Šķiet, ka pārlūkošanai izmantojat pārlūkprogrammu Internet Explorer 6. Tā ir novecojusi.
Lai pārlūkošana būtu drošāka un ticamāka, ir ieteicams atjaunināt pārlūkprogrammu uz vienu no šādām pārlūkprogrammām:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

E‑M10 MARK IV

FOTOGRAFĒJIET. DALIETIES. IEDVESMOJIET.
  • Viegls, portatīvs, vienkārši lietojams
  • Pašfoto: otrādi apgriežams skārienekrāns
  • Skaudību izraisoša attēla kvalitāte

Jūsu jaunais pašbilžu fotogrāfs

Veidojiet savus digitālos stāstus un pašbilžu sērijas vēl izsmalcinātāk ar Olympus E-M10 Mark IV. Lai nofotografētu sevi pašportreta režīmā, atlieciet uz leju skārienekrānu, ieņemiet pozu un uzsitiet ar pirkstu ekrānam. Vienas sekundes slēdža aizture nodrošinās to, ka centrā būs redzama jūsu seja, nevis roka.

Maģiskie mākslas filtri

Kad gribat nākt klajā ar kādu paziņojumu (vai arī, būsim godīgi, ievērības cienīgu Instagram postu), pagrieziet režīmu ripu uz Mākslas (ART) filtru režīmu. Izvēlieties no 16 mākslas filtriem, tādiem kā pielāgojamais popārts vai mīkstināts fokuss, lai liktu savam radošumam atplaukt. Lai būtu tieši tā, kā vēlaties, pirms fotografēšanas uzlieciet mākslas filtru un pielāgojiet to uz fotoaparāta skārienekrāna atbilstoši savai gaumei.

Nostalģiskais pieskāriens

Jaunākais mākslas filtrs – Instant Film, pavisam noteikti piešķirs viegli nostalģisku noskaņu jebkuram kadram. Lai iegūtu dažādus efektus, izmantojiet ar kopā ar zibspuldzi un bez tās.

Iestatiet īsto sižetu

Nav divu vienādu situāciju un fotografējamo objektu. Sižetu režīms atvieglo minēšanu, optimizējot plašu fotografēšanas situāciju izvēli, sākot no ainavām un portretiem līdz sveču gaismai. Un rezultātā jums ir izcili kadri visās situācijās.

Jaunums: Panorāmas režīms

Kalni. Pludmale. Iespaidīgs pilsētas skats. Iestatiet panorāmas režīmu izcilas kvalitātes plašiem kadriem. Turiet Olympus E-M10 Mark IV slēdzi nospiestu, tāpat kā viedtālrunim, un virziet fotoaparātu horizontāli vai vertikāli. Pavisam vienkārši!

Mājas kino – 4k video

Uzņemiet nevis vienkārši saviļņojošu pieredzi, bet uzfilmējiet satriecošu 4k videofilmu, turot savu talantīgo 4k kameru rokās. E-M10 Mark IV ļauj jums saglabāt atmiņas un īpašos brīžus augstas izšķirtspējas filmās. Kad nepieciešams, iesaistās arī 5-asu attēla stabilizācija. Pat vienlaikus kustoties un filmējot, jūsu video būs ass un neizraustīts.

Kuš, klusais foto režīms

Mirkļiem, ko gribat iemūžināt nepiesaistot uzmanību, klusais foto režīms. Tas izslēdz visas fotoaparātā skaņas, un jūs varat droši fotografēt. Un saglabāt mieru un klusumu.

Precīza un fokusēta izsekošana

Uz nogāzēm vai uz ceļa, sērijveida fotografēšana ar izsekošanu ļaus ar E-M10 Mark IV notvert daudzus lieliskus kadrus. Izmantojot īpašu algoritmu, kompaktais digitālais fotoaparāts nofiksē jūsu objektu un seko tam, starp kadriem refokusējoties. Iespējama sērijveida fotografēšana ar līdz pat sešiem kadriem sekundē.

Detaļas vienā acumirklī ar sērijveida foto fiksāciju

Zināt, kur risinās darbība? Iemūžiniet to, izmantojot E-M10 Mark IV pieejamo sērijveida fotografēšanas fiksāciju. Ļoti ātrais autofokuss garantēs, ka jūs nenokavēsiet nevienu acumirkli. Tas ļaus jums fotografēt līdz pat 15 kadriem sekundē. Pēc autofokusēšanās tikai vienreiz.

Uzlabotais sejas prioritātes un acs prioritātes autofokuss

Jaunās paaudzes sejas prioritātes un acs prioritātes AF atrod sejas un acis, kamēr jūs fotografējat, un fokusējas uz tām. Lieliski portreti katru reizi.

Ar Wi-Fi un Bluetooth

Tūlīt dalieties ar fotogrāfijām, izmantojot E-M10 Mark IV fotoaparātā iebūvēto Wi-Fi savienojumu. Vienkārši un viegli aktivizējiet Bluetooth, lai pieslēgtos savam viedtālrunim. Vienmēr ieslēgtais foto imports ļauj jums zibenīgi dalīties ar savām bildēm sociālajos tīklos. Vienkārši lejupielādējiet savā viedtālrunī viegli lietojamo OI.Share aplikāciju.

OI. Share App >

Bildējiet no attāluma

Gan Wi-Fi, gan Bluetooth nodrošina iespēju fotografēt ar tālvadību. Ar Wi-Fi tā ir Tiešskates tālvadība (Live View Remote Control). Vai arī izmantojiet enerģiju taupošos Bluetooth tālvadību – bezvadu palaidēja vadību (Wireless Release Control).

OI. Share App >

Noderīgas video pamācības

Ieinteresēts, bet nepieredzējis? OI.Share aplikācijas ietvaros ir iespēja noskatīties pamācošus mācību video par E-M10 Mark IV. Apskatiet tos, lai iemācītos kā izmantot jaunas un nezināmas funkcijas. Un uzņemiet apbrīnojamas fotogrāfijas jau no paša sākuma.

OI. Share App >
Tas varētu jūs interesēt