Šķiet, ka pārlūkošanai izmantojat pārlūkprogrammu Internet Explorer 6. Tā ir novecojusi.
Lai pārlūkošana būtu drošāka un ticamāka, ir ieteicams atjaunināt pārlūkprogrammu uz vienu no šādām pārlūkprogrammām:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 

OM-D E-M1 Mark III
NEKĀDU IEROBEŽOJUMU. IEGŪSTIET BRĪVĪBU.

 •    

Kādēļ E-M1 Mark III?

Ejiet vēl tālāk, fotografējot bez statīva

Pilnīgi portatīvs dizains, kam pievienota bezkompromisa attēla kvalitāte jebkuros apstākļos, padara E-M1 Mark III par lielisku darbarīku elpu aizraujošiem rezultātiem. Paceliet savu profesionālo fotografēšanu jaunā līmenī - no dabas un ainavām, līdz nakts kadriem un videofilmām - neapkaroties ar lieliem smagumiem.

Profesionāls un portatīvs

Elpu aizraujoši rezultāti bez masīva aprīkojuma

OM-D E-M1 Mark III ir profesionāls modelis, kas uzņem augstas kvalitātes fotogrāfijas ar kompaktu, vieglu kameras sistēmu, nodrošinot kvalitatīvu fotografēšanu dažādos apstākļos.

Nepārspējama portativitāte un komforts

Uz pusi mazāks izmērs un svars*

Lielāka kustību brīvība
Ar savu kompaktumu un vieglumu E-M1 Mark III un M.Zuiko Digital objektīvu sistēma ļauj pilnībā koncentrēties uz fotografēšanu. Dodoties fotografēt skarbos apstākļos, jūs izbaudīsiet vieglāku uzkāpšanu pakalnos, no kurienes pavērsies labāks skats fotografēšanai.

* Fotokamerām ar maināmiem objektīviem, 2020. gada februārī.

Ilgāka fotografēšana ar mazāku piepūli
Fotografēšana ar vieglo E-M1 Mark III un M.Zuiko Digital objektīvu sistēmu, nodrošinās mazāku piepūli un nebūs tik nogurdinoša. Tā ērti ietilpst mazā vai vidējā foto mugursomā, ko var ērti ņemt rokas bagāžā.

Lielisks grips
E-M1 Mark III grips nodrošina drošāku satvērienu un pārliecinošu apiešanos, īpaši, ja fotografējat bez statīva vai izmantojat telefoto objektīvus. Kopējais korpusa dizains ir ergonomisks un intuitīvs, viegli sasniedzami taustiņi, multi selektors un vadības ripas.

Pasaulē labākā attēla stabilizācija*

Korpusā iebūvēta 5-asu attēla stabilizācija
E-M1 Mark III korpusā iebūvētā 5-asu attēla stabilizācija (AS) ar žiro sensoru ir kā radīta, lai fotografētu skaidrus nakts skatus, turot fotoaparātu rokā. Izmantojot 5-asu attēla stabilizāciju un savietojamus objektīvus, tas sniedz līdz pat 7.0 eksponēšanas laika soļu korekciju.**

* Fotokamerām ar maināmiem objektīviem, 2020. gada februārī.

**7.0 soļi ar M.Zuiko Digital ED 12‒40mm F4 PRO ar fokusa attālumu 40mm (atbilstoši 35 mm standartam: 80mm); 7.5 soļi ar M.Zuiko Digital ED 12‒100mm F4 PRO ar fokusa attālumu 100mm (atbilstoši 35 mm standartam: 200Mm), puspiespiediena AS atslēgta, kadru ātrums: augsts. Abi atbilst CIPA standartiem, kad koriģēti divās asīs (savērsums vertikālajā un horizontālajā asī.)

Bez attēla stabilizācijas

Ar attēla stabilizāciju

Satriecoša skaidrība
5-Asu AS nodrošinās arī augstu attēla kvalitāti fotografējot ar zemu ISO līmeni un bez statīva sliktā apgaismojumā vai naktī. Kompensācija ļauj pat fotografēt ar 4 sekunžu eksponēšanas laiku***, neizmantojot statīvu.

*Fotokamerām ar maināmiem objektīviem, 2020. gada februārī.

