Šķiet, ka pārlūkošanai izmantojat pārlūkprogrammu Internet Explorer 6. Tā ir novecojusi.
Lai pārlūkošana būtu drošāka un ticamāka, ir ieteicams atjaunināt pārlūkprogrammu uz vienu no šādām pārlūkprogrammām:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 

OM-D E-M10 Mark II
RADOŠS SPĒKS

 •    
 • * Tikai korpuss ar akumulatoru un atmiņas karti.

  Maza un viegla, klasisks dizains

  E-M10 Mark II ir maza, viegla un ārkārtīgi ergonomiska fotokamera, kas atbilst jūsu īpašajai stila izpratnei; tā būs lielisks ceļabiedrs neatkarīgi no tā, kurp dosities. Fotokamerai ir iespaidīgs kvalitatīvs metāla korpuss, taču pats aparāts sver tikai 390 g*, tādēļ tas nekad jūs neapgrūtinās. Fotokamera ir skaisti, klasiski veidota, bet tajā ir jaunākās tehnoloģijas lielisku attēlu uzņemšanai.

 • Foto lietpratējs: Thomas Leuthard

  5 asu attēla stabilizācija

  Teicami attēli vājā apgaismojumā un kustībā — vienmēr asi jebkuros apstākļos. To nodrošina
  E-M10 Mark II spēcīgā 5 asu attēla stabilizācijas (AS) tehnoloģija. Jums atliek vien uzņemt apbrīnojamus, pārsteidzoši asus kvalitatīvus attēlus. OLYMPUS spēcīgā 5 asu AS tehnoloģija jau ir iebūvēta fotokameras korpusā, padarot sistēmu vēl efektīvāku un vieglāku.

 • Iepriekš redzamais attēls ir tikai ilustratīvs

  Iebūvēts Wi-Fi

  E-M10 Mark II ļauj nekavējoties parādīt uzņemtos attēlus arī citiem. Acumirklī augšupielādējiet tos viedtālrunī, izmantojot aplikāciju OLYMPUS Image Share (OI.Share), un tad parādiet attēlus draugiem un radiniekiem. Lietojot
  iebūvēto Wi-Fi, ir iespējams pārvaldīt visu plašo iestatījumu spektru, pat nepieskaroties fotokamerai — tāpat kā to darāt izmantojot statīvu, kad noteikti nepieciešama slēdža tālvadība, fotokamera nav sasniedzama vai tad, kad tā atrodas kādā grūti pieejamā vidē.

 •  
  Maza un viegla
 •  
  5 asis
 •  
  Wi-Fi
 • E-M10 Mark II
  LIMITED EDITION

  Rudā krāsā

  Izsmalcinātības
  kvintesence.

  Atklājot jaunu elegances dimensiju – ierobežotā izlaiduma E-M10 Mark II. Ar tā rūsganās krāsas ādas apdari, tā ir kvalitatīva OM-D fotokamera, ko var ņemt līdzi it visur, lai demonstrētu savu personīgo stilu. Komplektā esošā kvalitatīvā ādas siksniņa ir pieskaņota korpusa apdarei un to papildina elegantais sudraba krāsas objektīva vāciņš. Visā pasaulē ir pieejami tikai 3 500 šādi eksemplāri.

   

  Tikai 3500 visā pasaulē

  SUDRABA KRĀSAS OBJEKTĪVA VĀCIŅŠ

  PREMIUM ĀDAS SIKSNIŅA

Parametri

 • Pārsteidzoša OM-D attēla kvalitāte

  Novērtējiet izcilo izšķirtspēju un satriecošās attēla detaļas, ko tver OLYMPUS Mikro četru trešdaļu sistēmas sensors un uzlabotā attēla veidošanas tehnoloģija, kas neatpaliek no digitālajās spoguļkamerās izmantotajām. Apvienojumā ar spēcīgo attēla stabilizācijas sistēmu, šī tehnoloģija piedāvā labāko, ko spēj ikviens M.ZUIKO objektīvs — pārsteidzošus, asas fotogrāfijas vai video. Izmēģiniet E-M10 Mark II un novērtējiet attēla kvalitāti!

  Vizionārs: Andreas Wonisch

 • Elektroniskais skatu meklētājs

  Vēl parocīgāka attēla kadrēšana: OLED elektroniskajam skatu meklētājam ir iespaidīga 2,36 M punktu izšķirtspēja īpaši skaidrai attēla kompozīcijai, reāllaikā uzraugot visus iestatījumus, kas nepieciešami, lai iegūtu lieliskas fotogrāfijas.

  2,36

  miljoni punktu

  OLED ESM

 • Liela objektīvu daudzveidība

  Plašs nepārspējami veidotu objektīvu klāsts ar izciliem optiskajiem elementiem, kas lieliski papildina E-M10 Mark II gan stila, gan veiktspējas ziņā. Sākot no makro un telefoto līdz platleņķa un zivsacs objektīviem — izvēlieties jebko, kas jums tīk.

