Šķiet, ka pārlūkošanai izmantojat pārlūkprogrammu Internet Explorer 6. Tā ir novecojusi.
Lai pārlūkošana būtu drošāka un ticamāka, ir ieteicams atjaunināt pārlūkprogrammu uz vienu no šādām pārlūkprogrammām:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

DS-2600:

Vienkārša un bezrūpīga profesionālā diktēšana.

Ļaujiet, lai jūsu balss strādā jūsu vietā

Jūs daudz strādājat mājās vai neliela izmēra birojā, piemēram, nelielā ārstu praksē vai juridiskajā birojā? DS-2600 ir ideāla ierīce, kas uzlabos jūsu personīgo darbplūsmu.

Atjauniniet sevi ar digitālo diktāciju

Analogā diktācija vairs nav vērā ņemama iespēja, un jūs vēlaties pāriet uz vienkāršu digitālu diktāciju? Sāciet ar jauno DS-2600.

Uzņēmēji un jaunu projektu sācēji

Vai jūs nupat kā esat uzsācis savu biznesu un tagad meklējat ātru un vienkāršu digitālās diktēšanas atbalstu? Ļaujiet, lai DS-2600 ved jūs uz panākumiem. Ātri un vienkārši.

Ierakstiet savas tikšanās un konferences

Jums ir viena tikšanās pēc otras? Nepārtraukta pierakstīšana jums apgrūtina koncentrēšanos uz jūsu klienta vajadzībām? Izmēģiniet jaunā DS-2600 konferences režīmu, lai ierakstītu ikvienu vārdu stereo kvalitātē.

Intuitīva lietošana ar 4 pozīciju bīdslēdzi

Bīdāmais slēdzis paver iespēju vienkāršām un intuitīvām darbībām, ļaujot koncentrēties uz savām domām un diktēšanu. Sāciet, apturiet un vienkārši rediģējiet savu diktāciju ar izturīgo bīdslēdzi, pat nepaskatoties uz ierīci. Šāda diktēšana ir iespējama ne tikai sēžot, bet arī atrodoties kustībā.

Taupiet laiku. Pilns klāsts ar rediģēšanas iespējām vienkāršai teksta veidošanai

Ir daudz plašākas teksta izveides iespējas, ne tikai ierakstīšana. DSS standarts ļauj failu ērti rediģēt (iestarpināt, rakstīt pāri, pievienot, dzēst/ izgriezt).

Augstas kvalitātes mikrofons ar zemu trokšņa līmeni

Jaunā DS sērija piedāvā zema trokšņa līmeņa daudzvirzienu mikrofonus, ko pārsedz triecienu absorbētājs, lai minimalizētu jūsu rokas pieskārienu radītos trokšņus.

Jaunums! Iespēja veikt virzienvērsto stereo ierakstu

Sapulču laikā daudzi cilvēki bieži runā juceklīgi un no dažādiem virzieniem. Neviens nespēj tādā situācijā ātri un strukturēti izdarīt pierakstus. DS-2600 ir īpaši piemērots visu jūsu konferenču ierakstīšanai. Jūs varat ierakstīt savas sapulces vienkārši, bet vienlaikus saglabājot lielisku kvalitāti.

Vienkārša diktācijas vadība ar DSS Player Standard

DS-2600 ir kopā ar DSS Player Standard (Mac & PC) programmatūru. Šī lietotājdraudzīgā programmatūra dod pilnīgu jūsu diktēto failu pārskatu, lai vienkārši tos pārvaldītu. Tā arī automātiski importē jūsu diktētos failus no diktofona un jūsu datoru.

Jūs meklējat jaudīgu risinājumu ar wifi un augstu drošības līmeni, kā pārvērst runu tekstā?

Apmeklējiet DS-9500 izstrādājuma vietni un sastopiet profesionālas diktācijas risinājumus, kas sevī ietver WiFi iespējas. Pateicoties jūsu diktēto failu bezvadu kopīgošanai, darbplūsma ir vēl ātrāka. Visur, kur jūs dodaties.

Lasīt vairāk >
Tas varētu jūs interesēt