Šķiet, ka pārlūkošanai izmantojat pārlūkprogrammu Internet Explorer 6. Tā ir novecojusi.
Lai pārlūkošana būtu drošāka un ticamāka, ir ieteicams atjaunināt pārlūkprogrammu uz vienu no šādām pārlūkprogrammām:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Kādēļ E-M1X?

Profesionāļu vajadzības fokusā

Radīts īstu profesionāļu vajadzībām, E-M1X sniedz pilnīgu pārliecību, uz ko paļaujas ikviens fotogrāfs - ar labāku kontroli, ergonomiku un stabilitāti visas fotografēšanas gaitā. Inovatīvo tehnoloģiju un funkciju uzlabotā sistēma ir radīta, lai pakāptos uz augstāku līmeni.

Jauns uzticamības un mobilitātes standarts

 • ŪDENS
 • LEDUS
 • SMILTIS

Bezkompromisa brīvība

Vienalga, vai jums jādodas fotografēt brīvā dabā, sporta sacensībās vai studijā, E-M1X profesionālās iespējas vienmēr un visur pielāgojas jebkuram fotografēšanas stilam

Integrēts vertikālais grips

Piedāvājot visu, kas jums nepieciešams vienuviet, E-M1X jau ir aprīkota ar integrētu vertikālo gripu. Tā kā horizontālā un vertikālā gripa dizains ir vienāds, fotogrāfs bauda tās pašas intuitīvas rokas kustības fotografējot gan portreta, gan ainavas formātā. Ar diviem akumulatoriem, ideāla ilgstošiem darba uzdevumiem.

Pasaulē labākā attēla stabilizācija (AS)

Olympus inženieri ir pavirzījuši AS vēl vienu soli tālāk, nākdami klajā ar rekonstruēto žiro sensoru. Tas nodrošina to precizitāti, kas nepieciešama E-M1X, piedāvājot rezultātus,kas citām kamerām nav pa spēkam. Šī uzlabotā tehnoloģija nodrošina līdz pat 7.5 eksponēšanas laika soļu kompensāciju, samazinot statīva vajadzību un padarot iespējamu fotografēšanu turot kameru rokās.

(Pamatojoties uz CIPA standartu sistēmas kamerām, kad E-M1X tiek lietots ar M.Zuiko Digital ED 12–100mm F4.0 IS PRO objektīvu, 1/2019)

Pasaulē labākais nokrišņu drošais korpuss

Pateicoties slavenajam OM-D klimatnoturīgajam blīvējumam E-M1X kamerā, profesionālie fotogrāfi var visur fotografēt bez bažām - lietū, sniegā un smiltīs. Tagad vēl papildu blīvējums SD karšu ligzdai un visiem pārējiem vāciņiem, kā arī tālvadības vada, mikrofona un austiņu terminālim.

(Pamatojoties uz IEC standartu 60529, kopā ar M.Zuiko ūdens izturīgo objektīvu, 1/2019)

Haptiski taustiņi un uzlabota ergonomika.

Pēc īpaša dizaina veidotais katra atsevišķā taustiņa un ripas augstums, forma un raksturīgā pazīme nozīmē to, ka jūs viegli varat sajust sev vajadzīgo un pilnībā koncentrēties fotografēšanai caur skatu meklētāju. Taustiņu izkārtojums un to izmantošana ir uzlabota, lai piedāvātu ergonomiskāku risinājumu, kas īpaši svarīgi garām foto sesijām.

Lielisks ultraskaņas viļņu filtrs (SSWF)

Labākais savā klasē tagad kļuvis vēl labāks. Uzlabotais SSWF nodrošina lielāku uzticamību mainot objektīvus. Netīrumiem un putekļiem ir vēl mazāk iespēju sabojāt fotogrāfijas un iekārtu.

Liels slēdža resurss

Izturot stingrus testus, E-M1X pierādījis, ka tas spēj nodrošināt augstākās klases darbību ar slēdža resursu 400 000 nostrādēm.

