Šķiet, ka pārlūkošanai izmantojat pārlūkprogrammu Internet Explorer 6. Tā ir novecojusi.
Lai pārlūkošana būtu drošāka un ticamāka, ir ieteicams atjaunināt pārlūkprogrammu uz vienu no šādām pārlūkprogrammām:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

MODERNS UN JAUDĪGS

Olympus PEN nav tikai fotoaparāts. Tas ir jūsu radošais partneris.
Paziņojums, apliecinājums tam, kas jūs esat un kā redzat pasauli. Tas ir Pen paaudzes pārstāvis, to izvēlas spēcīgas sievietes, kas bauda dzīvi un ciena dizainu, fotografēšanu un pilsētas dzīvi. Viedokļa ietekmētājas un darītājas. Tās, kuras nepārtraukti veido tagadni un ietekmē nākotni.

Mēs apbrīnojam šīs sievietes, un tāpēc esam izveidojuši veselu dizaina aksesuāru līniju viņam.

MINIMĀLA.
FUNKCIONĀLA.
ELEGANTA.

Ādas kolekcija

PATIESA VĒRTĪBA

Dažas lietas nekad neiziet no modes, un īstas ādas sajūta ir viena no tām. Izturīgā un skaistā dizaina ādas kolekcija ir kā brīnišķīga formas un funkcionalitātes saspēle. Šīs somas ir mūsu veltījums pārlaicīgajai klasikai un visiem fotogrāfiem, kas novērtē dizainu.

NEĻAUJIET IZSKATAM JŪS APMĀNĪT

Par spīti glītajam izskatam plecu soma un “Bucket” tipa soma ir nopietnas fotosomas jūsu aprīkojumam. Ar polsterētās somas funkcionalitāti un eleganci, kas piestāvēs jebkuram stilam un papildinās jūsu tēlu, šīs somas patiesi iederas Ādas kolekcijā.

Minimāla, bet funkcionāla. Eleganta, bet joprojām fotosoma.

VISI ĀDAS IZSTRĀDĀJUMI

 • Rokas siksniņas

  Apvienojot modi un fotografēšanu, delnas siksnas ir radītas ar cieņu izturoties pret dizainu un funkcionalitāti. Skaistās siksniņas sniedz vairāk, ne tikai veidu, kā droši un ērti satvert Olympus PEN.

 • Plecu somas

  Pleca soma apvieno polsterētas fotosomas priekšrocības un rokassomas eleganci. Īsts ādas dizains un noņemamā siksna padara to izturīgu un daudzpusīgu.

 • “Bucket” soma

  “Bucket” tipa soma ir izgatavota no augstas kvalitātes elastīgas zamšādas, tā apvieno sevī visas parastās fotosomas priekšrocības ar iekārojamu dizaina objektu.

SAGLABĀJIET TO
KLASISKU.

Stila kolekcija

SKAISTA NEPIECIEŠAMĪBA

Labākais fotoaparāts ir tas, kas Jums ir līdz. Tieši tāpēc mēs izveidojām stila kolekciju, lai fotoaparātu nēsātu stilīgi.

Mūsu kaklarota–siksniņa un "croco" siksna piešķir jūsu fotoaparātam elegantu un pārdomātu izskatu. Tas ir kā punkts uz "i", kas piešķirs jūsu fotoaparātam personalizētu stilu.

VISI STILA AKSESUĀRI

 • Kaklarota-siksniņa

  Kaklarota-siksniņa izcels jūsu fotokameru. Šī siksniņa, kas izgatavota no elegantas ādas imitācijas un izsmalcināta metāla sudraba un zelta krāsā, pieskaņos fotokameru jūsu tēlam.

 • Croco siksna

  Ar savām zeltītajām detaļām un stilīgo rakstu, šī fotoaparāta siksna ir svaiga stila klasikas interpretācija. Lai mākslīgās krokodilādas raksts ir labs papildinājums jūsu kolekcijai.

PADARIET TO
SKAISTU!

Dizainera kolekcija

Tintes Couture

Tintes Couture kolekcija ir nevainojama modes un funkcionalitātes kombinācija. Siksniņas un maisiņi ir veidoti tā, lai tie būtu vairāk nekā tikai skaisti aksesuāri.

KRĀSA IR SKAISTA

Dizainera kolekcija ir veidota, lai sajūsminātu. Šie maisiņi aizsargā, atbalsta un īpaši izceļ jūsu Olympus PEN. Esiet stilīgs un droši turiet savu fotoaparātu.

Visi dizaineru AKSESUĀRI

 • Pleca siksnas

  Aksesuāri veido koptēlu. Tieši tāpēc Olympus ir radījis šīs satriecošās pleca siksnas. Plašā OLYMPUS plecu siksnu dizaina izvēle izstaro stilīgumu un harmoniju.

 • Maisiņi

  Šie skaistie dizaina
  maisiņi ir veidoti, lai aizsargātu ikviena modes cienītāja fotoaparātu vai objektīvus. Satriecoši stilīgs kompanjons.

Vai Jūs interesē mode un dzīves stils?

Iedvesmojieties un dodieties pats savā radošajā ceļojumā ar PEN.

Ja jūs vēlaties uzlabot savu sociālo mēdiju profilu, gribat pilnveidot savas fotografēšanas prasmes vai uzzināt vairāk par mūsu sistēmu – mums ir tas, kas jums vajadzīgs.

Atklājiet  

Pagariniet savu izstrādājumu garantiju

Pievienojieties MyOLYMPUS un pagariniet garantiju izvēlētiem reģistrētiem izstrādājumiem.

Reģistrējieties tūlīt
 
 

Klientu atbalsts

No tālāk esošā saraksta izvēlieties tēmu, kur jums nepieciešams atbalsts.

Sekojiet mums