Šķiet, ka pārlūkošanai izmantojat pārlūkprogrammu Internet Explorer 6. Tā ir novecojusi.
Lai pārlūkošana būtu drošāka un ticamāka, ir ieteicams atjaunināt pārlūkprogrammu uz vienu no šādām pārlūkprogrammām:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 

E-M5 Mark II

IZPAUDIET SEVI DAUDZVEIDĪBĀ.
 •    
 
x
Ar attēla stabilizāciju Bez attēla stabilizācijas

E-M5 Mark II: Briljantskaidri attēli

Vienmēr gatava asiem attēliem – ar pasaulē jaudīgāko attēla stabilizāciju*. Ideāla perfektu foto attēlu un video iemūžināšanai nepietiekama apgaismojuma apstākļos, neizmantojot statīvu. Uz priekšu, atpakaļ, augšā, lejā, uz sāniem, sasvere uz priekšu vai sāniem, lai vai kāda būtu kameras izkustēšanās foto/video uzņemšanas laikā, korpusā iebūvētā 5-asu VCM attēla stabilizācija kompensē jebkuru fotokameras izkustēšanos. Tā pat nodrošina skaidru kristāldzidru attēlu skatumeklētājā, labākai kadrēšanai.

* Saskaņā ar CIPA standartu. 2015.gada februārī.

0

mazāka*

0

vieglāka*

*salīdzinājumā ar vidusmēra digitālo spoguļkameru

E-M5 Mark II: Spēks jūsu plaukstā.

Ar E-M5 Mark II, jūsu rīcībā ir pilnībā izstrādāta portatīva sistēma. Tā ir ne tikai viegla – 417 g, bet arī tās izgatavošanas kvalitātē ir pati pilnība. Tā ir šļakatu/putekļu/sala droša, tā kā Māte Daba nestāsies ceļā jūsu radošajām izpausmēm. Apvienojumā ar kompakto izmēru, OM-D jums ļaus dabiski iejukt pūlī dodot iespēju neuzkrītošai notikumu iemūžināšanai.

E-M5 Mark II: Filmēšana – pavisam viegli

Atbrīvojiet sevi no apgrūtinošajiem kameras stabilizācijas rīkiem, kas parasti vajadzīgi kino līmeņa filmēšanai. E-M5 Mark II lepojas ar pasaulē visjaudīgāko 5-asu AS*, kas ir viss, kas vajadzīgs filmējot no rokas. Ar to jūs varat pat fotografēt filmēšanas laikā. Ātrā informācijas apstrāde – līdz 77Mbps un kadru nomaiņas ātruma izvēles iespējas ļauj viegli iemūžināt aizraujošas Full HD video filmas.

OM-D Video filmēšana ietver Pasaules labāko 5 asu attēlu stabilizāciju (filmēšanai būs atvēlēta atsevišķa sadaļa)

* Saskaņā ar CIPA standartu, 2014.gada decembris
 •  
  Skaidras, asas fotogrāfijas
 •  
  Paņem-līdzi-jebkur izmērs
 •  
  Apbrīnojamas video filmas

Padariet savas fotogrāfijas vēl labākas

Jaunākais programmaparatūras atjauninājums jūsu E-M5 Mark II kamerai sniedz jums uzlabotu instrumentu vieglai un radošai skaistu un skaidru kadru uzņemšanai.

 • Tagad ar fokusējumu apvienojumu

  Pateicoties optimizētajai atmiņas funkcijai, jūs tagad savā E-M5 Mark II varat izmantot fokusējumu apvienojumu iespēju. Palieliniet savu fotogrāfiju asuma dziļumu, vienlaikus saglabājot dzidrumu un iecerēto māksliniecisko izteiksmi.*

 • Jauns Bleach Bypass mākslas filtrs

  Līdzīgi kā vecos laikos, kad tika attīstīta krāsu filmiņa, Bleach Bypass balināto apveidu mākslas filtrs piešķir siltu, mazliet mistisku atmosfēru dažāda veida fotogrāfijām. Vienlaikus tas izceļ automašīnu, iekārtu un citu priekšmetu metāliskās virsmas.

*Saderīgs ar sekojošiem objektīviem: M.Zuiko Digital ED 12–100mm 1:4.0 PRO, M.Zuiko Digital ED 7–14mm 1:2.8 PRO, M.Zuiko Digital ED 12–40mm 1:2.8 PRO, M.Zuiko Digital ED 40–150mm 1:2.8 PRO, M.Zuiko Digital ED 8mm 1:1.8 Zivsacs PRO, M.Zuiko Digital ED 30mm 1:3.5 Makro, M.Zuiko Digital ED 60mm 1:2.8 Makro, M.Zuiko Digital ED 300mm 1:4.0 IS PRO
Iespējas
 • Iemūžiniet no jauna skatu punkta

  Pateicoties tam, ka skārienjutīgo LCD displeju var atliekt jebkurā leņķī, jums ir iespēja filmēt no jauniem radošiem skatu punktiem. Kontrolējiet mikrofonu un laika kodu uz LCD, vai bez grūtībām lietojiet digitālo līmeņrādi.

 • Palieliniet savu izšķirtspēju

  Kad runa ir par smalku detaļu attēlošanu, jo augstāka ir izšķirtspēja, jo labāk. Šī iemesla dēļ E-M5 Mark II ir aprīkots ar 40 megapikseļu augstas izšķirtspējas kadru. Sērijveidā nofotografējot astoņus kadrus un tad apvienojot tos vienā – tas ir ideāls risinājums fotografējot mākslas darbus, ainavas vai jeb ko citu ar lielisko 40 megapikseļu izšķirtspēju.