  Vairāk nekā

  40

  Mikro četru trešdaļu sistēmas objektīvi

 • 4K laika aizkave

  Izmantojiet intervāla režīmu (Time Lapse), lai izveidotu attēlu sēriju, kuru pēc tam varat pārveidot 4K video, kurā laiks šķiet paātrināmies. Izveidojiet pārsteidzoši detalizētu video — pakļaujot visu veidu fotografējamos objektus, tostarp ainavas, dabas skatus, pilsētu un industriālas ainavas un vēl daudz ko citu funkcijas 4K Intervāla fotografēšanas un filmēšanas burvībai!

  Intervāla režīms

 • Palēninājums

  Tā kā fotokamera E-M10 Mark II ir aprīkota ar visiem standartiem atbilstošu dažādu kadru nomaiņas ātrumu filmēšanas funkciju, tā nodrošina vienmērīgu palēninātu video demonstrēšanu (4×) — niansēti atklājot ātri kustīgu objektu detaļas.

  Palēninājums (VGA)

Vairāk iespēju

AF mērķa panelis

Lai panāktu intuitīvu fokusēšanas vadību, vienlaikus skatoties skatu meklētājā, varat mainīt automātiskās fokusēšanas mērķi atbilstoši fotografējamam objektam, pieskaroties ar pirkstu fotokameras aizmugurējam ekrānam. Pieskarieties ekrānam un pārvietojiet AF punktu uz vajadzīgo vietu, vienlaikus sekojot norisei skatu meklētājā.

Fokusēšanas paketēšana

Režīmā Fokusēšanas paketēšana (Focus Bracketing) fotokamera E-M10 Mark II uzņem vairākus kadrus — katru ar citādiem fokusēšanas jeb asuma iestatījumiem. Šī funkcija ir īpaši noderīga tuvplānu un labāku makro fotoattēlu uzņemšanai.

Iebūvēta zibspuldze

E-M10 Mark II jaudīgā iebūvētā zibspuldze nodrošina papildu iespējas, palīdzot uzņemt skaistus fotoattēlus neatkarīgi no apstākļiem un ceļot bez liekas bagāžas, neizmantojot papildu aprīkojumu.

Klusas darbības slēdža režīms

Tagad varat atrasties notikumu epicentrā, nepievēršot sev lieku izmanību. Klusas darbības slēdzis gādā, lai slēdža nospiešana neradītu skaņu, nodrošinot pilnīgi klusu fotografēšanu.

Tiešskates kompozīta režīms

Uzņemiet skaistas fotoattēlu kompozīcijas naktī un vājā apgaismojumā, lietojot tiešskates kompozīta režīmu. Ekrānā varēsit redzēt, kā tiek uzņemts attēls, sniedzot jums visu nepieciešamo informāciju, lai vājā apgaismojumā fotografētu statiskus attēlus.

OM-D E-M10 Mark II tehniskie dati

 • Omd camera front 83,1 mm 46,7 mm 119,5 mm
Rādīt papildu datus
Visi jums vajadzīgie objektīvi un papildaprīkojums.

Iemūžiniet savu radošo vīziju ar plašu izcilo ZUIKO objektīvu klāstu un augstākās klases OLYMPUS aksesuāriem. Tie piedāvā daudzpusību, kas nepieciešama, lai paceltu jūsu foto pieredzi jaunā līmenī.

Kvalitatīvu objektīvu klāsts.

No makro līdz platleņķim un telefoto – OLYMPUS piedāvā objektīvus jebkurai radošai vīzijai.

Ekstra aprīkojuma izvēle

Bagātiniet savus fotoattēlus vai video, kā arī savu OM-D izmantošanas pieredzi ar papildu aprīkojumu jebkurai gaumei.

Tas varētu jūs interesēt
 • test-and-wow

  Izmēģiniet tūlīt

  Apskatiet mūsu fotokameru klāstu un atrodiet vietējo izplatītāju.

  Uzzini vairāk
   
   
  test-and-wow

  Izmēģiniet tūlīt

  Apskatiet mūsu fotokameru klāstu un atrodiet vietējo izplatītāju.

  Uzzini vairāk
   
   
 • storelocator

  Kur pirkt

  Jūs dodat priekšroku personīgai apkalpošanai? Ātri atrodiet jums tuvāko OM Digital Solutions tirgotāju.

  Atrast izplatītāju
   
   
 • cart

  Pirkt tiešsaistē

  Izmantojiet vienkāršo un ērto 24/7 iepirkšanās iespēju; pērciet savu jauno OLYMPUS izstrādājumu mūsu interneta veikalā jau šodien.

  Pirkt tiešsaistē
   
   

Pagariniet savu izstrādājumu garantiju

Pievienojieties MyOLYMPUS un pagariniet garantiju izvēlētiem reģistrētiem izstrādājumiem.

Reģistrējieties tūlīt
 
 

Klientu atbalsts

No tālāk esošā saraksta izvēlieties tēmu, kur jums nepieciešams atbalsts.