Šķiet, ka pārlūkošanai izmantojat pārlūkprogrammu Internet Explorer 6. Tā ir novecojusi.
Lai pārlūkošana būtu drošāka un ticamāka, ir ieteicams atjaunināt pārlūkprogrammu uz vienu no šādām pārlūkprogrammām:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Oho, tas ir stilīgi!

OLYMPUS PEN – tā nav vienkārši fotokamera, bet gan moderna nepieciešamība, ko papildina satriecoši aksesuāri. Tās ir lietas, kas uzreiz piesaista skatienu un lieliski papildina jebkuru vizuālo tēlu. Mēs izmantojām tos kā iedvesmas avotu PEN paaudzei, modernām sievietēm, kas dzīvo ar aizrautību un kaislīgi fano par dizainu, fotografēšanu un dzīvi pilsētā.

Starptautiski pazīstami modes blogeri, tai skaitā Camilla Pihl, Paula Ordovás, Hanna Schumi, Kayla Seah, Sarah Mikaela, Anne-Kathrin Strauß un daudzi citi, raksta atskaites Generation tiešsaistes žurnālam. Tie ir cilvēki, kas ceļo pa visu pasauli, lai prezentētu jaunākās tendences no visām svarīgākajām modes metropolēm, un kuri mums demonstrē, kā tās valkāt. Savos video blogos viņi atklāj arī vērtīgus padomus un knifus modes fotografēšanā.

SIEVIŠĶĪGI.
Eleganti.
MINIMĀLISTISKI.

Ādas kolekcija

ĀDAS ELEGANCE

Mazā baltā spalviņa, Melna kā mana kleita un Vienkārši miesas krāsas. Šie vogue stila toņi ir klasiska izvēle jaunajām OLYMPUS pleca siksniņām. Šajā sezonā OLYMPUS rokas siksniņas būs pieejamas arī Zemeņu skūpsta, Persiku ziedu mīlas, Bohēmiska baseina ballītes un Piparmētru nokrāsas tonī. Valdzinoši pūdera un pasteļu toņi iepriecinās ikvienu, kam patīk maigāka faktūra.

Pārlaicīgo modes aksesuāru dizainu radīja Anne-Kathrin Strauß. Kā modes blogerei un bijušai modelei, viņai ir intuīciju, kas ir mūsdienīgs un moderns. Anne-Kathrin jau sen ir starptautiski pazīstama ar neatdarināmo stilu un lielisko izskatu.

STILĪGI UN ELEGANTI

Ādas kolekcijas plecu soma ir vēl viena absolūta nepieciešamība. Tās izskatās stilīgas un elegantas, ar visām polsterētās foto somas funkcionālajām priekšrocībām. Tās ar garantiju liks modes pazinēju sirdīm pukstēt straujāk.

Jaunais kameras ietērps, kas sastāv no korpusa apvalka un pieskaņotas pleca siksnas, katru dienu piešķirs jūsu kamerai citādu izskatu. Rezultāts ir tradicionālā dizaina un mūsdienīga elastīguma un pielāgojamības apvienojums, kas modernu stilu atklāj niansēs.

VISI ĀDAS IZSTRĀDĀJUMI

 • Kameras ietērps

  Ietērpiet savu fotokameru tagad! Apvienojot stilīgu OLYMPUS korpusa apvalku un pieskaņotu pleca siksnu, jūs varat piešķirt fotokamerai atšķirīgu izskatu. Izgatavota no īstas zamšādas vairākās lieliskās krāsās, tajā jūsu fotokamera vēl vairāk piestāvēs jūsu stilam.

 • “Bucket” soma

  Izgatavota no izcili mīkstas zamšādas un piedāvājot visas parastās fotosomas priekšrocības, šī polsterētā “Bucket” tipa soma būs šī gada favorīte. Aksesuārs, ko jūs dievināsiet, un pārējie iekāros.

 • Rokas siksniņas

  OLYMPUS rokas siksniņas ir veidotas atbilstoši visaugstākajiem dizaina standartiem, lai apvienotu modi ar fotografēšanu. Apbrīnojamas krāsas apmierinās ikvienu modes cienītāju. Apvienojumā ar OLYMPUS PEN, tās ir ērtas un drošas.

 • Pleca siksna

  Regulējamās OLYMPUS pleca siksnas ir izgatavotas no īstas dažādu krāsas ādas un apvieno modi un fotografēšanu. Tas ir absolūti nepieciešams aksesuārs visiem ar stila izjūtu apveltītiem cilvēkiem, kas dzīvo ar aizrautību un spēj novērtēt dizainu, fotografēšanu un dzīvi pilsētā.

 • Plecu somas

  OLYMPUS plecu somas izskatās stilīgas un elegantas ar visām iekšā izvietotās polsterētās foto somas funkcionālajām priekšrocībām. Kopā ar īstu ādu un noņemamām plecu siksnām, tās ir tradicionālā dizaina un mūsdienīga elastīguma un pielāgojamības apvienojums.


Iedvesma
MEITENĒM.

stila kolekcija

SPOŽUMA UN MIRDZUMA PIESKĀRIENS ROTĀ MEITENI.

