Šķiet, ka pārlūkošanai izmantojat pārlūkprogrammu Internet Explorer 6. Tā ir novecojusi.
Lai pārlūkošana būtu drošāka un ticamāka, ir ieteicams atjaunināt pārlūkprogrammu uz vienu no šādām pārlūkprogrammām:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

ODDS: Diktēšana viedtelefonā kļūst profesionāla. Jebkurā laikā. Jebkurā vietā.

ODDS – profesionāls mākoņa risinājums

Olympus diktēto failu piegādes pakalpojums (ODDS) vada to diktēto failu pārsūtīšanu, kas ierakstīti izmantojot Olympus diktēšanas aplikāciju IPhone un Android tipa viedtālruņiem. Notikumu gaitā rodas nepieciešamība pēc neplānota ieraksta, bet jums nav līdzi jūsu profesionālais diktofons, jūs varat vienkārši ierakstīt vajadzīgo un nosūtīt uz organizācijas sistēmas darba plūsmu, lai saņemtu transkribētu tekstu vēl pirms atgriešanās birojā.

Olympus diktēšana iPhone/Android viedtālruņiem

Olympus Dictation Delivery Service (ODDS)

ODMS Transkripcijas modulis

DSS fails

DSS fails

DSS fails

Administrators

Olympus Dictation Portal

ODDS serveris

https

e-pasts / ftps

Pārrakstītājs

Pārrakstītājs

Pārrakstītājs

Datu drošība ir pirmajā vietā

Uzņēmuma dati bieži ir tā vērtīgākais aktīvs. Ja Olympus diktēšanas iespēja iPhone vai Android viedtālruņiem ir savienota ar ODDS, organizācija var gūt labumu no dažādiem drošības risinājumiem. Diktēto runu var ierakstīt DSS Pro formātā ar 256-bit AES kodējumu. Tas nozīmē, ka diktētie faili ir aizsargāti pat pirms tie tiek pārsūtīti izmantojot HTTPS vai ftps, un neautorizētas personas tos nevar noklausīties nevienā no datu pārsūtīšanas posmiem.

Plūstoša integrācija jau eksistējošā diktējumu darba plūsmā

DSS Pro audio formāts, kas ir noteikts nozares standarts profesionāliem runas apstrādes risinājumiem, nodrošina plūstošu integrāciju un turpmāku apstrādi no jebkuras pasaules vietas nosūtītam ierunātam failam. Papildinformācija, tāda kā autora ID un darba tips, arī ir ietverta pašā diktētajā failā. Diktēto failu var sūtīt uz ftp serveri tā, lai pārrakstītājs tiek klāt failiem, lai kur arī tie atrastos.

Olympus diktēšanas portāls

Olympus diktēšanas portāls (ODP) ir ārkārtīgi drošs un elastīgs tīmeklī bāzēts konfigurēšanas rīks, kas ļauj administratoram centralizēti vadīt Olympus diktēšanas aplikācijas un attiecīgās ODDS licences. Konfigurācijas jautājumi, tādi kā diktētā faila adresāts un kodējuma iestatījumus kontrolē administrators, tādējādi autors (gala lietotājs) var koncentrēties uz diktēšanu izmantojot savu aplikāciju. Tas nodrošina maksimālu procesa vienkāršību un ļauj izvairīties no lietotāja kļūdām.

Profesionāla lietojamība apvienota ar viedtālruņu bezvadu iespējām

Ja runa ir par diktēšanu, profesionāļi bieži nevēlas iztikt bez tā komforta un lietojamības, ko piedāvā tāds specializēts darba rīks, kā profesionāls diktofons. Vienlaikus, šie lietotāji ļoti bieži atrodas izbraukumos, situācijās, kur jāveic tūlītēja diktēšana un uzreiz jānosūta pārrakstītājam. Tieši tāpēc Olympus diktofoni DS-7000 un DS-3500 atbalsta Toshiba FlashAir™ card atmiņas karti. Ar šo nepārspējamo komandu un viedtālrunī instalētu Olympus diktēšanas aplikāciju, diktētos failus var lejupielādēt izmantojot bezvadu iespējas un tad pa mobila telefona tīklu pārsūtīt vēlamajam adresātam.

Diktēšanas aplikācijas atbilst augstākajiem datu aizsardzības standartiem

Kodēts audio ieraksts ar DSS PRO (256- bitu AES)
Drošas pārsūtīšanas protokols (HTTPS/FTPS/SFTP)

Nodiktējiet negaidīto

Diktējiet, veidojiet anotāciju un sūtiet. Olympus diktēšanas iespēja iPhone / Android telefoniem ir burvīga un vienkārša aplikācija, lai ierakstītu diktēto tekstu. Vienkārša rediģēšana, iestarpināšana, pārrakstīšana un nosūtīšana, lai atšifrētu un pārrakstītu ierunāto failu. Uzņēmumiem tas nozīmē lielāku efektivitāti, samazinātus izdevumus un iespēju izdarīt vairāk īsākā laikā.

Olympus Dictation Aplikācija
Android un iPhone viedtālruņiem:

Labāk vienreiz redzēt, nekā simtreiz dzirdēt

Darba dzīvē ir daudzas situācijas, kad runātais vārds iegūst patiesu spēku, ja to pavada vizuāls stimuls. Un daudzi aprakstoši darba procesi, kur attēli ir vienkārši nepieciešami. Tagad eksperti, konsultanti un līdzdalībnieki pirms faila nosūtīšanas pārrakstītājam, var pievienot attēlu jebkuram savam diktētājam failam, vienalga, vai tas ierakstīts ar Olympus DS-7000/DS-3500 diktofonu vai izmantojot Olympus Dictation aplikāciju.

Diktētais fails un pievienotais attēls