Šķiet, ka pārlūkošanai izmantojat pārlūkprogrammu Internet Explorer 6. Tā ir novecojusi.
Lai pārlūkošana būtu drošāka un ticamāka, ir ieteicams atjaunināt pārlūkprogrammu uz vienu no šādām pārlūkprogrammām:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 

OM-D E-M5 Mark III
VISS, KAS JUMS NEPIECIEŠAMS. IEGŪSTIET BRĪVĪBU.

Kādēļ E-M5 Mark III?

Nekādu limitu ar E-M5 Mark III

Urbānie džungļi, augšā vai uz ielas, spilgtā dienas gaismā vai naktī, lietainā laikā vai nē. E-M5 Mark III tiek ar to galā. Īstenībā nav nekādu limitu tam, cik tālu jūs varat iet. Kompakts un viegls, tas palīdzēs jums atbrīvoties no masīvā aprīkojuma važām. Un paceliet savu fotografēšanas prasmi jaunos augstumos. Īsumā: viss, kas jums nepieciešams, lai dotos piedzīvojumos vienalga kur un vienalga kad.

Lielāka pieredze

Galvenās iespējas

Stilīgais, kompaktais dizains ir īsta tehnoloģiju un iespēju spēkstacija, kas atšķir E-M5 Mark III no pārējiem

Pārsteidzoša mobilitāte

~55% mazāka
~64% vieglāka

E-M5 Mark III
M.Zuiko Digital ED 12–40mm F2.8 PRO Maksimālais diafragmas atvērums: F2.8 Fokusa attālums: 12-40mm

Konkurenta masīvā sistēma
Vairāk nekā divas reizes lielāka un smagāka par E-M5 Mark III sistēmu.

Atšķirībā no visiem citiem šīs klases fotoaparātiem, E-M5 Mark III ir viegls un kompakts, tieši tas, kas nepieciešams, lai atbrīvotos no masīvā. Visa Olympus sistēma ir daudz mazāka nekā konkurentu. Iemūžiniet pasauli tādu, kādu to redzat. Fotogrāfijās. Videofilmās. No jebkuras perspektīvas. Izmantojiet jebkuru objektīvu, kas atbilst jūsu fotografēšanas stilam - E-M5 Mark III sistēma visos gadījumos būs mobila.

Izcila attēla kvalitāte

20M Live MOS sensors
Piedāvājot iespaidīgu gaismasspēju un skaidras detaļas, arī esot kustībā vai fotografējot tumšās vietās, E-M5 Mark III jaudīgais sensors ir īpaši veidots, lai sadarbotos ar jaudīgo attēla stabilizāciju (AS). Pretatspīduma AR pārklājums samazina atstarošanu un māņattēlu rašanos tieši uz sensora.

TruePic VIII attēla procesors
Uzlabotais attēla procesors ideāli papildina 20M Live MOS sensoru. Dubultā četrkodolu sistēma un īpaši radītā AF kalkulācijas shēma ir tie stūrakmeņi, kas nodrošina zibenīgi ātro autofokusu un izcilo attēla kvalitāti.

Korpusā iebūvēta attēla stabilizācija
E-M5 Mark III korpusā iebūvētā attēla stabilizācija dod līdz pat 5.5 eksponēšanas laika soļu korekciju*, kas nozīmē tikai to, ka nekas vairs jūs neattur no fotografēšanas. Un tā atrodas fotoaparātā, tādējādi jums būs labs rezultāts fotografējot ar jebkuru objektīvu. Izmantojot savietojamus objektīvus, tādus kā M.Zuiko Digital ED 12–100mm F4 IS PRO, Sync AS pārliecinās, ka fotoaparāts un objektīvs sadarbojas, lai sasniegtu 6.5 EV korekcijas soļus.

* izmantojot M.Zuiko Digital ED 12–40mm F2.8 PRO ar 40 mm fokusa attālumu

Pilns spektra ar M.Zuiko objektīviem
Ar iespēju izvēlēties vairāk nekā no 20 objektīviem, E-M5 Mark III jums piedāvā vienkārši un ērti ļauties jaunradei fotografējot un filmējot. Makro, zivsacs, ultra-telefoto... nav nekādu limitu, kas jūs ierobežotu.

Jaudīgs autofokuss

121 punkts, visi krustpunkti
Ar apbrīnojamo 121 punkta, visu krustpunktu izkārtojumu, ar sejas noteikšanas AF sensorā E-M5 Mark III spēj turēt līdzi jūsu fotografēšanas vēlmēm. Pat auduma rakstu un kustīgus objektus var ātri un precīzi nofotografēt.

