Šķiet, ka pārlūkošanai izmantojat pārlūkprogrammu Internet Explorer 6. Tā ir novecojusi.
Lai pārlūkošana būtu drošāka un ticamāka, ir ieteicams atjaunināt pārlūkprogrammu uz vienu no šādām pārlūkprogrammām:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

BINOKĻI

  • Monokulārs i, Olympus, Monoculars
    MONOKULĀRS I
    Monokulārs i: Kompakts risinājums ērti līdzi ņemamam palielinājumam

Kompetence un daudzveidība

Augstas kvalitātes sastāvdaļas un OM Digital Solutions ražošanas meistarība garantē ilgstošu iespēju īpašos brīžus redzēt katrā visniansētākajā detaļā. Mūsu plašais binokļu klāsts ir piemērots dažādiem nolūkiem – dabas vērošanai, brīvdabas un iekštelpu sporta pasākumiem, pilsētas pastaigām vai kultūras pasākumiem. Vienkāršā lietošana un pārdomātais, ergonomiskais dizains garantē maksimālu komfortu un funkcionalitāti. Daži modeļi ir ūdens un putekļu droši, tie izturēs arī skarbus āra apstākļus.

Optiskais sniegums

Izcila asuma, kontrasta un gaismas intensitātes noteicošais faktors ir prizmu un lēcu kvalitāte. Olympus ir pasaulē labi zināms zīmols ar gandrīz 100 gadus ilgu pieredzi optiskajās tehnoloģijās, un tā lēcas ir sinonīms optikas precizitātei. Lielākā daļa lēcu un prizmu, kas izmantotas Olympus binokļos, ir ar vairākslāņu vai viena slāņa pārklājumu, kas novērš atspīdumu izraisītus gaismas un asuma zudumus.

Garantēta kvalitāte

OM Digital Solutions garantē izcilu kvalitāti. Augstākās kvalitātes optiskie materiāli un komponenti nodrošina gadu desmitiem ilgu mūsu binokļu izmantošanu – tāpēc mēs lietotājiem visā Eiropā nodrošinām OM Digital Solutions binokļu garantiju.

Olympus standarts

Lielākā daļa Olympus binokļi ir aprīkoti ar regulējamu okulāru uzliku ērtākai skata distancei, nodrošinot pilnīgu skatu laukumu arī briļļu valkātājiem. Piedevām tiem ir arī dioptriju pielāgošanas iespēja ērtai skatīšanai bez brillēm. Visi Olympus binokļi ir komplektā ar somu, kakla siksnu un lēcu aizsargvāciņiem.