**Atbilstoši Olympus testēšanas metodēm. Tā kā fotografēšanas situācijas ir atšķirīgas, rezultātu nevar garantēt.

Skaidra, asa attēla kvalitāte.

TruePic IX attēla procesors
Lai realizētu fotografēšanas funkcijas, E-M1 Mark III ir aprīkots ar jaunāko attēla procesoru: TruePic IX. Augstas izšķirtspējas fotografēšana bez statīva, tiešskates ND, zvaigžņoto debesu AF, utt. tagad ir iespējami ar vienu efektīvu procesoru. Lai sasniegtu tāda paša līmeņa sniegumu, E-M1X ir nepieciešami divi TruePic VIII procesori.

20M Live MOS sensors
20 MP Live MOS sensors, kopā ar TruePic IX un ar M.Zuiko Digital Pro objektīvu lielisko optisko sniegumu nodrošina augstākā līmeņa fotogrāfijas. Tas iemūžina ar objektīvu notverto gaismu, lai radītu bagātīgu attēlu ar skaidrām detaļām. Pretatspīduma AR pārklājums samazina atstarošanu un māņattēlu rašanos tieši uz sensora.

Pilns spektra ar M.Zuiko objektīviem
Iespēja izvēlēties no 20 M.Zuiko Digital objektīviem garantē, ka jums būs piemērots objektīvs jebkuram foto izaicinājumam. No tālummaiņas līdz fiksēta fokusa, no zivsacs līdz ultra telefoto - uzlabotās objektīvu tehnoloģijas realizē plašu spektru kadrus augstas izšķirtspējas fotogrāfijās.

Augstas izšķirtspējas fotografēšana

Augstas izšķirtspējas fotogrāfija bez statīva
Paredzēta vietām un situācijām, kur nav iespējams vai arī ir neērti lietot statīvu, šī funkcija nodrošina asus attēlus un lielāku izturību pret trokšņiem pateicoties 50MP augstas izšķirtspējas struktūrai. Veidota no 16 kadriem, tā ir kā radīta ainavu fotografēšanai, kur īpaši svarīgas asas detaļas.

Lejupielādēt augstas izšķirtspējas fotogrāfijas paraugu

Kā darbojas augstas izšķirtspējas fotografēšana bez statīva
Fotografējot, turot fotoaparātu rokās, gluži dabiski notiek minimāla kustība. Lai panāktu skaidru, asu rezultātu, šo kustību izmanto, pārejot no viena kadra uz nākamo, lai radītu vienu, augstas izšķirtspējas fotogrāfiju, kas ekvivalenta tādai, kas uzņemta ar 50 MP sensoru.

Augstas izšķirtspējas fotogrāfija

Augstas izšķirtspējas fotogrāfija ar statīvu
Īpaši ainavu fotografēšanā šī funkcija ģenerē vienu augstas izšķirtspējas attēlu, kas atbilst tādam, kas uzņemts ar 80 MP sensoru. E-M1 Mark III attēla sensors tiek virzīts ar 0.5 pikseļu pieauguma soļiem, lai uzņemtu 8 kadrus, kas tad tiek apvienoti. Vienlaikus tādi efekti kā ūdens ņirboņa tiek samazināti.

Lejupielādēt augstas izšķirtspējas fotogrāfijas paraugu

Tiešskates ND

Ietaupiet uz vietas un svara rēķina. Iebūvēts tiešskates ND nodrošina ilgu eksponēšanas laika efektu gaišā laikā, bez vajadzības izmantot ārēju filtru. Var izvēlēties līmeni no ND2 (1 EV solis) līdz ND32 (5 EV soļi), un panākto efektu var redzēt tiešskatē skatumeklētājā vai uz displeja pirms fotogrāfijas uzņemšanas.

Tom Ormerod
Olympus vizonārs. Lielbritānija

“Saule nupat kā bija uzlēkusi un mākoņu mala bija tikai mazliet izgaismota, kad gaisma sāka plūst pār pilsētu. Es izmantoju augstas izšķirtspējas kadra režīmu, lai uzņemtu šo ainu visā pilnībā.”

Skatīt video

Absolūta uzticamība

Pilnīga fotografēšanas brīvība

Lai apmierinātu dažādos apstākļos strādājošo fotogrāfu vajadzības, E-M1 Mark III ir aprīkots ar izturīgu magnija sakausējuma korpusu, laika apstākļu drošu blīvējumu un izslavēto putekļu mazināšanas sistēmu.