Augsta precizitāte
Uzņemt skaidras fotogrāfijas sliktā apgaismojumā vai fotografēt objektus uz tumša fona ir diezgan sarežģīti, bet E-M5 Mark III ar šo izaicinājumu lieliski tiek galā. Ātrais autofokuss saglabā savu precizitāti pat pie vislielākajiem diafragmas atvērumiem, izmantojot krāsas un formas, lai pārliecinātos, ka objekts izcelsies.

AF mērķa režīms
Tā kā E-M5 Mark III ir veidots tā, lai jums pielāgotos, tam ir pieejams arī AF mērķa režīms. Tam ir sešas iespējas, lai precīzi fokusētu jūsu objektu, fotografējot kustību vai uzņemot makro kadru. Vienai darbībai paredzētais taustiņš ļauj fotografēt ātri un vienkārši.

Sejas/ Acs prioritātes AF
Portretu vai vienkārši apkārtējo cilvēku fotografēšanā E-M5 Mark III spēj automātiski noteikt cilvēku sejas un acis. Rezultātā jūsu objekts tiek precīzi nofokusēts katru reizi, kad nospiežat slēdzi.

Dizains un ergonomika

Leģendārs dizains
E-M5 Mark III paceļ leģendāro OM-D sistēmas dizainu vēl vienu pakāpienu augstāk. Ikoniskā OM-D sistēmas dizaina iezīme - delta formas fotoaparāta augšpuse, ir klātesoša arī šim modelim. Vieglais augšmalas slīpums rada saskaņu starp ādai līdzīgo apdares materiālu un augšējo daļu, vēl vairāk uzsverot fotoaparāta izmeklēto vizuālo tēlu.

Vienkārša skatīšanās
E-M5 Mark III elektroniskā skatu meklētāja augšmala ir platāka, lai piešķirtu fotoaparātam lielāku stabilitāti, un jums būtu vieglāk ar to darboties. Lielais elektroniskais skatu meklētājs ar garu optimālo acs punktu atvieglo fotografēšanu briļļu nēsātājiem.

Stingrs turētājs un vadība
Pārdomāti veidotais turētājs (grips) ar īkšķa balstu uzlabo E-M5 Mark III satvēriena komfortu. Rezultātā tiek garantēts drošāks satvēriens, kas ir īpaši būtisks spontānai fotografēšanai vai filmēšanai. Režīmu ripas izvietojums ir mainīts, lai uzlabotu vadību.

Manevrētspējīga uzņemšana
Ar E-M5 Mark III grozāmo LCD displeju jums nav jāieņem neveiklas un neērtas pozas fotografējot vai filmējot. Displejs pielāgojas jums - vai jāuzņem no augšas vai no apakšas. Tas ir neaizstājams arī filmējot dinamiskus kadrus.

Augsti novērtēta konstrukcija

Laika apstākļu drošs korpuss
Lai kurp vestu jūsu ceļš, ņemiet līdzi E-M5 Mark III. Tā drošais blīvējums padara to par šļakatu, putekļu un sala drošu līdz pat –10°C. Lietus, sniegs vai putekļi, E-M5 Mark III tiek galā pat vissarežģītākajos apstākļos.*

*Laika apstākļu drošai sistēmai izvēlieties arī laika apstākļu drošos M.Zuiko Digital obj

Ultraskaņas viļņu filtrs (SSWF)
Ņemiet labāko savā klasē un jums būs pārliecība par skaidru rezultātu. Vienmēr, kad jūs mainīsiet objektīvu savam E-M5 Mark III, fotoaparāts automātiski aizvāks putekļus no sensora, izmantojot ultraskaņas vibrāciju ar ātrumu virs 30 000 reizēm sekundē. Sensora īpašais pārklājums neļauj putekļiem nokļūt tālāk.

“Nakts kadri ir vissarežģītākie. Īstā gradācija, skaidras kontūras, gaismu radītais siltais spīdums. E-M5 Mark III ir fotoaparāts, kas spēj ar to tikt galā un ne tikai to. Uzticamība, uz ko varu paļauties.”

Bez ierobežojumiem

E-M5 Mark III fotografēšanas tehnoloģija

Lai palīdzētu jums uzņemt labākas fotogrāfijas, kompaktais un vieglais E-M5 Mark III korpuss ietver sevī jaudīgu sensoru, uzlabotu attēla procesoru un izslavētās Olympus inženiertehniskās iespējas.

