Šķiet, ka pārlūkošanai izmantojat pārlūkprogrammu Internet Explorer 6. Tā ir novecojusi.
Lai pārlūkošana būtu drošāka un ticamāka, ir ieteicams atjaunināt pārlūkprogrammu uz vienu no šādām pārlūkprogrammām:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 

OM-D E-M1 Mark II
REVOLUCIONĀRS. IT VISĀ.

 •    

Ātrdarbība

Izmēģiniet sērijveida fotografēšanu, kas tālu apsteidz spoguļkameru iespējas. E-M1 Mark II piedāvā AF/ AE izsekošanu un fiksēšanu detaļām bagātajā 20.4 megapikseļu izšķirtspējā. Pateicoties paralēlajai datu apstrādei, pat ātrā kustībā esoši objekti izskatās skaidri un asi fotografējot ar ātrumu līdz pat 60 kadriem sekundē

 • Viena kadra Autofokuss

  Izvēlieties, kad tieši notiks sērijveida fotografēšana, izmantojot viena kadra AF (S-AF) – E-M1 Mark II fotografēs ar 60 kadriem sekundē, bet jūs caur elektronisko skatu meklētāju vērosit jebkuru ātri kustīgu objektu. Visi attēli tiek uzņemti ar pilno izšķirtspēju RAW formātā.

  60

  k/s

  RAW

 • Sekojošais Autofokuss

  Turpiniet fotografēt bez apstājas un bez rūpēm ar Sekojošo AF (C-AF). AF/AE izsekošanas funkcija patur objektu acīs visu laiku, lai īstajā brīdī piedāvātu 18 kadrus sekundē. Visi attēli ir uzņemti ar pilno izšķirtspēju RAW formātā.

  18

  k/s

  RAW

 • Mirklis, ko vēlaties notvert.

  Pro Capture

  Pro Capture funkcija sāk fotografēt tai brīdī, kad jūs līdz pusei nospiežat slēdža taustiņu, buferatmiņā saglabājot līdz pat 35 kadriem pilnā izšķirtspējā. Tajā brīdī, kad slēdža taustiņš tiek nospiests līdz galam, sākas nepārtraukta fotografēšana. Tā kā jums ir iespēja atkāpties laikā, līdz pat 35 kadriem, jūs bez aiztures iemūžināt īsto brīdi.

Precizitāte un aktivitāte

E-M1 Mark II iebūvētā liela ātruma autofokusa (AF) sistēma ir izstrādāta, lai precīzi fiksētu acumirklīgus momentus. Pateicoties veselai virknei pilnveidotu funkciju, jūs visu laiku varat skaidri redzēt savu fotografējamo objektu.

 • 121 punkts, visi krustpunkti

  Jo vairāk, jo labāk, īpaši ja runa ir par uzticamu izsekošanas informāciju. Tieši tāpēc E-M1 Mark II korpusā esošais fāžu noteikšanas AF izmanto apbrīnojamo 121 punkta - visu krustpunktu – izkārtojumu Krustpunkta tipa sensors nosaka gan vertikālās, gan horizontālās līnijas.

  Krustpunktu sensors (nosaka vertikālās/ horizontālās līnijas)

 • Objekta izsekošanas klastera displejs

  Pateicoties izsekošanas laukumu sakopojumam, kas parādās tieši monitorā, jaunais objekta izsekošanas klastera displejs vēl vairāk atvieglo fokusēšanos uz kustīgiem objektiem AF izsekošanas režīmā.

 • AF mērķa režīms

  Ar AF mērķa atzīmes režīmu jūs varat iegūt precīzus, profesionālus rezultātus vienkāršāk un ātrāk nekā agrāk. Tas ir pieejams gan S-AF, gan C-AF fotografēšanas režīmā, AF mērķa atzīme palīdz precīzāk fokusēties uz jūsu objektu, lai panāktu maksimālo no fotogrāfijas. Piemēram, makro fotogrāfijā mazā AF mērķa atzīme ir speciāli veidota, lai fokusētos uz maziem objektiem fotografējot dabu tuvplānā. Tikai piecas galvenās funkcijas un viens taustiņš, lai ātri iegūtu gaidīto rezultātu ar AF mērķa atzīmi.

Mobilitāte un uzticamība

Dokumentējot jaunu projektu vai krāšņām ainavām bagātu ceļojumu, E-M1 Mark II ļaus ērti iegūt lieliskas fotogrāfijas. Tai ir viegla, nokrišņu izturīga konstrukcija un uzlabots akumulators, gatavs jebkuram foto izaicinājumam.

 • Kompakts izmērs

  Pat ar super telefoto M.ZUIKO Pro objektīvu, E-M1 Mark II ir kompaktāka un vieglāka nekā tradicionālās 35mm standarta digitālas spoguļkameras, piedāvājot vienkāršāku uzņemšanu bez statīva.

 • Akumulatora ilgdarbība:
  440 kadri

  Uzlādes laiks:
  2 stundas

  Ilgdarbīgs akumulators

  Nepalaidiet garām īpašo kadru. Jaunais Li-Ion akumulators ļauj ar E-M1 Mark II uzņemt vairāk kadrus ar jūtami īsāku uzlādes laiku. Procentu displejs ļauj sekot atlikušajai akumulatora jaudai.

Izturīga konstrukcija

Pārdomāta blīvju sistēma padara E-M1 Mark II par šļakatu, putekļu un sala drošu līdz pat –10°C. Jūs varat turpināt fotografēšanu un filmēšanu jebkuros laika apstākļos un jebkurā vietā.

