Šķiet, ka pārlūkošanai izmantojat pārlūkprogrammu Internet Explorer 6. Tā ir novecojusi.
Lai pārlūkošana būtu drošāka un ticamāka, ir ieteicams atjaunināt pārlūkprogrammu uz vienu no šādām pārlūkprogrammām:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

MONOKULĀRS I

Monokulārs i: Kompakts risinājums ērti līdzi ņemamam palielinājumam
 • Augstas kvalitātes 6x palielinājums
 • Elegants un kompakts dizains iederēsies jebkurā kabatā
 • Ūdensdrošs | Aizsvīšanas drošs | Netīrumu drošs

Monocular i

 • Teātrī

  Elegantais baltais un smilškrāsas modelis ir kā radīts, lai to ar lepnumu ņemtu līdzi uz teātri, kabarē vai šovu, un tas nodrošina izcilu sniegumu ar 6x palielinājumu. Jūs izbaudīsiet ātru un vienkāršu darbību pateicoties slīdošajam fokusa regulējumam, kas garantēs, ka jūs ātri iefokusēsiet to, ko vēlaties redzēt.

 • Muzejā

  Ārkārtīgi kompaktie izmēri 87x38x25 mm (GxPxA) nozīmē, ka tas ērti ievietosies pat mazā rokas somā vai jakas kabatā, lai vienmēr būtu gatavs lietošanai. Šis izstrādājums, kas sver tikai 70 g, jums sastādīs lielisku kompāniju muzeja apmeklējuma laikā, aiztaupot nepieciešamību nēsāt līdzi smagu aprīkojumu.

 • Koncertā

  Kristāldzidrs skats caur 16 mm diametra augstas kvalitātes lēcu sistēmai ir garantēts visās situācijās. Korpuss ir pildīts ar slāpekli, lai novērstu lēcas aizmiglošanos, kas nozīmē to, ka Monokulāra i lietotāji varēs baudīt lieliskus skatus koncertzālē krietni apsteidzos pārējos, kam nebūs šīs vērtīgās priekšrocības. Pateicoties monokulāra ūdensizturībai, jūs varēsiet to likt lietā arī lietainos brīvdabas koncertos.

 • Universitātē

  Ar šo jauno izstrādājumu jums vairs nebūs jāuztraucas, vai atradīsiet sēdvietu tuvāk lektoram universitātē, auditorijās vai lielās prezentācijās un semināros. 6x palielinājums palīdzēs jums izlasīt un saskatīt katru detaļu pat no ļoti liela attāluma.

Jaunā Monokulāra i galvenais faktors ir izmērs. Izmērs un svars ir apmēram uz pusi mazāks, nekā binokļiem. Vienalga, vai tā ir opera, teātris, mākslas izstāde, vai līdzdalība seminārā, elegantais modelis ir ideāls risinājums lietotājiem, kas vēlas izbaudīt priekšrocības, ko sniedz 6x palielinājums vieglā ietvarā (nevēloties nēsāt līdzi nesalīdzināmi lielāku un smagāku binokli).

Lasīt vairāk