru. Viss pārējais, kas tur ir, tikai nozīmē to, ka manas bildes vienmēr būs kristāldzidras un skaistas.

SKAISTUMS

Vai Jūs interesē mode un dzīves stils?

Ienāciet skaistajā OLYMPUS PEN fotokameru pasaulē.

Iedvesmojieties no mūsu Eiropas blogeriem & stāstiem un kļūstiet par daļu no OLYMPUS PEN paaudzes.

Atklājiet  

Izrādot savas fotogrāfijas

Tad, kad esmu tikusi pie ideālajām bildēm ar PEN E-PL7, es tūlīt pat kopīgoju tās ar draugiem un sekotājiem ar Wi-Fi tās ieliekot savā blogā.

Atraisot jaunradi

Mans radošums neaprobežojas tikai ar modi. Tāpēc tas ir brīnišķīgi, ka PEN E-PL7 ļauj man izpausties pēc pilnas programmas, izmantojot kādu no 14 mākslas filtriem un 9 mākslas efektiem. It īpaši esmu sajūsmā par jauno Vintidž un Daļēji krāsaino filtru. Tie piešķir manām fotogrāfijām īpašu noskaņu.

Daļēji krāsains

Vintidž

Pagariniet savu izstrādājumu garantiju

Pievienojieties MyOLYMPUS un pagariniet garantiju izvēlētiem reģistrētiem izstrādājumiem.

Reģistrējieties tūlīt
 
 
Klientu atbalsts

No tālāk esošā saraksta izvēlieties tēmu, kur jums nepieciešams atbalsts.

Tas varētu jūs interesēt