Olympus unikālās fotografēšanas iespējas

Fokusa paketēšana un fokusējumu apvienojuma funkcija
Īpaši piemērota makro fotografēšanai, šī E-M5 Mark III funkcija garantē asumu no viena kadra malas līdz otrai, kā tas dabā ir redzams. Fokusējuma apvienojuma funkcijas uzņem vairākus jūsu objekta kadrus un fotoaparātā apvieno tos vienā, pilnīgi fokusētā augstas kvalitātes fotogrāfijā. Fokusa paketēšana darbojas pēc līdzīga principa, un ļauj jums pilnībā kontrolēt fotogrāfijas veidošanos, to manuāli kompilējot datorā.*

*Iepazīstieties ar tehnisko informāciju par šim nolūkam izmantojamajiem M.Zuiko Digital objektīviem.

Tiešskates kompozīts un Live Bulb režīms
Radošai brīvībai E-M5 Mark III dod iespēju uzņemt izcilas fotogrāfijas naktī vai nepietiekošā apgaismojumā. Šim nolūkam speciāli ir paredzēti Tiešskates kompozīta un Live Bulb režīmi. Jūs varat iemūžināt naktī izgaismotu pilsētas ainavu ar zvaigžņotām debesīm fonā vai būt radošs ar gaismas avotu veidotām zīmējuma takām, un novērtēt ekspozīcijas rezultātu uz LCD displeja vēl pirms fotogrāfija tiek uzņemta.

50 MP augstas izšķirtspējas fotogrāfija ar statīvu
Izmantojot šo E-M5 Mark II funkciju, ir lieliska iespēja iegūt kadru ar augstāku izšķirtspēju un detalizāciju. Fotoaparāts uzņemot vairākus secīgus kadrus, pēc tam tos apvieno vienā 50-megapikseļu attēlā.

Anti mirgoņa (Anti- Flicker)
Ieslēgta
Anti mirgoņa (Anti- Flicker)
Izslēgta

Anti mirgoņas fotografēšana / mirgoņas izvērse
Augsto tehnoloģiju izmantošana dod papildu ērtības – tas ir tieši tas, ko piedāvā E-M5 Mark III. Šīs funkcijas radītas, lai kompensētu nevēlamo mākslīgā apgaismojuma ņirboņu fotografējot gan ar mehānisko, gan elektronisko slēdzi. Abās situācijās gaismas ņirboņa tiek automātiski kompensēta perfektam kadram.

Pro Capture

Nospiežot slēdzi līdz pusei, 14 kadri tiek uzglabāti buferatmiņā
tajā brīdī, kad jūs nospiežat slēdzi pilnībā

Pateicoties E-M5 Mark III Pro Capture režīmam, noķeriet īsto kadru vajadzīgajā mirklī. Fotoaparāts uzsāk fotografēšanu brīdī, kad slēdzis ir nospiests tikai līdz pusei - līdz pat 14 kadriem, kas tiek īslaicīgi saglabāti. Kad slēdzis tiek nospiests pilnībā, fotografēšana turpinās nepārtrauktā režīmā. Tas dod iespēju pēc tam izvēlēties īstajā mirklī uzņemto kadru.

Objekta izsekošanas klastera displejs

Šī modernā E-M5 Mark III AF izsekošanas funkcija dod iespēju, vieglāk nekā jebkad agrāk, fokusēties uz kustībā esošiem objektiem. Izsekošanas klasteri tiek parādīti tieši uz displeja, nodrošinot ātru un precīzu rezultātu.

Ātrs mehāniskais slēdzis

Fotografējot spilgtā āra apgaismojumā, izbaudiet defokusēšanās efektu, kas iespējams pateicoties E-M5 Mark III mehāniskajam slēdzim ar maksimāli īsāko eksponēšanas laiku - 1/8000 sekundes. Pat izmantojot liela diametra objektīvu, ar plašāko diafragmas atvērumu, jūs iegūsiet lielisku rezultātu bez nepieciešamības izmantot ND filtru.

Manuālā fokusa palīgs

Precīzs manuālais fokuss
Pateicoties manuālā fokusa palīga funkcijai, manuālā fokusēšana ar E-M5 Mark III ir īpaši viegla. Tā palielina to vietu, uz kuru jūs vēlaties fokusēties, un palīdz iestatīt precīzu asumu.

