Šķiet, ka pārlūkošanai izmantojat pārlūkprogrammu Internet Explorer 6. Tā ir novecojusi.
Lai pārlūkošana būtu drošāka un ticamāka, ir ieteicams atjaunināt pārlūkprogrammu uz vienu no šādām pārlūkprogrammām:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 

Dalieties ar savu kaislību

OLYMPUS PEN E-PL8
 •    
Vēlmes dizains

IT izstrādājums

Meklējiet iedvesmu? Padariet jauno OLYMPUS
PEN E-PL8 par savu personīgo mūzu. Stilīgā brūnā un citās elegantās krāsās tērpta šī digitālā fotokamera būs īsts IT jomas hīts! Modernais dizains apvieno ērtu funkcionalitāti ar klasiskiem izliekumiem, un ādas krāsas virsmu ar kontrastējošu augstas kvalitātes metālu, kas liek E-PL8 starot tāpat kā jums. Pieskaņotas siksniņas no mūsu Modes aksesuāru kolekcijas padarīs šo profesionālo fotokameru par jūsu iemīļotu un apkārtējo apbrīnotu aksesuāru.

Vēlmes dizains

Izpaudiet sevi

Izpaudiet sevi

Mums visiem patīk pašiņi! Bet tāpat kā ikviens, kas kādreiz ir mēģinājis uzņemt labus pašiņus, zina, ka pašbildes ir māksla pati par sevi un cik grūti tikt pie labas bildes. Ar jauno OLYMPUS PEN E-PL8 jūsu pašbilde izskatīsies lieliska jau pirmo reizi nospiežot slēdža taustiņu. Nolieciet uz leju skārienjutīgo ekrānu, un bezspoguļa fotokamera automātiski pārslēgsies uz pašbilžu režīmu. Esi sveicināta lieliskā, ardievu sašķiebtie ģīmji!

Pat fotografēt sevi pilnā augumā ir vieglāk, nekā jebkad agrāk. Savienota ar viedtelefonu, šī kompaktā sistēmas fotokamera pārtop lieliskā un izskatīgā foto asistentā, par kādu mūsu PEN cienītāji ir sapņojuši.

Pašiņu atjauninājumi

Izdzīvojiet savu kaislību

Maiga gaisma, kas apmīļo sirsnīgi izkārtotus priekšmetus; kafija līdzņemšanai, kas pārtapusi mākslas darbā; tik īpaša ēdiena gatavošana, ka vēlaties tajā dalīties ar PEN Generation un visu pārējo pasauli. Ar OLYMPUS PEN E-PL8 jūs varat izdzīvot savu kaislību, iemūžinot un daloties ar dzīves maģiskajiem mirkļiem. Pāris PEN vēstījumi jums parādīs kā to darīt. Ļaujiet, lai dažādie Mākslas filtri iedvesmo jūsu radošo garu un piesātina jūsu fotogrāfijas ar neparastu noskaņu. Iespēja tiešskatē redzēt Mākslas filtrus atvieglo īstā izvēli.

Pašiņu atjauninājumi

Paplašiniet savu radošumu

Paplašiniet savu radošumu

Vai Jūs interesē mode un dzīves stils?

Iedvesmojieties un dodieties pats savā radošajā ceļojumā ar PEN.

Ja jūs vēlaties uzlabot savu sociālo mēdiju profilu, gribat pilnveidot savas fotografēšanas prasmes vai uzzināt vairāk par mūsu sistēmu – mums ir tas, kas jums vajadzīgs.

Atklājiet  
Ņemiet to līdzi

Ņemiet to līdzi

Reizēm vienkārša fotogrāfija pasaka vairāk nekā tūkstoš vārdu. Un reizēm īss video pasaka vairāk nekā tūkstoš vārdu. Vienmēr būs mirkļi vai notikumi, kam nepieciešama animācija, lai tie taptu dzīvi. Pateicoties pievienotajai video klipa funkcijai, jūs varat filmēt HD izšķirtspējā, kombinēt daudzas īsfilmiņas, ja vēlaties pievienot mūziku, un kopīgot to izmantojot savu viedtelefonu.

Kopīgojiet attēlus skaisti

Kopīgojiet attēlus skaisti

Neparastie mirkļi kļūst vēl aizraujošāki, ja jūs varat tos kopīgot ar citiem. Tieši tāpēc OLYMPUS PEN fotokamera ir aprīkota ar iebūvētu WiFi un OLYMPUS Image Share aplikāciju, kas ļauj jums kopīgot savu aizraušanos ar draugiem un sekotājiem, kad un kur jūs to vēlaties. Lieliskās kvalitātes attēli pacels jūsu Facebook profilu un Instagram kontu augstākā līmenī.

Tas varētu jūs interesēt
 • test-and-wow

  Izmēģiniet tūlīt

  Apskatiet mūsu fotokameru klāstu un atrodiet vietējo izplatītāju.

  Uzzini vairāk
   
   
  test-and-wow

  Izmēģiniet tūlīt

  Apskatiet mūsu fotokameru klāstu un atrodiet vietējo izplatītāju.

  Uzzini vairāk
   
   
 • storelocator

  Kur pirkt

  Jūs dodat priekšroku personīgai apkalpošanai? Ātri atrodiet jums tuvāko OM Digital Solutions tirgotāju.

  Atrast izplatītāju
   
   
 • cart

  Pirkt tiešsaistē

  Izmantojiet vienkāršo un ērto 24/7 iepirkšanās iespēju; pērciet savu jauno OLYMPUS izstrādājumu mūsu interneta veikalā jau šodien.

  Pirkt tiešsaistē
   
   

Pagariniet savu izstrādājumu garantiju

Pievienojieties MyOLYMPUS un pagariniet garantiju izvēlētiem reģistrētiem izstrādājumiem.

Reģistrējieties tūlīt
 
 

Klientu atbalsts

No tālāk esošā saraksta izvēlieties tēmu, kur jums nepieciešams atbalsts.