Vienalga, vai tu atpūties klubiņā, apmeklē elegantu gala pasākumu, vai visu nakti dejo, tas tev sagādā prieku. Tie ir brīži, ko tu gribētu iemūžināt. Bet kurš gan gribēs staipīt līdzi fotokameru lielā somā, kas pat nav diezin ko stilīga?

OLYMPUS aksesuāri ir lielisks sabiedrotais jebkurai fotokamerai un piešķir tai īstu nakts dzīves valdzinājumu. Šīs sudrabotās, zeltītās un melnās klačs somiņas un fotokameras siksniņa-kaklarota, piešķir to dekadentisko valdzinājumu, pēc kā mēs tā ilgojamies ballītēs. Tās ļauj fotokamerai vēl vairāk pieskaņoties tavam stilam un kļūt par iemīļotāko aksesuāru uz deju grīdas.

VISI STILA AKSESUĀRI

 • Kaklarota-siksniņa

  OLYMPUS kaklarota-siksniņa ir labs sabiedrotais ballītē jebkurai fotokamerai. Izgatavota no eleganti melna ādai līdzīga materiāla, izsmalcināta metāla, sudrabota un zeltīta, tā piešķir to dekadentisko valdzinājumu, pēc kā mēs tā ilgojamies vakaros. Tā ļauj fotokamerai vēl vairāk pieskaņoties tavam stilam un kļūt par iemīļotāko aksesuāru uz deju grīdas.

 • Pleca siksniņa

  OLYMPUS pleca siksna ir ideāls vakara aksesuārs. Jūs to varat izmantot kopā ar jūsu fotokameru vai tikpat labi ar jūsu OLYMPUS klačs somiņu. Izgatavotas no ādas un izpeldinātās sudrabā un zeltā, šīs siksniņas piešķir sievietei to valdzinošos attieksmi, ko viņa ir pelnījusi.

 • Klačs somiņas

  OLYMPUS klačs somiņas fotokamerai ir lieliski sabiedrotie, lai visu nakti dejotu. Tās izgatavotas no īstas ādas un ir neaizstājams aksesuārs lai atpūstos klubā vai apmeklētu elegantu gala pasākumu.

Mode. MĀKSLA?
Noteikti!

dizainera kolekcija

Tintes Couture

Mode jau sen kā kļuvusi par mākslas izpausmi. Slaveni dizaineri tiek uzskatīti par lieliem mūsdienu māksliniekiem. Tāpēc nav nekāds brīnums, ka šajā pleca siksnā gleznojums un dizains apvienoti, lai radītu kaut ko neparastu.

Dizaineres Sarah Mikaelas kaligrāfijas tintes gleznojums nav tikai stila cienītāju iekāres objekts, tas ir arī viņas radīts mākslas darbs. Karaliski zilās tintes izvēle nav nejaušība. Šī bagātīgā krāsa ir viena no sezonas aktualitātēm. Vienalga, vai tā ir vienota zila tērpa sastāvdaļa, vai tikai akcents, šī pleca siksna ir neaizstājams modes aksesuārs.

FOTOGRAFĒŠANAS MODE

Aksesuāri veido koptēlu. Tieši tāpēc OLYMPUS ir radījis satriecošus aksesuārus – OLYMPUS dizaineru kolekciju. OLYMPUS pleca siksnas satiekas, Māksla satiek modi, Killing me Softly, Hello Peacock, Feel Boho, Vienreizējā pilsēta, Ziedu fantāzija un Krāsu spēle izstaro stilīgumu un harmoniju. Vienlaikus plecu siksnas ir viegli maināmas, tā, lai tās varētu pieskaņot tavam apģērba stilam. Skaisti veidotie OLYMPUS divu izmēru maciņi maigi apņem OLYMPUS PEN fotokameru un tās objektīvu. Polsterētā iekšpuse piedāvā lielisku aizsardzību tavam lepnumam un priekam. Brīnišķīgs sabiedrotais visiem stilīgajiem fotogrāfiem.

Katrai sievietei.
Katru dienu.
Katru dienu cita.

Visi dizaineru AKSESUĀRI

 • Pleca siksnas

  Aksesuāri veido koptēlu. Tieši tāpēc OLYMPUS ir radījis šīs satriecošās pleca siksnas. Plašā OLYMPUS plecu siksnu dizaina izvēle izstaro stilīgumu un harmoniju.

 • Maisiņi

  Šie skaistā dizaina OLYMPUS maisiņi maigi apņems fotokameru un tās objektīvu. Satriecoši stilīga kompānija.

Vai Jūs interesē mode un dzīves stils?

Iedvesmojieties un dodieties pats savā radošajā ceļojumā ar PEN.

Ja jūs vēlaties uzlabot savu sociālo mēdiju profilu, gribat pilnveidot savas fotografēšanas prasmes vai uzzināt vairāk par mūsu sistēmu – mums ir tas, kas jums vajadzīgs.

Atklājiet  

Pagariniet savu izstrādājumu garantiju

Pievienojieties MyOLYMPUS un pagariniet garantiju izvēlētiem reģistrētiem izstrādājumiem.

Reģistrējieties tūlīt
 
 

Klientu atbalsts

No tālāk esošā saraksta izvēlieties tēmu, kur jums nepieciešams atbalsts.

Sekojiet mums