 • Augstāk redzamais attēls ir tikai ilustratīviem nolūkiem.

  Atklāj bezvadu ērtības.

  Īsteno pilnīgu fotografēšanas procesa kontroli ar bezvadu savienojumu no sava viedtālruņa. Pateicoties E-M5 Mark II iebūvētajam Wi-Fi, jūs varat mainīt diafragmas atvērumu, slēdža ātrumu un citus iestatījumus nepieskaroties fotokamerai. Ar OLYMPUS Image Share koplietošanas aplikāciju telefonā, jūs pēc mirkļa jau varat dalīties ar savām fotogrāfijām sociālajos tīklos.

   
 • Objektīvu daudzveidība

  Atklājiet kompakto objektīvu sistēmu jūsu radošajai brīvībai: OLYMPUS Mikro Četru trešdaļu sistēma. Ar vairāk nekā 40 objektīviem, daudzi no kuriem ir putekļu, šļakatu un sala izturīgi, kas perfekti piemēroti jūsu mākslinieciskajām vīzijām sākot no makro līdz pat platleņķa un telefoto. To augstā kvalitāte gan fotografējot, gan filmējot ļauj īstenot visu, ko sniedz OM-D modernās tehnoloģijas.

  Vairāk nekā
  40
  Mikro Četrutrešdaļu objektīvi
 • Titrāna krāsā. OM būtības izpausme.

  Tiek prezentēta E-M5 Mark II Limited Edition, tā titāna korpusa krāsa atsauc atmiņā OM-3Ti. Pārstāvot OM „jaunas vērtības radīšanas” ideālus, titāna krāsa padara šo par ekskluzīvu OM-D E-M5 Mark II, visā pasaulē būs pieejami tikai 7000 šī ierobežotā izlaiduma modeļa eksemplāri. Komplektā ir iekļauta īpašnieka karte, augstas kvalitātes speciāla izlaiduma ādas siksna un kartes maciņš.

   

  E-M5 Mark II Limited Edition

  Titāna krāsā

  pasaulē tikai 7000

  ĪPAŠNIEKA
  KARTE MAKS

  ĀDAS SIKSNA

Vairāk iespēju Paslēpt iespējas
Klusais slēdža režīms

Tagad jūs varat būt notikumu centrā, bez traucējošās slēdža nostrādes skaņas. Klusais slēdža režīms nodrošina to, ka, nospiežot slēdzi, tā nostrādes skaņa nav dzirdama – izcili klusai fotografēšanai.

Tiešskates kompozīta režīms (Live Composite)

Pārvērtiet uzņēmumus ar garu eksponēšanas laiku, piemēram, zvaigžņotu debess jumu, vienā aizraujošā fotogrāfijā. Tiešskates kompozīta režīms izmanto speciālu gaišuma kontroli perfekta efekta iegūšanai. Apskatiet iegūstamo rezultātu vēl pirms nofotografēšanas.

Papildus nopērkams zemūdens futrālis

Speciāli radīts E-M5 Mark II, ar ūdens izturību līdz 45 m dziļumam, šis zemūdens futrālis nodrošina maksimālu aizsardzību gan fotografējot, gan filmējot līdz šim neapgūtos dziļumos.

Iespēja paplašināties

Atrodiet īsto papildaprīkojumu gan foto, gan video iemūžināšanai. Papildus plašajam M.ZUIKO DIGITAL objektīvu klāstam, pieejams ir gan bateriju turētājs, adapteri, augstas jaudas zibspuldžu sistēmas un cits aprīkojums.

OM-D E-M5 Mark ll tehniskie dati

 • Omd camera front
Parādīt vairāk
Visi jums vajadzīgie objektīvi un papildaprīkojums.

Iemūžiniet savu radošo vīziju ar plašu izcilo ZUIKO objektīvu klāstu un augstākās klases OLYMPUS aksesuāriem. Tie piedāvā daudzpusību, kas nepieciešama, lai paceltu jūsu foto pieredzi jaunā līmenī.

Kvalitatīvu objektīvu klāsts.

No makro līdz platleņķim un telefoto – OLYMPUS piedāvā objektīvus jebkurai radošai vīzijai.

Ekstra aprīkojuma izvēle

Bagātiniet savus fotoattēlus vai video, kā arī savu OM-D izmantošanas pieredzi ar papildu aprīkojumu jebkurai gaumei.

Tas varētu jūs interesēt
 • test-and-wow

  Izmēģiniet tūlīt

  Apskatiet mūsu fotokameru klāstu un atrodiet vietējo izplatītāju.

  Uzzini vairāk
   
   
  test-and-wow

  Izmēģiniet tūlīt

  Apskatiet mūsu fotokameru klāstu un atrodiet vietējo izplatītāju.

  Uzzini vairāk
   
   
 • storelocator

  Kur pirkt

  Jūs dodat priekšroku personīgai apkalpošanai? Ātri atrodiet jums tuvāko OM Digital Solutions tirgotāju.

  Atrast izplatītāju
   
   
 • cart

  Pirkt tiešsaistē

  Izmantojiet vienkāršo un ērto 24/7 iepirkšanās iespēju; pērciet savu jauno OLYMPUS izstrādājumu mūsu interneta veikalā jau šodien.

  Pirkt tiešsaistē
   
   
Pagariniet savu izstrādājumu garantiju

Pievienojieties MyOLYMPUS un pagariniet garantiju izvēlētiem reģistrētiem izstrādājumiem.

Reģistrējieties tūlīt
 
 
Klientu atbalsts

No tālāk esošā saraksta izvēlieties tēmu, kur jums nepieciešams atbalsts.