Fotografēšana jebkurā situācijā

Laika apstākļu droša konstrukcija
Fotografējiet jebkurā klimatā vai vidē bez liekas stīvēšanās ar lietus aizsargu. Tā jūs varat koncentrēties tikai uz fotografēšanu, E-M1 Mark III piedāvā IPX1 putekļu un šļakatu drošu korpusu, kas ir arī līdz –10°C sala izturīgs, konstrukcija, ko augsti novērtē profesionāli fotogrāfi.*

*Laika apstākļu drošai sistēmai izvēlieties arī laika apstākļu drošos M.Zuiko Digital objektīvus

Magnija sakausējuma korpuss
Pateicoties izturīgajai magnija sakausējuma konstrukcijai un uzlabotajam laika apstākļu drošajam blīvējumam, E-M1 Mark III ir ārkārtīgi izturīgs, vienlaikus ļoti viegls. Tas sniedz jums lielāku fotografēšanas brīvību, darbojoties skarbos apstākļos.

Ilgmūžīgs slēdža bloks
E-M1 Mark III atbilst produktīvu un prasīgu profesionāļu prasībām. Tas ir tāpēc, ka tā izturīgais slēdža bloks paredzēts 400 000 nostrādes reizēm*.

*Atbilstoši Olympus testēšanas metodēm.

Ātra USB strāvas piegāde

Ja jums jādodas fotografēt uz attālu vai aukstu vietu, vienkārši pieslēdziet strāvas banku ar strāvas piegādi savam E-M1 Mark III. Pateicoties maksimālajai 45W strāvas piegādei, jūs varat to izmantot, lai veiktu uzlādi tikai nieka divās stundās, vai kā strāvas avotu un turpinātu fotografēšanu.*

*2. 9V 3A, 15V 2A vai 15V 3A izejošās strāvas parametri ir nepieciešami. Lai notiktu uzlāde, kamerai jābūt izslēgtai.

No putekļiem brīvi attēli

Ar ultraskaņas putekļu filtru aprīkotais E-M1 Mark III ļaus izvairīties no uz sensora palikušo netīrumu vai putekļu izraisītajiem plankumiem fotogrāfijās. Tas ir tāpēc, ka sensors zibenīgi novibrē, lai nokratītu sīkās daļiņas. Olympus bija pirmais, kas izstrādāja putekļu novēršanas sistēmu un ietvēra E-M1X īpašo putekļus mazinošo pārklājumu tagad arī E-M1 Mark III.

Pro līmeņa displeja izvēlne

Mana izvēlne
Pielāgošana un ātrā piekļuve jūsu izvēlētajiem iestatījumiem padara E-M1 Mark III par izcilu fotografēšanas darbarīku. Saglabājiet savus visbiežāk lietotos iestatījumus, līdz 35, savā izvēlnē (My Menu). Nospiediet filmēšanas (Movie) taustiņu, lai reģistrētu, izņemtu vai revidētu savas izvēlnes sastāvdaļas.

Pielāgotie režīmi
Lietotāja saskarne sniedz jums vienkāršu un ātru piekļuvi četriem pielāgotajiem režīmiem. Katrs režīms no C1 līdz C4 ļauj jums ievadīt savus iecienītākos iestatījumus, atkarībā no biežākajām fotografēšanas situācijām vai jūsu izvēlēm.

Optimizēts vadības paneļa displejs
Ar E-M1 Mark III jums ir lielāka iespēja vadīt savu fotografēšanu un fotografēšanas stilu. Vadības paneļa režīms aizmugures displejā ļauj ar vienu skatu pārbaudīt kameras būtiskākos iestatījumus.

Tiešskates uzlabojumi
Pielāgojiet tiešskates displeja (LV) gaišumu atbilstoši nepieciešamībai, lai atvieglotu objektu saskatīšanu tumšās vietās, piemēram, naktī fotografējot zvaigznes. Tiešskates displeja (LV) uzlabošanas iesl./izsl. funkciju var piešķirt E-M1 Mark III Fn taustiņam un mainīt iestatījumus grozot ripu, vienlaikus turot piespiestu taustiņu.