Dubultā karšu ligzda

Ar divām UHS-II ligzdām jūs vienmēr varat būt pārliecināti, ka fotokamera nodrošinās darbības nepārtrauktību arī tad, kad viena karte ir pilna. Profesionāļi var saglabāt fotogrāfijas uz abām kartēm un vienmēr būt pasargāti, ka kadri neies zudumā.

USB uzlāde

E-M1X ir pirmā Olympus fotokamera, kas atbalsta USB uzlādi līdz pat 100 vatiem. Tas padara jūs neatkarīgu no strāvas padeves vienalga, lai kur jūs arī atrastos, jūs varat īstenot uzlādi izmantojot lādētājakumulatoru. Kamerā abus divus akumulatorus vienlaicīgi var pilnībā uzlādēt divu stundu laikā.

Garš akumulatora darbmūžs

Līdz pat 2,580

Dubultā akumulatora jauda fotogrāfam dod iespēju uzņemt līdz pat 2 580 kadrus pirms nepieciešama jauna uzlādēšana, tas ir īpaši svarīgi ilgām foto sesijām un nomaļām vietām.

“Aktivitāšu fotografēšanai man nepieciešama izturīga, viegla, portatīva, augstas kvalitātes un ātra fotokamera, un OM-D E-M1X to visu man nodrošina.”

Fernando Marmolejo
Olympus vizionārs, Spānija

Skatīt video

Rekonstruēts autofokuss

Precizitāte ar īsto funkciju

OM-D autofokusa (AF) sistēma ir pilnībā pārveidota E-M1X vajadzībām. No papildu fokusa punktiem līdz pat jaunam fokusa algoritmam, AF ļauj fotogrāfam koncentrēties uz kadra kompozīciju.

Inteliģents objekta noteikšanas AF

Šī funkcija, kas nosaka konkrētus objektus precīzai fokusēšanai un izsekošanai, ir īpaši piemērota savvaļas un kustīgu dzīvnieku un putnu fotografēšanai. Ar 2.0 programmaparatūru jums tagad ir arī putnu noteikšanas AF. Tas nosaka putna aci un nepārtraukti fokusējas uz to, ļaujot jums koncentrēties uz kompozīciju un kadrēšanu.

AF zemas intensitātes limits

Līdz pat -6 EV soļiem, šī funkcija ļauj neraizēties par fotografēšanu sliktā apgaismojumā. Jutīgais AF precīzi fokusējas arī tumšās vietās.

(Pamatojoties uz M.Zuiko Digital ED 45mm F1.2 Pro objektīvu S-AF režīmā ar ISO 100)

Multi selektors (vadības svira)

Izvietota uz abiem gripiem, šī intuitīvā svira atvieglo ātru pārslēgšanos starp AF Zonām sērijveida fotografēšanas laikā un filmējot, īpaši ja kadrējat skatu meklētājā.

AF mērķa režīms

Viena kadra AF/ mazo mērķu AF

Šis režģis ir ideāls, lai jebkurā vidē skaidri nofotografētu mazus objektus. Mazo mērķu AF precīzā fokusēšana atvieglo makro fotografēšanu.

Grupa 5-punkti

Šis AF režīms tika veidots paturot prātā sporta veidus, kur ir cilvēku grupa un jāpanāk, lai fokusā ir vidēja izmēra zona, kamēr pats objekts kustas.

Grupa 9-punkti

Lielākiem kustīgiem objektiem vai sporta veidiem, vai visa veida pasākumiem, šīs AF režīms iestata fokusu uz lielāku 9 punktu zonu.

Grupa 25-punkti

Pielāgojams jebkuram objektam vai situācijai, AF mērķa režīms ietver arī 25 punktu fokusēšanu, kad 121 punkts ir pārāk plašs.

121-punkts

Lielākā daļa autofokusa punktu ļauj fotogrāfam uzņemt ātrus kadrus, it īpaši situācijā, ja objektu grupa kustas cauri visam kadram.

Mana izvēlne

Pielāgojiet izvēlni izmantojot savus visbiežāk lietotos iestatījumus - līdz pat 35, un tie vienmēr būs pa rokai bez liekas kņadas. GUI ir veidots konsultējoties ar profesionāliem fotogrāfiem.

