Šķiet, ka pārlūkošanai izmantojat pārlūkprogrammu Internet Explorer 6. Tā ir novecojusi.
Lai pārlūkošana būtu drošāka un ticamāka, ir ieteicams atjaunināt pārlūkprogrammu uz vienu no šādām pārlūkprogrammām:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Apskatieties: Kāds ir jūsu PEN stils?

 • E-PL9

  Ar tik vienkāršu kā vēl nekad skārienekrāna piekļuvi radošajām funkcijām, apvienotu Bluetooth un WiFi savienojamību vienkāršai fotogrāfiju pārsūtīšanai, jaunu apskaužamu izskatu un izslavēto Olympus PEN sērijas kvalitāti.

 • E-PL8

  “Šī mazā pērle ar satriecošo dizainu un jauniem stilīgiem aksesuāriem ir radīta blogera dzīvesveidam. Fotokamera ir tikpat vienkārši lietojama kā viedtelefons, bet ar to fotografēto attēlu kvalitāte manu instagram profilu ir pacēlusi jaunā līmenī.”

 • Moderni aksesuāri

  Olympus PEN – tā nav tikai fotokamera, tā ir stila cienītāja nepieciešamība, kas tiek papildināta ar satriecošiem aksesuāriem. Izstrādājumi visiem moderniem cilvēkiem, kas dzīvo ar aizrautību un kaislīgi fano par dizainu, fotografēšanu un dzīvi pilsētā.

 • PEN Generation

  " PEN Generation – ikvienam, kas mīl modi, skaistumu, dzīves stilu un, protams, fotografēšanu. Augšupielādējiet savas fotogrāfijas, iedvesmojoties no jaunākajiem PEN stāstiem, un uzziniet vairāk par fotografēšanu. Tā ir vieta, kur pulcējas visas fašionistes. "

PEN-F

Jaunais Olympus PEN-F ir ne tikai skaistulis. Tas ir 80 gadus ilgas fotoaparātu ražošanas vēstures un tehniskās inovācijas rezultāts. Vai jūs esat gatavi pamodināt zvēru?

Lasīt vairāk

Tas varētu jūs interesēt