Izcila precizitāte
Izmantojot manuālo fokusēšanu E-M5 Mark III ir aprīkots ar vēl vienu ļoti noderīgu iespēju: Fokusa Peaking funkciju. Šī funkcija displejā vizuāli izceļ objekta kontūras, kas atvieglo asa fokusējuma iegūšanu.

AF ierobežotājs

Noderīga funkcija ikvienam fotogrāfam: AF ierobežotājs. Lai izvairītos no nevajadzīgas fokusēšanās uz citiem objektiem kadrā un padarīt fokusēšanas mirkli vēl ātrāku, ar E-M5 Mark III, neatkarīgi no izmantotā objektīva, ir iespējams noteikt robežas autofokusa distancei. Iestatiet līdz pat trim AF zonām un pielāgojiet vadību tūlītējai funkcijas aktivizēšanai.

Izcila vadāmība

Skārienjutīgs AF
Papildu brīvībai, fotografējot ar elektronisko skatumeklētāju (EVF), E-M5 Mark III dod jums iespēju izmantot skārienjutīgo displeju, lai ar pieskārienu ātri izvēlētos fokusēšanas punktu. Tas ļauj jums ātri mainīt fokusējumu, neatraujot aci no skatu meklētāja.

Skāriena AF un skārienslēdzis
E-M5 Mark III skārienjutīgais LCD displejs ne tikai piedāvā izvēlēties autofokusa punktu ar pieskāriena palīdzību, bet ļauj arī nofotografēt ar vienu piesitienu displejam.

“Viegla un kompakta fotokamera ir izcils sabiedrotais ceļojumu fotografēšanā. Man šis sabiedrotais ir jaunā E-M5 Mark III. Es varu doties praktiski jebkur ar visu man nepieciešamo lieliskām fotogrāfijām.”

Radīta videogrāfijai

Augstvērtīgu filmu veidošana

Pārtopi no fotogrāfa par videogrāfu jebkurā laikā. E-M5 Mark III ir arī ideāli piemērota kvalitatīvai video filmēšanai, ar dinamisku kino sajūtu.

5 asu attēla stabilizācija video filmēšanai

Attēla stabilizācija (AS) ir ļoti noderīga video uzņemšanā, īpaši filmējot brīvajā stilā. Pat panorāmējot jūsu attēli būs skaidri un asi, jo pateicoties efektīvajai AS sistēmai, nevēlamās kameras kustības tiks kompensētas. E-M5 Mark III nodrošina kompensāciju visās 5 kustību asīs.

Augstas kvalitātes 4K video

Pateicoties pieejamajiem 4K (3840x2160) un C4K (4096 x 2160) formātiem, E-M5 Mark III ir ideāli piemērots autentiskai video filmēšanai. Ar 30p, 25p vai 24p kadru ātrumu 4K režīmā vai 24p kadru ātrumu C4K režīmā un maksimālo datu pārraides ātrumu 237 Mbps, jūs varat iegūt 4K digitālā kino standarta video.

Mikrofona ieeja

Ja jūs savam video vēlaties iegūt augstākas kvalitātes audio skaņu, izmantojot papildu ārējo ieraksta ierīci*, mikrofona ieeja ir parocīgi novietota E-M5 Mark III sānos. Hi-Res skaņas ierakstam izvēlieties Olympus ME-31 kompakto stobrveida mikrofonu vai LS-P4 diktofonu, ko var piestiprināt tieši pie kameras hot shoe pieslēgvietas.

Mikrofona ieeja

*Nepieciešams papildu hot shoe stiprinājums, kas jāiegādājas atsevišķi.

Laika apstākļu izturīgs blīvējums

Lietainas dienas, sals, putekļi - E-M5 Mark III tiek lieliski galā ar to visu. Fotokameras korpuss ir pilnībā noblīvēts ar jaunākās paaudzes Olympus laika apstākļu drošo blīvējuma sistēmu. Tas dod jums iespēju uzņemt lieliskas fotogrāfijas pat visskarbākajos apstākļos.

Bagātīgs papildaprīkojuma klāsts

Piedevām ME-31 kompaktajam stobrveida mikrofonam* un LS-P4 diktofonam*, E-M5 Mark III var aprīkot ar ECG-5 delnas turētāju. Tas nodrošina ērtāku kameras satvērienu, neapgrūtinot piekļuvi slēdzim vai vadības ripai.