Izcila attēla kvalitāte

E-M1 Mark II ir īsta tehnoloģiju spēkstacija. Jaunais 20M Live MOS sensors un jaunākais TruePic VIII attēla procesors ir ietilpināts kompaktā OLYMPUS inženieru izstrādātā kamerā. Tās ir papildinātas ar iespējām radīt gan kino līmeņa video filmas, gan skaidras fotogrāfijas.

 • 20M Live MOS sensors un 50M augsta izšķirtspēja

  Jaunais, ātrais, zemā enerģijas patēriņa sensors, kas aprīkots ar īpašām lēcām ikviena pikseļa precīzai atveidei, piedāvā bagātu gradāciju un uzlabotu attēla kvalitāti, arī augstas jutības fotografēšanai. Tas ir papildināts ar neatstarojošu AR pārklājumu, lai mazinātu atstarošanu un māņattēlu rašanos tieši uz sensora. Vēl augstākai izšķirtspējai ir pieejams 50M augstas izšķirtspējas kadrs: tiek apvienoti astoņi foto uzņēmumi, lai izveidotu vienu 50M izšķirtspējai atbilstošu kadru.

 • TruePic VIII attēla procesors

  E-M1 Mark II ir aprīkota ar jaunu attēla procesoru, kas izmanto dubulto četrkodolu sistēmu un speciālo AF apstrādi. Kopā ar 20M Live MOS sensoru tie nodrošina jaudu satriecoši ātrajam autofokusam un attēla kvalitātei.

 • OM-D 4K video filmēšana

  Savietojama ar 4K (3840 x 2160) un C4K (4096 x 2160), E-M1 Mark II ir ideāla autentisku filmu veidošanai. Iespēja izmantot 30P vai 24P kadru ātrumu ar maksimālo bitu pārraides ātrumu 237Mbps, ļauj filmēt digitālā kino standartiem atbilstošu 4K filmu.

 • 5-Asu attēla stabilizācija

  Pārveidots ekskluzīvi E-M1 Mark II vajadzībām attēla stabilizācijas mehānisms nodrošina līdz pat 6.5 soļu ekspozīcijas korekciju*, lai garantētu uzticamu kameras izkustēšanās kompensāciju. Šī revolucionārā AS sistēma tagad lieliski sader ar
  E-M1 Mark II video iespējām, un padara E-M1 Mark II par ideālu filmēšanai un fotografēšanai bez statīva jebkuros gaismas apstākļos.

  * Kopā ar jauno M.ZUIKO Digital ED 12-100mm 1:4.0 IS PRO objektīvu

Iespaidīgas iespējas

 • Klusais slēdža režīms

  Slēdža nostrādes un visas elektroniskās skaņas tagad var tikt pilnīgi noklusinātas, lai nodrošinātu pavisam klusu fotografēšanu, piemēram, savvaļā fotografējot putnus bez mazākā trokšņa.

 • Fokusa paketēšana un fokusējumu apvienojums

  Īpaši noderīga makro fotografēšanai, šī funkcija ļauj jums uzņemt vairākus objekta kadrus un tad tos apvienot, lai radītu vienu kristālskaidru attēlu.*

 • Tiešskates kompozīta (Live Composite) un Live Bulb režīmi

  Uzņemiet skaistas fotokompozīcijas naktī un vājā apgaismojumā, lietojot tiešskates kompozīta un Live Bulb režīmus. Ekrānā varēsit redzēt, kā tiek uzņemts attēls, dodot iespēju pieregulēt ekspozīciju.

 • OLYMPUS Capture režīms

  OLYMPUS Capture ir izstrādāts, lai profesionāļiem nodrošinātu viengabalainu saistīto fotografēšanu. Jūsu fotogrāfijas vienkārši tiek pārsūtītas no E-M1 Mark II caur jauno C tipa USB 3.0 pieslēgvietu uz jūsu PC vai Mac datoru.

E-M1 Mark II un E-M1X

Pārbaudiet, kā E-M1 Mark II un E-M1X nodrošina visaugstākā līmeņa darbību. Salīdziniet to iespējas speciālā atsevišķā tīmekļa vietnē un izdariet pareizo izvēli.

E-M1 Mark II tehniskie dati

 • Omd camera front
Rādīt papildu datus
 • test-and-wow

  Izmēģiniet tūlīt

  Apskatiet mūsu fotokameru klāstu un atrodiet vietējo izplatītāju.

  Uzzini vairāk
   
   
  test-and-wow

  Izmēģiniet tūlīt

  Apskatiet mūsu fotokameru klāstu un atrodiet vietējo izplatītāju.

  Uzzini vairāk
   
   
 • storelocator

  Kur pirkt

  Jūs dodat priekšroku personīgai apkalpošanai? Ātri atrodiet jums tuvāko OM Digital Solutions tirgotāju.

  Atrast izplatītāju
   
   
 • cart

  Pirkt tiešsaistē

  Izmantojiet vienkāršo un ērto 24/7 iepirkšanās iespēju; pērciet savu jauno OLYMPUS izstrādājumu mūsu interneta veikalā jau šodien.

  Pirkt tiešsaistē
   
   

MyOLYMPUS jaunumu vēstule

Esiet pirmais, kas atjaunina un paplašina savu pieredzi ar OM Digital Solutions

Klientu atbalsts

No tālāk esošā saraksta izvēlieties tēmu, kur jums nepieciešams atbalsts.