Attēla pārvaldība un atbalsts

Ātra attēla izvēle
Lai ātri izvēlētos vairākus attēlus, vienkārši grieziet ripu, turot nospiestu filmēšanas taustiņu. Tas nozīmē, ka jūs daudz efektīvāk varat kopīgot, organizēt un izdzēst kadrus. Pilnīga uzticamība nozīmē arī lielāku fotografēšanas kapacitāti.

Dubultā karšu ligzda
Ar divām atmiņu karšu ligzdām - viena UHS-II un viena UHS-I - E-M1 Mark III turpina demonstrēt augstu sniegumu pat, ja viena karte ir pilna. Tas ļauj jums saglabāt fotogrāfijas uz abām kartēm, vai arī saglabāt kopijas, lai kadri neietu zudumā.

Geraint Radford
Olympus vizonārs. Lielbritānija

“Strādājot tik tuvā attālumā, ir ierobežots asuma dziļums. Tāpēc es savam E-M1 Mark III izvēlējos 9 kadru fokusējumu apvienojumu (focus stack). Rezultātā ieguvu lielāku asuma dziļumu, vienlaikus saglabājot izkliedēto fonu.”

Skatīt video

Pro līmeņa autofokuss

Bezkompromisa sniegums

Ar E-M1 Mark III autofokusa sistēma ir vēl vairāk pilnveidota ar uzlaboto AF algoritmu, kas notver īstos brīžus īstajā laikā, arī kustīgiem objektiem.

121 fokusa punkts

Ar autofokusa zonu, kas vertikāli nosedz 75% un 80% - horizontāli, E-M1 Mark III spēj plašā amplitūdā precīzi izsekot kustīgus objektus. Īpašais krustpunkta veida izkārtojums ļauj jums precīzi iestatīt asumā fotografējamo objektu vai ainu - gan centrā, gan kadra malās.

Ļoti ātra sērijveida fotografēšana

Sērijveida fotografēšana ar maksimālo 18 kadri/s AF/AE izsekošanu
Notveriet īsto brīdi ar ļoti precīzo AF, kas lieliski seko objektam liela ātruma sērijveida fotografēšanas laikā. Fotografējiet ar 20.37 miljoniem efektīvo pikseļu un ierakstiet līdz pat 76* sekojošus RAW kadrus ar 18 kadriem sekundē, vai arī 286* sekojošus RAW kadrus ar 10 kadriem sekundē.**

*Lietojot 32GB SD karti, klusais sekojošais L C-AF, ekspon. l. 1/1000 s, plašākais diafragmas iestatījums, sejas prioritāte atslēgta. Fotografēšanas ātrums krītas, izmantojot ISO 8000 vai vairāk

** Sērijveida fotografēšanas režīms L.

Maksimāli 60 k/s AF/AE sērijveida fotografēšana ar fiksatoru
Šī funkcija lieliski noder, lai fokusētos uz kādu punktu kustīgā objektā un vienā acumirklī uzņemt ar cilvēka aci nesaskatāmas detaļas augstā izšķirtspējā. Ātrā sērijveida fotografēšana ar 60 kadriem sekundē notver katru darbības mirkli.

Multi selektors

Iegūstiet lielisku kompozīciju, pateicoties daudzvirzienu AF punktu atlasītājam. Tas ļauj jums ātri pārvirzīt AF novietojumu, skatoties caur skatumeklētāju. Sērijveida fotografēšanas un video filmēšanas laikā, jūs varat ātri pārvietot AF zonu, lai pielāgotos kustīgajam objektam.

Zvaigžņoto debesu autofokusa režīmi

Parasti fokusēšanas uz zvaigznēm notiek ar manuālo fokusu, bet tagad to var precīzi izdarīt ar autofokusu. Šī ir profesionāļu apbrīnota funkcija, tā ir obligāta visiem, kas nopietni fotografē zvaigžņotas debesis.

Izvērstā sejas/ acs atpazīšana

Uzlabota portretu fotografēšana
Iespaidīgi uzlabota sejas prioritātes un acs prioritātes autofokusa precizitāte un izsekošanas sniegums. Pateicoties jaunā TruePic IX procesora jaudīgajai darbībai un AF algoritma uzlabojumiem, ir pilnveidota automātiskā noteikšana un fokusēšana.