*Nepieciešams papildu hot shoe stiprinājums, kas jāiegādājas atsevišķi.

"Raugoties E-M5 Mark III skatumeklētājā manī mostas emocijas. Mans dabas redzējums lieliski sader ar ātro un precīzo autofokusu un tieši tādu bokē efektu, kādu vēlos sasniegt.”

Vispusīgas ērtības

Izmantojiet padomdevējus

E-M5 Mark III ir radīts, lai padarītu fotogrāfa dzīvi vieglāku. Ar plašu papildu iespēju spektru un ērtībām, šis OM-D fotoaparāts sniedz patiesu baudu fotografēt visdažādākajās situācijās.

Augstas izšķirtspējas elektroniskais skatumeklētājs

E-M5 Mark III spilgto krāsu un augstā kontrasta elektroniskais skatumeklētājs (EVF) nodrošina zibenīgu darbību. OLED ar aptuveni 2.36 miljonu punktu izšķirtspēju un 1.37x palielinājumu padara skatumeklētāja darbību ērtu un vieglu. Aptuveni 27 mm lielais acu punkta attālums ir ideāli piemērots briļļu nēsātājiem.

Pielāgotais režīms

Tūlītēja piekļuve visbiežāk lietotājiem iestatījumiem ar vienkāršu ripas pagriezienu vai piesitienu. C režīms ļauj ievadīt jūsu iecienītos iestatījumus, tādus kā fotografēšanas iestatījumus vai režīmus, vieglai un ātrai lietošanai. Var ievadīt vēl divus citus biežāk lietotos iestatījumus un piekļūt tiem caur izvēlni.

Vienkāršs WiFi un Bluetooth savienojums®

E-M5 Mark III spēja izmantot bezvadu pieslēgumu citām ierīcēm, tādām kā planšetei vai viedtālrunim ar OI.Share aplikāciju, izmantojot WiFi un Bluetooth savienojumu® nozīmē to, ka jums ir lielāka fotografēšanas un attēlu pārvietošanas brīvība, bez liekiem vadiem.

Ērta USB uzlāde

Ar E-M5 Mark III jums ir OM-D, kas pateicoties ērtajai USB uzlādei, padara jūs neatkarīgus no strāvas padeves vienalga, lai kur jūs arī atrastos. Automašīnā, jūsu viesnīcas istabā, lidostā. Jums ir arī iespēja uzlādēt akumulatorus izmantojot lādētājakumulatoru.

Sižetu režīmi un mākslas filtri

Jūs varat izvēlēties no E-M5 Mark III sešām tēmām un kopumā 22 sižetu režīmiem, kurš ir vispiemērotākais jūsu situācijai - portrets vai nakts skats, iekštelpu fotogrāfija vai makro bilde. Pievienojiet vienu no 16 mākslas filtriem iespaidīgākam rezultātam.

Salīdziniet E-M5 Mark III

E-M5 Mark III
E-M10 Mark III
E-M5 Mark II
Salīdzināt tūlīt

M.Zuiko Digital objektīvi

Uzzināt vairāk

Kameras papildaprīkojums

Uzzināt vairāk

Programmatūra

Uzzināt vairāk

Sound for video

Uzzināt vairāk
Tas varētu jūs interesēt
 • test-and-wow

  Izmēģiniet tūlīt

  Apskatiet mūsu fotokameru klāstu un atrodiet vietējo izplatītāju.

  Uzzini vairāk
   
   
  test-and-wow

  Izmēģiniet tūlīt

  Apskatiet mūsu fotokameru klāstu un atrodiet vietējo izplatītāju.

  Uzzini vairāk
   
   
 • storelocator

  Kur pirkt

  Jūs dodat priekšroku personīgai apkalpošanai? Ātri atrodiet jums tuvāko OM Digital Solutions tirgotāju.

  Atrast izplatītāju
   
   
 • cart

  Pirkt tiešsaistē

  Izmantojiet vienkāršo un ērto 24/7 iepirkšanās iespēju; pērciet savu jauno OLYMPUS izstrādājumu mūsu interneta veikalā jau šodien.

  Pirkt tiešsaistē
   
   

MyOLYMPUS jaunumu vēstule

Esiet pirmais, kas atjaunina un paplašina savu pieredzi ar OM Digital Solutions

Klientu atbalsts

No tālāk esošā saraksta izvēlieties tēmu, kur jums nepieciešams atbalsts.