Šķiet, ka pārlūkošanai izmantojat pārlūkprogrammu Internet Explorer 6. Tā ir novecojusi.
Lai pārlūkošana būtu drošāka un ticamāka, ir ieteicams atjaunināt pārlūkprogrammu uz vienu no šādām pārlūkprogrammām:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

RecMic II:

Gudrs un ērti pielāgojams USB mikrofons.

RecMic II:

Veidots lai gūtu vislabākos rezultātus ar runas atpazīšanu. Pat trokšņainos apstākļos.

RecMic II:

Iespraudiet & atskaņojiet

RecMIC II sērija

IIZMĒĢINIET JAUNU DIMENSIJU RUNAS PĀRVEIDEI PAR TEKSTU. RecMic II sērija ir radīta, lai izpildītu profesionāļu augstās prasības, lai demonstrētu izcilu lietojamību un sniegtu rezultātus visās situācijās. Šīs sērijas četri jaunie modeļi piedāvā inovatīvas trokšņu slāpēšanas tehnoloģijas priekšrocības ar gudro divu mikrofonu sistēmu elastīgai virzienu maiņai un trokšņu slāpēšanai. Visas iekārtas piedevām ir aprīkotas ar īpaši gludu UV pārklājumu un klusiem taustiņiem, lai mazinātu traucējošos trokšņus. Antimikrobā virsma atbilst higiēnas prasībām, īpaši ārstniecības telpās.

Klusa vide

Jūs vēlaties labu ieraksta kvalitāti jebkurā vidē? Jūs negribat nevienu traucēt ar savu diktēšanu. Gribat brīvi izvēlēties vietu un strādāt pie atvērta loga. Bet tādā gadījumā vienmēr pastāv negaidītu trokšņu risks.

Trokšņaina vide

RecMicII pieliek punktu negaidītu trokšņu riskam. Fona trokšņu radītais iespaids uz ieraksta kvalitāti tiks būtiski samazināts.

Staru kūļa formēšana

Pateicoties RecMic II sērijā izmantotajai inovatīvajai inteliģento divu mikrofonu sistēmai, mikrofons aktīvi ignorē fona trokšņus, tādejādi īstenojot precīzu runas atpazīšanu.

Izslēgts virziena vērsums

Mikrofonu spēcīgais virziena vērsums ir viens no galvenajiem faktoriem, lai iegūtu precīzus runas atpazīšanas rezultātus. Kad virziena vērsums ir izslēgts, ierakstās apkārtējie trokšņi.

Ieslēgts virziena vērsums

Pateicoties diviem daudzvirzienu mikrofoniem RecMic II gluži kā cilvēks spēj koncentrēties tikai uz runātāju. Apkārtējās skaņas ir lielā mērā “izslēgtas”.

Uzlabotā trokšņu slāpēšanas funkcija nosaka balsi un saglabā to neizmainītu. Vienlaikus tai neradnieciskas vai attāli radnieciskas skaņas tiek apslāpētas, atstājot balss ierakstu nesakropļotu. Jebkurā laikā. Jebkurā vietā.

Trokšņu slāpēšanas un virziena vērsuma iestatījumus var konfigurēt ar RCT (RecMic konfigurācijas rīks) programmatūru vai arī bez programmatūras, izmantojot taustiņu kombināciju (skatīt ātro lietotāja ceļvedi).

Lejupielāde >

Torsten Hein un Carsten Schulthes, DAZ Diktiertechnik (Vācija) direktori: “Testa ierīces ieraksta kvalitāte un runas atpazīšana ir lieliska, pateicoties augstas jutības mikrofoniem, kā arī efektīvai apkārtējo trokšņu slāpēšanai. Jauna funkcija ir iespēja individuāli pielāgot klaviatūru, kā rezultātā iegūstot nebijušu programmatūras saderību. Datori, kas atpazīs klaviatūru, atpazīs arī Olympus RecMic II. Olympus izstrādājis gudru pieeju, lai taupītu IT resursus un piesaistītu jaunus lietotājus.”

Romain Koening, DICMA (Francijas) tehniskās grupas vadītājs: “Testi, ko mēs īstenojām trokšņainā vidē, uzrāda izcilu runas atpazīšanas sniegumu. Toleranci pret troksni var pieregulēt pāris sekunžu laikā, vienkārši nospiežot divus taustiņus uz mikrofona, kas vienkārši ļauj pārslēgties no klusas vides uz trokšņainu. HID režīma izmantošana jaunajos RecMic ļauj mūsu tehniskajiem darbiniekiem uzstādīt klientu risinājumus, neizmantojot papildu dziņus. Dziņu nelietošana nozīmē to, ka tas strādā ar jebkuru izplatītu operētājsistēmu, un sistēma ir mazāk pakļauta sabojāšanās riskam.”

Jürg Sprecher, Voicepoint AG (Šveice) sistēmu inženieris: “Tehnoloģijas nodrošina negribētu fona trokšņu samazināšanu un precīzus rezultātus transkripcijai un runas atpazīšanai. RecMic konfigurācijas rīka (RCT) programmatūra ir ļoti mūsdienīga un nodrošina ērtu lietošanu. “

Apmeklējiet audio vietu >
Savietojams ar
 • dns.comfort.pro workflow, dns.comfort.basic workflow PLUS, dns.comfort.net PLUS, dns.comfort.local PLUS

 • Lexacom 3, Lexacom Echo, Lexacom Connect

 • VocalSoft

 • DictaPlus

 • All products are compatible

 • All products are compatible

 • MIRSK Speech Recognition & MIRSK SUITE

 • M*Modal Fluency Direct ®, M*Modal Fluency Flex ®

 • RM-4010P: Speech Recognition Family

 • Dictanet

 • Zenidoc

Izstrādātājiem: DIY

Jūs izstrādājat savu programmatūru? Jūs vēlaties pilnībā integrēt RecMic II, lai varētu kontrolēt gan redzamās, gan apslēptās funkcijas? Mums ir vienkārši lietojams programmatūras pilnveidošanas komplekts (Software Development Kit – SDK), kas ar minimālām pūlēm ļaus jums integrēt Olympus diktēšanas programmaparatūru. Vienkārši pieprasiet jaunāko SDK, uzklikšķinot uz šīs saites.

Pieteikties >