Visiem portretu stiliem
Ideāla gan brīvā stila, gan studijas portretiem, izvērstā sejas un acs prioritāte precīzi nosaka pat mazas sejas, arī kadros, kur tas normālos apstākļos nebūtu iespējams, jo redzama tikai daļa no galvas.

Dažādas autofokusa iespējas

Viena kadra AF/ mazo mērķu AF
Kadrā redzamiem maziem objektiem lieliski noder viena kadra AF režīma režģis. Tas noder arī makro fotografēšanā izmantojot mazo mērķu AF režīmu, kur būtisks ļoti precīzs fokusējums.

Grupa 5-punkti
Ja jūs fotografējat sportu vai ātri kustošus objektus, šis režīms ļaus jums fokusēties uz vidēja izmēra punktu cilvēku grupā.

Grupa 9-punkti
Lai palielinātu jūsu fokusa zonu līdz 9 punktiem lielākiem kustīgiem objektiem vai visu veidu pasākumiem, izvēlieties šo režīmu.

Grupa 25-punkti
Jo vairāk punktu jūs izvēlaties, jo lielāka ir fokusa zona. Šis režīms ir ļoti noderīgs lielu, kustīgu objektu fotografēšanai.

Visi punkti
Šis režīms ir piemērots, lai ātri nofotografētu grupu, kas kustas cauri visam kadram.

Objekta izsekošanas klastera displejs
Ideāls kustīgiem objektiem, atvieglo fokusēšanos izmantojot E-M1 Mark III AF izsekošanas funkcija. Klastera displejs kustas kopā ar objektu un ļauj jums būt drošam, ka objekts visu laiku ir fokusā. E-M1 Mark III piedāvā arī super punkta AF makro fotografēšanai un fokusa peaking funkciju manuālās fokusēšanas atbalstam.

Papildu autofokusa iespējas

Pielāgotais AF mērķa režīms
Pielāgojiet AF mērķa zonu, lai tā atbilstu jūsu objekta uzvedībai. Izvēlieties no 11 vertikāliem vai horizontāliem punktiem, un no trim vertikāliem un horizontāliem AF zonas kustības soļiem.

C-AF jutība

-2

-1

0

1

2

Saglabā fokusu uz galveno objektu, kamēr pārējie objekti kustas tam pa priekšu.

Standarta (ieteicams)
Labākais iestatījums plašam objektu klāstam.

Vēl vairāk uzlabo AF sniegumu kustīgiem objektiem, kas strauji maina virzienu.

C-AF jutība

Aizkavēta

Ātra

AF reakcija

Stabila

Neregulāra

C-AF jutības iestatījumi
Lai uzlabotu objekta noturēšanu fokusā, jūs varat izvēlēties kādu no pieciem izsekošanas jutības līmeņiem, lai pielāgotos fotografējamam objektam.

AF ierobežotājs
Nodrošinot ātrāko autofokusa darbību, AF ierobežotājs ļauj jums ierobežot autofokusa robežas, lai atturētu E-M1 Mark III no fokusēšanās uz citiem kadrā redzamajiem objektiem. Var iestatīt līdz trim AF darbības rādiusiem, un jūs varat to pievienot pielāgotajai vadībai, lai momentāni aktivizētu un izslēgtu.

AF pielāgošana vertikālām / horizontālām pozīcijām
Jūs varat iestatīt AF mērķa režīma funkcijas un AF zonas pozīcijas gan horizontālajā, gan vertikālajā fotografēšanas pozīcijā. Lielākam vertikālās pozīcijas fotografēšanas komfortam pievienojiet atsevišķi nopērkamo HLD-9 akumulatora turētāju ar speciāliem bulttaustiņiem, vadības ripām un funkciju taustiņiem.

AF zemas intensitātes limits
Ar šo ērto funkciju bez pūlēm iestatiet precīzu fokusu tumšās vietās vai zema kontrasta objektiem, līdz pat –6EV*.

* Izmantojot S-AF, ISO 100 un M.Zuiko Digital Pro F1.2 objektīvu

Denis Smith
Olympus Visionary, Australia

Radīts filmu veidotājiem

Kino līmeņa filmas

Ar E-M1 Mark III jūs varat ne tikai fotogrāfēt, bet arī filmēt satriecošas filmas. Īpaši veidotā attēla stabilizācija darbojas arī filmējot, nodrošinot, ka video paliks asi arī filmējot bez statīva.

