Šķiet, ka pārlūkošanai izmantojat pārlūkprogrammu Internet Explorer 6. Tā ir novecojusi.
Lai pārlūkošana būtu drošāka un ticamāka, ir ieteicams atjaunināt pārlūkprogrammu uz vienu no šādām pārlūkprogrammām:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

OM SYSTEM OM-1 Sasniegt neiespējamo.
OM ir (at)dzimis.

Veidots, lai uzņemtu iespaidīgas fotogrāfijas.

Krāsas, kas atspoguļo realitāti, asums, asi izzīmēti gaišie laukumi un skaidri kontrasti. OM-1 piedāvā pasaules līmeņa attēla kvalitāti katrā kadrā.

Stacked BSI Live MOS sensors

Mūsu 20 MP Stacked BSI Live MOS ir lēciens uz priekšu attēla kvalitātes ziņā. Tas izmanto revolucionāri jaunu veidu, kā izkārtot attēlveidošanas elementus, lai ielaistu vairāk gaismas, vienlaikus uzlabojot veiktspēju sliktā apgaismojumā. Jūsu fotogrāfijām būs elpu aizraujoša izšķirtspēja ar zemu trokšņa līmeni un bagātīgu dinamisku diapazonu no ēnainām līdz izteikti izgaismotām vietām.

Fotografēšana sliktā apgaismojumā

Nekad vairs neuztraucieties fotografējot iekštelpās vai citā vāji apgaismotā vietā. OM-1 ir aprīkots ar standarta ISO diapazonu līdz 25 600. Ja pietrūkst gaismas, varat palielināt ISO līdz 102 400, lai uzņemtu gaišas fotogrāfijas vissarežģītākajās vidēs.

Vēl labāka attēla stabilizācija ar IBIS

Neuztraucieties par kameras izkustēšanos pat fotografējot ar ilgu eksponēšanas laiku. Mēs esam pavadījuši gadu desmitus, izstrādājot pasaulē efektīvāko attēla stabilizācijas sistēmu, lai jums nevajadzētu statīvu un citu stabilizējošu aprīkojumu fotografējot iespaidīgus telefoto un makro kadrus. Jums būs līdz pat 8 soļu* kompensācija, kas samazina kameras vibrāciju pat pie ilga eksponēšanas laika. Uzņemiet gaišas, neizplūdušas bildes pat sarežģītos gaismas apstākļos.

* Ar M.Zuiko 150-400mm F4.5 TC1.25x IS PRO

TruePic X

OM-1 ir aprīkots ar mūsu vismodernāko TruePic X attēlu apstrādes procesoru, kas darbojas tandēmā ar Stacked BSI Live MOS sensoru. TruePic X nodrošina momentālu uzsākšanas un ieraksta ātrumu, aizraujošu auto fokusēšanu un zibenīgu sērijveida fotografēšanu. Šis uzlabotais procesors ir ne tikai ātrdarbīgs, tas paaugstina arī attēla kvalitātes latiņu. Izbaudiet patiesas krāsas, nepārspējamu asumu un dinamiskas gradācijas.

"Runājot par putnu fotografēšanu, jums ne tikai jādomā un jāreaģē ātri, arī jūsu aprīkojumam ir jādarbojas tikpat ātri, ja ne vēl ātrāk."

Ben Knoot

Ātrums, kas pārspēj visas jūsu cerības.

Ir ātras kameras. Un tad ir OM-1. Jūs atklāsiet, ka tam piemīt viss ātrums, kādu jūs varētu vēlēties, lai viegli uzņemtu visātrāk kustīgos objektus un pašu dzīvi.

Fotoaparāts tikpat izturīgs kā jūs.

Šī ir viena kamera, par kuru varat būt pārliecināts, ka tā lieliski darbosies vissmagākajos apstākļos.

Uzņemiet video, kas noteikti piesaistīs uzmanību.

Jums būs pieejamas visas funkcijas, lai izveidotu skaisti kinematogrāfiskas 4K filmas. Uzņemsiet tīrus, vienmēr izteiksmīgus videoklipus ar augstu dinamisko diapazonu, kas tiks pamanīti.

4K/C4K 60p 10BIT

Filmējot 4K kvalitātē, tiek iegūts satriecoši detalizēts un īpaši dinamisks video, kas labi izskatīsies pat uz lielajiem ekrāniem. OM-1 var arī uzņemt FHD ar standarta 240p, kas izskatās skaisti praktiski jebkura izmēra ekrānā. Varat filmēt arī ar lielu bitu pārraides ātrumu dažādos kadru izmēros, tostarp H.264 un H.265.

Izcila palēnināta kustība

Palēniniet sižetu un uzņemiet izcilāko palēninātas kustības video. 240 kadri sekundē pilnā HD režīmā ir izcils sniegums. Ar jauno TruePic X procesoru OM-1 tagad var notvert nūjas ieplaisāšanu kriketā, palēnināt hameleona mēli un pat iemūžināt kolibri lidojumu.

OM-Log LUT

Apgaismojums var ātri mainīties, it īpaši, ja filmējat esot kustībā. Uzņemšana OM-Log režīmā, salīdzinot ar Flat, palielina dinamisko diapazonu, lai jūsu videoklips izskatītos tīrs un izteiksmīgs, nezaudējot detaļas ēnā vai spilgtā gaismā. Jaunā Look Up Table (LUT) ļauj jums jau filmēšanas vietā redzēt attēlu, kas ir maksimāli tuvs jūsu vēlamajai krāsu gammai, lai gatavais rezultāts izskatītos tāds kā pēc krāsu gradācijas.

Raw izeja

Uzņemiet RAW 12BIT 4:4:4 formātā, lai pēcapstrādes rediģēšana būtu vienkāršāka un ātrāka. Varat arī izvadīt RAW video uz ārēju aprīkojumu, piemēram, Atomos Ninja V.

HLG video režīms

HLG apzīmē Hybrid Gamma Log (augsta dinamiskā diapazona video). Kad uzņemat video HLG režīmā, tas uzlabo spilgtumu, asumu un krāsas, kas pārsniedz standarta dinamisko diapazonu.

Video filmēšanas iespējas

OM-1 ir pilns funkciju klāsts, lai iegūtu izcilu video, tieši tādu, kā vēlaties, Jūs atradīsiet zebras rakstu, lai parādītu augstu un zemu spilgtumu un palīdzētu jums atrast pareizo ekspozīciju. Kameras diafragmas atvērumu, eksponēšanas laiku, ISO un baltā balansu var iestatīt atsevišķi, lai nodrošinātu radošāku vadību. Displeju var pārslēgt starp attēla kvalitātes režīmu un BT.709 ekvivalentu. Mēs esam iekļāvuši funkcijas, kas atvieglo kadrēšanu un ļauj ierakstīt augstas izšķirtspējas audio. Kopumā šī ir kamera ar visu nepieciešamo, lai uzņemtu lieliskus video.

Attēlu galerija

Tas varētu jūs interesēt