Pro Capture

 • Mirklis, ko vēlaties notvert.

  Izstrādāta tieši darbības fotografēšanai, Pro Capture funkcija sāk fotografēt līdz pat 35 kadrus pilnā izšķirtspējā RAW formātā vēl pirms slēdža poga ir līdz galam nospiesta. Tas ļauj fotogrāfam noķert īsto momentu labā kvalitātē.

Augstas izšķirtspējas fotogrāfija bez statīva

Radīta fotogrāfiem, kas negrib, lai tos ierobežo ar statīva lietošanu, vai arī kuru darba vide ir vietā, kur statīvi nav atļauti. Šī funkcija ģenerē vienu augstas izšķirtspējas kadru, kas ekvivalents 50M sensora fotogrāfijai, bez mazākajiem rokas drebēšanas izplūdumiem.

Tiešskates ND

Tiešskates ND fotogrāfi var panākt lēnu eksponēšanas laika efektu bez dārgiem ārējiem filtriem. Kadru var aplūkot skatu meklētāja un efektu rediģēt vēl pirms jūs esat to nofotografējis.

Lauka sensoru sistēma

Īpaši piemērota fotogrāfiem, kam nepieciešama papildu informācija efektīvai fotogrāfiju kārtošanai, E-M1X ir iebūvēta sistēma, kas ieraksta jūsu atrašanās vietu, laiku, augstumu un virzienu.

Wi-Fi capture

Izbaudiet saistītās fotografēšanas priekšrocības, pat neesot saistīts. Wi-Fi dod iespēju pārvietot fotogrāfijas no E-M1X uz datoru bez vadiem. Tas fotogrāfiem paver lielāku fotografēšanas brīvību, īpaši studijā.

“Profesionāļi vienmēr meklē īpaši jaudīgu kameru, kas zibenīgā tempā garantē labus rezultātus un izcili ātru autofokusu, kā arī milzīgu objektīvu klāstu. Es visu to atradu E-M1X.”

Laurent Vu
Olympus vizionārs, Francija

Skatīt video
 • Atjauninājums 2.1

Padariet savas fotogrāfijas iespaidīgākas

Lejupielādējiet jaunākos E-M1X programmaparatūras atjauninājumus un atklājiet jaunas funkcijas, kas ļauj uzlabot fotografēšanas un filmēšanas iespējas

 • Putnu noteikšanas AF

  Šī funkcija, kas ļauj fokusēties uz putniem pat ja tie lido vai ir paslēpušies krūmājos vai mežā, ir brīnišķīgs palīgs putnu fotografēšanā. Tā nosaka putna aci un nepārtraukti fokusējas uz to. Ja acs netiek atklāta, tā izseko galvu vai ķermeni. Putnu noteikšanas AF darbojas arī Pro Capture režīmā un ar visiem M.Zuiko Digital objektīviem.

 • Video RAW datu izvade un uzlabota AS

  Ar šīm jaunākajām funkcijām jūs varat uzlabot savu videogrāfa pieredzi. Programmaparatūra 2.1 atbalsta video RAW datu izvadi ar HDMI uz ārējo Atomos Ninja V monitora ierakstītāju, nodrošinot jums profesionālu pēcapstrādi. Izvade ir 12 bitu 4K 24/25/30P vai kino 4K 24P formātā. Filmēšanā izmantojot ārējo monitoru, nav nepieciešams gimbals, jo E-M1X ir uzlabota attēla stabilizācija filmēšanai bez statīva.

 • Fokusa indikators

  Manuālās fokusēšanas iespēja atver radošuma pasauli, un fokusa indikators sniedz nepieciešamo informāciju. Pagriežot fokusa gredzenu, fokusa indikatora funkcija ļauj viegli uzzināt fokusēšanas virzienu un aptuveno fokusa pozīciju. Informācija ir skaidri redzama E-M1X displejā.