Skatīt video

4K un kino 4K filmēšana bez statīva

Plūstošas filmas bez kameras izraustīšanās katrā situācijā - tas ir iespējams apvienojot 5-asu attēla stabilizāciju (sensora nobīde) un speciāli video paredzēto elektronisko stabilizāciju. Tas ļauj filmēt, turot kameru rokā, un uzņemt augstas izšķirtspējas 4K un digitālo kino 4K (4096 x 2160) bez papildu aprīkojuma.

Full HD Ultra HD (4K) C4K

OM-Log 400

Dabisks

OM-Log 400 + gradācija

OM-Log 400
Izbaudiet plašāku radošo brīvību krāsu gradācijā ar OD-Log400 režīmu, kas radīts pēcapstrādei un rediģēšanai. Tas nodrošina brīvu filmēšanu, neuztraucoties par pārgaismošanu, detaļu zudumu tumšajos sektoros un gaišajās zonās.

Video autofokuss

Viena kadra AF/ mazo mērķu AF
Kadrā redzamiem maziem objektiem lieliski noder viena kadra AF režīma režģis. Tas noder arī makro fotografēšanā izmantojot mazo mērķu AF režīmu, kur būtisks ļoti precīzs fokusējums.

Grupa 9-punkti
Lai palielinātu jūsu fokusa zonu līdz 9 punktiem lielākiem kustīgiem objektiem vai visu veidu pasākumiem, izvēlieties šo režīmu.

Grupa 25-punkti
Jo vairāk punktu jūs izvēlaties, jo lielāka ir fokusa zona. Šis režīms ir ļoti noderīgs lielu, kustīgu objektu fotografēšanai.

Visi punkti
Šis režīms ir piemērots, lai ātri nofotografētu grupu, kas kustas cauri visam kadram.

Liela ātruma filmēšana (120 kadri/s)

Pievienojiet savai filmai kinematogrāfisko dinamiku, apturot objekta kustības un piešķirot savam video lēnās kustības izpratni. Vienlaikus tā ir ierakstīta Full HD kvalitātē (1920 x 1080) elpu aizraujošai demonstrēšanai uz Full HD ekrāna.

Ārējās ierīces savietojamība

HDMI monitora savienojums
Nopietni videogrāfi var pieslēgt HDMI displeju autentiskiem video uzdevumiem. Atbalsts 4:2:2 izejai dod iespēju veikt plašāku krāsu korekciju spektru. Displeja režīms pieļauj ārēja displeja izmantošanu, un ieraksta režīms atļauj ierakstīt ārējā ierakstīšanas ierīcē.

Augstas izšķirtspējas skaņas ieraksts ar LS-P4.
Apvienojiet savu E-M1 Mark III ar PCM diktofonu LS-P4 un iegūstiet saviem video dzidru un skaidru skaņu. Pietuviniet audio ierakstītāju skaņas avotam, pieregulējot mikrofona virziena vērsumu. Tas ir kā radīts dabas ierakstiem, piemēram, putnu dziesmām, kad jūs ar telefoto objektīvu filmējat mežā.

Brooke Bartleson
Olympus Visionary, USA

Skatīt video

Īpašās iespējas

Pro Capture

 • Nospiežot slēdzi līdz pusei, līdz pat 35 kadri tiek saglabāti buferatmiņā. Brīdī, kad jūs nospiežat slēdzi pilnībā

  Mirklis, ko vēlaties notvert.

Jūs vienmēr esat gatavs īstajam brīdim. Pro Capture funkcija sāk fotografēt līdz pat 35 kadrus pilnā izšķirtspējā RAW formātā vēl pirms slēdža poga ir līdz galam nospiesta. Tas ļauj fotogrāfam vienmēr noķert īsto momentu augstā kvalitātē.

Visām fotografēšanas situācijām

Tiešskates kompozīta / Live Bulb / tiešskates laika režīmi
Visas šī trīs funkcijas dod jums iespēju pilnībā kontrolēt ilga eksponēšanas laika kadrus. Ar tiešskates kompozīta, Live Bulb un tiešskates laika režīmiem jūs varat skatumeklētājā vai displejā redzēt kā attīstās ilgā ekspozīcija, un pārtraukt jums vēlamajā brīdī.

