Šķiet, ka pārlūkošanai izmantojat pārlūkprogrammu Internet Explorer 6. Tā ir novecojusi.
Lai pārlūkošana būtu drošāka un ticamāka, ir ieteicams atjaunināt pārlūkprogrammu uz vienu no šādām pārlūkprogrammām:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 

KAISLĪBA PIEPRASA KVALITĀTI

KVALITĀTE IR ATTIEKSME

PEN E-PL10 apvieno tīru estētiku, pārlaicīgu dizainu un jaudīgas tehnoloģijas, kas jūsu fotogrāfijas pacels jaunā līmenī. Kompaktais dizains un vienkāršā lietošana padara to par neaizstājamu kompanjonu, iedvesmojošu mūzu un stilīgu “gadžetu”, jūs nevēlaties pieļaut kompromisus attiecībā uz dizainu vai kvalitāti, jo kaislība pieprasa kvalitāti.

 • KAISLĪBA PIEPRASA KVALITĀTI

  Šīs paaudzes PEN nodrošina augstākās kvalitātes attēlus, kas apmierinās jebkuras vēlmes. Pat sarežģītas situācijas, piemēram, nakts fotogrāfijas vairs nesagādā nekādas grūtības. Iemūžiniet bildes ar māksliniecisku bokē efektu, tas ļaus jūsu attēliem patīkami atšķirties no tiem, kas uzņemti ar telefonu!

 • Pateicoties tam, ka E-PL10 lietošana ir vienkārša un intuitīva, jūs nekad vairs nepalaidīsiet garām īsto kadru! Ātrais Auto Fokuss un skārienekrāns garantēs, ka jūs notversiet ĪSTO brīdi! Integrētais atliecamais displejs ļauj uzņemt ideālu pašbildi no jebkuras perspektīvas. Auto režīmā fotoaparāts atpazīst fotografēšanas vērtas situācijas un automātiski izvēlas optimālus fotografēšanas iestatījumus.

  VIEGLI LIETOJAMS

 • VIENMĒR IDEĀLA SADERĪBA

  Kompaktais un vieglais E-PL10 prasīties prasās, lai jūs šo skaistumu vienmēr ņemtu līdzi. Tā trīs pārlaicīgās un izsmalcinātās krāsu variācijas pieskaņojas jebkuram stilam. Izvēlieties kādu no moderno papildaprīkojuma klāsta, lai piešķirtu savam tēlam noslēdzošo slīpējumu.

 • PEN modelis ir piepildīts ar radošām fotografēšanas iespējām, tādām kā Mākslas filtri, kas liks jūsu Instagram bildēm izcelties. Sižetu režīmi un vienkārša navigācija Uzlabotajā foto režīmā atbalstīs jūsu radošo redzējumu.
  E-PL10 ir pat aprīkots ar skārienekrāna optimizēto saskarni, lai iegūtu lieliskas Instragram bildes ar viena pirksta pieskārienu.

  ĻAUJIETIES JAUNRADES PLŪSMAI

 • MAINIET SAVU SKATU SKATUPUNKTU

  Lai uz ko jūs fokusētos, jaunākais PEN sērijas modelis gādās, lai jums būtu vislabākais iespējamais attēls. Pateicoties plašajai M.Zuiko objektīvu izvēlei, jūs varat paļauties uz skaidrām makro un mikro fotogrāfijām un skaistiem portretiem.

 • ESIET SAVIENOTS

  Dalieties savā aizrautībā ar draugiem un PEN generation! Olympus PEN jūsu skaistos kadrus ar vienu klikšķi var pārsūtīt uz jūsu viedtālruni: intergrēts WiFi un bezmaksas OI. kopīgošanas aplikācija atļauj dalīties ar labākajiem kadriem uzreiz - jebkurā laikā un vietā.

 • E-PL10 dos jums vairāk nekā tikai augstas kvalitātes fotogrāfijas. Tas uzņem 4K video, un, pateicoties E-PL10 korpusā iebūvētajai jaudīgajai attēla stabilizācijai, arī bez statīva uzņemtais materiāls būs profesionāls. Uzfilmējiet perfektu video vienkārši – nav svarīgi vai savam vlogam vai atmiņu iemūžināšanai.

  STABILS ARĪ KUSTĪBĀ

IDEĀLA ATBILSTĪBA

Perfekts papildinājums jebkuram tērpam.
Gada “gadžets”.
Vienmēr kopā ar jums - visu dienu, katru dienu.
Izcilības māksla: mode satiekas ar fotogrāfiju
Vienmēr stilīgs: 3 jaunas elegantas krāsas.
Viss nepieciešamais atbalsts jūsu radošai vīzijai!

Apvienojiet savu jauno PEN E-PL10 ar profesionālajiem M.Zuiko objektīviem un piedzīvojiet neierobežotas radošas iespējas. Mēs piedāvājam veselu klāstu ar skaistiem un stilīgiem aksesuāriem, kas izcels jūsu stilu.

Pievienot objektīvu

Ja jūs fotografējat makro vai mikro attēlus, Olympus jums piedāvā vairāk nekā 20 lieliskus objektīvus

Uzlabojiet savu stilu

Stilīgi aksesuāri, kas liks labi izskatīties ne tikai jūsu fotogrāfijām.

Tas varētu jūs interesēt
 • test-and-wow

  Izmēģiniet tūlīt

  Apskatiet mūsu fotokameru klāstu un atrodiet vietējo izplatītāju.

  Uzzini vairāk
   
   
  test-and-wow

  Izmēģiniet tūlīt

  Apskatiet mūsu fotokameru klāstu un atrodiet vietējo izplatītāju.

  Uzzini vairāk
   
   
 • storelocator

  Kur pirkt

  Jūs dodat priekšroku personīgai apkalpošanai? Ātri atrodiet jums tuvāko OM Digital Solutions tirgotāju.

  Atrast izplatītāju
   
   
 • cart

  Pirkt tiešsaistē

  Izmantojiet vienkāršo un ērto 24/7 iepirkšanās iespēju; pērciet savu jauno OLYMPUS izstrādājumu mūsu interneta veikalā jau šodien.

  Pirkt tiešsaistē
   
   

Pagariniet savu izstrādājumu garantiju

Pievienojieties MyOLYMPUS un pagariniet garantiju izvēlētiem reģistrētiem izstrādājumiem.

Reģistrējieties tūlīt
 
 

Klientu atbalsts

No tālāk esošā saraksta izvēlieties tēmu, kur jums nepieciešams atbalsts.