Izcils video

Dzīve nestāv uz vietas

Piedevām profesionālām fotogrāfijām, E-M1X ir īsts meistars filmēšanā. Kamerai ir visas tās funkcijas, kas svarīgas videogrāfiem, lai nofilmētu īstos brīžus īstajā laikā.

C4K filmēšana

Ar ultra augsto C4K (4096 x 2160) video formātu, videogrāfiem būs ne tikai augstākā ierakstīšanas izšķirtspēja, bet arī plašākas iespējas pēcapstrādei.

Full HD Ultra HD (4K) C4K

Pasaulē labākā attēla stabilizācija (AS)

Kustīgiem objektiem nepieciešama elastīga AS sistēma, kas pieregulē kompensāciju saskaņā ar to, kā jūs panorāmējat savu kameru. E-M1X ir pirmā kamera pasaulē, kas piedāvā šo elastību videogrāfiem tādā kvalitātes līmenī, kādu neviena cita šobrīd tirgū pieejama kamera nespēj piedāvāt.

(Pamatojoties uz CIPA standartu sistēmas kamerām, kad E-M1X tiek lietots ar M.Zuiko Digital ED 12–100mm F4.0 IS PRO objektīvu, 1/2019)

Pasaulē labākais klimatnoturīgais korpuss

E-M1X ir pilnībā pasargāta no lietaina laika, sala un putekļaina gaisa. Pateicoties papildu blīvējumam tālvadības vada, mikrofona un austiņu termināļiem, nepieciešamība pēc apgrūtinošiem lietus aizsargiem ir minimalizēta.

(Pamatojoties uz IEC standartu 60529, kopā ar M.Zuiko ūdens izturīgo objektīvu, 1/2019)

OM400-log

Lai reaģētu uz mainīgajiem gaismas apstākļiem, kas ir tipiski dokumentālajā un dabas filmēšanā, E-M1X ļauj izmantot log filmēšanu. OM400-log garantē filmēšanu nezaudējot ēnainās detaļas vai pārgaismotās vietas, un sniedz lielāku brīvību video jaunradei, pateicoties krāsu gradācijai.

Liela ātruma 120 kadri/s

Pieejama Full HD ierakstam, šī iespēja nodrošina kinematogrāfiskākas filmas ar lēnas kustības uztveri. Objekta izdarītas kustības var apturēt, lai palielinātu filmas dinamiku.

“Ar savu attēla kvalitāti, veidu, kā ar to apieties, tās izturību, stabilizāciju, kas patiešām ir viens no lielākajiem argumentiem, E-M1X patiesi sniedz man plašāku brīvību kameras pielietojumā un kadra struktūrā.”

Janne Amunét
Olympus vizionārs, Somija

Skatīt video

Atklājiet vairāk E-M1X iespēju

Salīdzināt tūlīt

Izpētīt Pro objektīvus

Uzzināt vairāk
Tas varētu jūs interesēt
 • test-and-wow

  Izmēģiniet tūlīt

  Apskatiet mūsu fotokameru klāstu un atrodiet vietējo izplatītāju.

  Uzzini vairāk
   
   
  test-and-wow

  Izmēģiniet tūlīt

  Apskatiet mūsu fotokameru klāstu un atrodiet vietējo izplatītāju.

  Uzzini vairāk
   
   
 • storelocator

  Kur pirkt

  Jūs dodat priekšroku personīgai apkalpošanai? Ātri atrodiet jums tuvāko OM Digital Solutions tirgotāju.

  Atrast izplatītāju
   
   
 • cart

  Pirkt tiešsaistē

  Izmantojiet vienkāršo un ērto 24/7 iepirkšanās iespēju; pērciet savu jauno OLYMPUS izstrādājumu mūsu interneta veikalā jau šodien.

  Pirkt tiešsaistē
   
   

MyOLYMPUS jaunumu vēstule

Esiet pirmais, kas atjaunina un paplašina savu pieredzi ar OM Digital Solutions

Klientu atbalsts

No tālāk esošā saraksta izvēlieties tēmu, kur jums nepieciešams atbalsts.