Fokusējumu apvienojums un fokusa paketēšana
Palieliniet asuma dziļumu savām makro vai ainavu fotogrāfijām. Izvēlieties 3 līdz 15 kadrus, ko izmantot, lai veidotu pilnībā fokusētu attēlu ar fokusējumu apvienojumu. Fokusa paketēšana ieraksta līdz pat 999 kadriem, un tad tos var izmantot Olympus Workspace, lai radītu fotogrāfiju ar vēl plašāku fokusēto zonu.

Anti mirgoņas (Anti-flicker) režīms/ mirgoņas izvērse
Anti mirgoņas (Anti-flicker) režīms mazina nevēlamo mākslīgā apgaismojuma ņirboņu. E-M1 Mark III spēj noteikt mākslīgā apgaismojuma frekvenci un aktivizēt slēdzi visgaišākajā mirklī, lai izlīdzinātu nevienmērīgo ekspozīciju un krāsu starp kadriem.

Attēla pieregulēšana kamerā

Bez zivsacs kompensācijas

Ar zivsacs kompensāciju

Zivsacs kompensācija
Izbaudiet četrus objektīvus apvienotus vienā. Izmantojiet M.Zuiko Digital ED 8mm F1.8 Zivsacs PRO tādu, kā ir, vai arī noņemiet zivsacs efektu, un izmantojiet to kā platleņķa objektīvu ar vienu no trim iespējamiem diafragmas atvērumiem. Korekcijas rezultātus var redzēt E-M1 Mark III displejā vai skatumeklētājā.

Bez trapeces kompensācijas

Ar trapeces kompensāciju

Trapeces kompensācija
Fotografējot arhitektūru ar taisnām līnijām, iegūt tādu pašu rezultātu kā fotografējot ar tilt objektīviem. Efektu var redzēt tiešskatē vienlaikus piemērojot kadra horizontālajam un vertikālajam virzienam trapeces kompensāciju un perspektīvas uzlabojumus.

Augstas izšķirtspējas elektroniskais skatumeklētājs

Augstas izšķirtspējas elektroniskais skatumeklētājs
Augstas izšķirtspējas ESM tur līdzi jūsu ātri kustošajam sporta vai savvaļas foto objektam ar maksimālo ātrumu 120 kadri/s un minimālo aizturi 0.005 sekundes. Tas ietver optiskā skatumeklētāja simulāciju (S-OVF), kas atvieglo situācijas kontroli, ja fotografējat slikta apgaismojuma vai pretgaismas situācijā.

Salīdzināt E-M1 Mark III

Salīdzināt tūlīt

Izpētīt Pro objektīvus

Uzzināt vairāk

Pārbaudiet programmatūru

Uzzināt vairāk

Uzlabot video skaņu

Uzzināt vairāk

Pievienot papildaprīkojumu

Uzzināt vairāk
 • test-and-wow

  Izmēģiniet tūlīt

  Apskatiet mūsu fotokameru klāstu un atrodiet vietējo izplatītāju.

  Uzzini vairāk
   
   
  test-and-wow

  Izmēģiniet tūlīt

  Apskatiet mūsu fotokameru klāstu un atrodiet vietējo izplatītāju.

  Uzzini vairāk
   
   
 • storelocator

  Kur pirkt

  Jūs dodat priekšroku personīgai apkalpošanai? Ātri atrodiet jums tuvāko OM Digital Solutions tirgotāju.

  Atrast izplatītāju
   
   
 • cart

  Pirkt tiešsaistē

  Izmantojiet vienkāršo un ērto 24/7 iepirkšanās iespēju; pērciet savu jauno OLYMPUS izstrādājumu mūsu interneta veikalā jau šodien.

  Pirkt tiešsaistē
   
   

MyOLYMPUS jaunumu vēstule

Esiet pirmais, kas atjaunina un paplašina savu pieredzi ar OM Digital Solutions

Klientu atbalsts

No tālāk esošā saraksta izvēlieties tēmu, kur jums nepieciešams atbalsts.

Tas varētu jūs interesēt