Šķiet, ka pārlūkošanai izmantojat pārlūkprogrammu Internet Explorer 6. Tā ir novecojusi.
Lai pārlūkošana būtu drošāka un ticamāka, ir ieteicams atjaunināt pārlūkprogrammu uz vienu no šādām pārlūkprogrammām:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Sonority, Olympus, Diktofonu programmatūra; Audio programmatūra , Audio Editing

SONORITY

Audio vadības programmatūra

Sonority

Olympus digitālo diktofonu komplektācijā iekļautā programmatūra Olympus Sonority ļauj pievienot diktofonu datoram, lai pārsūtītu, pārvaldītu un rediģētu audio failus.
Ir pieejams plašs funkciju klāsts, kas palīdzēs jums maksimāli izmantot ierakstīto skaņu, veicot ātras un vienkāršas darbības.
Tiek nodrošināti arī vairāki tīmekļa pakalpojumi, piemēram, RSS Information (RSS informācija) un Podcast Channels (Aplādes kanāli).
Turklāt tiešsaistē iegādājamā diktofona Plus versijā ir pieejamas arī MP3 rediģēšanas un audio kompaktdisku rakstīšanas funkcijas; Plus versiju var papildināt vēl arī ar atsevišķi nopērkamiem mūzikas rediģēšanas spraudņiem, kas dod iespēju izmantot vairāk nekā 20 sarežģītākus efektus un vairāku celiņu rediģēšanas iespējas.
Ierīce paredzēta gan Windows, gan Macintosh lietotājiem, jo tiek nodrošināts arī pilns atbalsts Macintosh operētājsistēmai.

Funkcijas

  • Savietojams ar Windows un Mac
  • Audio failu pārlūkošana
  • Wave formas datu rediģēšana (vairāku celiņu rediģēšana, kompozīcija, izgriešana, ielīmēšana, u.c.)
  • Lineāra PCM ieraksta atbalsts
  • Tīmekļa servisi (RSS informācija, Podkāstu ceļvedis, programmaparatūras jauninājumi)
  • pēc izvēles iespējams jaunināt uz Sonority Plus (papildus funkcijas: atbalsta rakstītāja izvēlnes iestatījumus, Audio CD ierakstīšanu, MP3 šifrēšanu)
  • papildus iespējams iegādāties Mūzikas rediģēšanas programmatūru (papildus funkcijas: neierobežo vairāku celiņu izmantošanu, vairāk kā 20 papildus efektu funkcijas, dažādu audio failu vadība)

Tehniskie dati Skatīt visu

Tas varētu jūs interesēt