Šķiet, ka pārlūkošanai izmantojat pārlūkprogrammu Internet Explorer 6. Tā ir novecojusi.
Lai pārlūkošana būtu drošāka un ticamāka, ir ieteicams atjaunināt pārlūkprogrammu uz vienu no šādām pārlūkprogrammām:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Digitālais runas standarts (.dss / .ds 2)

Digitālais runas standarts (Digital Speech Standard) ir unificēts standarts kompaktam digitālās runas ierakstam, ko kopīgi izstrādāja un ieviesa Olympus, Grundig un Philips.

Papildus informācija

Šī standarta galvenais uzdevums ir nodrošināt, lai diktētie faili, kas ierakstīti ar nozares līderu ierīcēm ir savietojami atskaņojot. Tas nodrošina plašāku noieta tirgu un piedāvā gala lietotājam plašākas izvēles iespējas, kā arī drošību un kontrolētus standartus.

Šis digitālās runas standarts spēj apmierināt modernās digitālo informāciju sabiedrības vajadzību pēc augstas kvalitātes, profesionālas diktēšanas un runas risinājumiem. Piedāvājot izcilu audio kvalitāti balss ierakstam, .dss faili pieļauj augstu kompresijas līmeni, samazinātu faila izmēru, tīkla trafiku un nepieciešamo uzglabāšanas kapacitāti. Šis formāts pieļauj arī papildus informācijas, tādas kā klienta/ pacienta vārda un dokumenta tipa saglabāšanu faila virsrakstā, vēlāk atvieglojot failu organizēšanu.

DSS Pro (.ds2) formāts ir .dss formāta tālāks pilnveidojums, kas nodrošina labāku skaņas kvalitāti, lai varētu sasniegt precīzākus runas atpazīšanas rezultātus un faila kodēšanu (128-/256-bit AES), lai aizsargātu diktētās informācijas konfidencialitāti. Īpaša kompresijas tehnoloģija turpina failu apstrādi un iegūst ievērojami mazāku faila apjomu, kas ir ļoti būtiski diktēto failu sūtot pa e-pastu vai pārsūtot pa iekšējiem tīkliem, kā arī arhivējot.

Profesionālām vajadzībām .dss un .ds2 formāts ir pirmā izvēle, kas nodrošina standartizētu un nākotnes drošu balss failu saglabāšanu.