Šķiet, ka pārlūkošanai izmantojat pārlūkprogrammu Internet Explorer 6. Tā ir novecojusi.
Lai pārlūkošana būtu drošāka un ticamāka, ir ieteicams atjaunināt pārlūkprogrammu uz vienu no šādām pārlūkprogrammām:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 • 2018. gada iF Dizaina balvas ieguvējs

  iF Dizaina balva ir viens no prestižākajiem un plašākajiem dizaina konkursiem pasaulē. Kopš 1953. gada dizaineri, ražotāji un lietotāji raugās uz iF kā laba dizaina zīmi. OM-D E-M10 Mark III pamatojoties uz sekojošiem kritērijiem ieguva 2018. gada balvu : Inovācijas un papildinājumi, funkcionalitāte, estētika, atbildība, pozicionējums.

  Pieteikties tūlīt

 • Red Dot balva: 2018. gada Produkta dizaina balvas ieguvējs

  Starptautiskajā “Red Dot balva: Produkta dizains” konkursā ir iesaistīta ekspertu žūrija, kas izvēlas gada labāko izstrādājumu. Šis apbalvojums tiek piešķirts tikai tiem izstrādājumiem, kuru izcilā dizaina kvalitāte izceļas uz līdzvērtīgu izstrādājumu fona.

  Pieteikties tūlīt

 • 2017. gada labākā sākuma klases kamera ar maināmiem objektīviem

  “Par spīti tam, ka E-M10 III ir ļoti maza un viegla kamera, tā piedāvā bagātīgas manuālās vadības iespējas un saprotamu lietotāja saskarni, kas joprojām nodrošina plašas pielāgošanas iespējas - ideāla fotogrāfiem, kas ir ceļa sākumā un grib kameru, kas dod izaugsmes iespējas.”

  Pieteikties tūlīt

 • DPReview lasītāju izvēle 2017: Labākā sākuma klases kamera ar maināmiem objektīviem

  “Par spīti tam, ka tā ir pavisam niecīga, tā piedāvā pilnīgu manuālu vadību, dziļuma pielāgošanas iespējas un plašu funkciju klāstu. Jā, šī ir sākuma klases kamera, bet tā ir aprīkota ar korpusā iebūvētu 5-asu stabilizāciju, augsta līmeņa elektronisko skatu meklētāju un 4K video filmēšanu, kas to padara par vienu no visdaudzpusīgākajām savā klasē.”

  Pieteikties tūlīt

 • Vislabākā vidējās klases bezspoguļkamera

  “Olympus E-M10 III raksturo ērta ergonomika, izcila konstrukcijas kvalitāte un satriecoša attēla kvalitāte.”
  “Ja jūs meklējat fotokameru, kas par pieejamu cenu fotografēs lieliskas bildes, un dos jums iespaidīgas izaugsmes iespējas, jūs noteikti gribēsiet tuvāk apskatīt Olympus E-M10 III!"

  Pieteikties tūlīt