Pārlūkošanai jūs laikam izmantojat Internet Explorer 6. Tagad šī pārlūkprogramma ir novecojusi.
For safer, more reliable browsing it is recommended that you upgrade your browser to one of these browsers:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Privātums

Paziņojums par privātumu

1. Ievads

Mēs esam uzņēmums “Olympus Europa SE & CO. KG” (Amsinckstr. 63, 20097 Hamburga, Vācija). Visas norādes “mēs/mūsu/mums” ir atsauces uz uzņēmumu “Olympus Europa SE & CO. KG”.

“Personiskā informācija” ir informācija, kas ļauj jūs personiski identificēt, piemēram, jūsu vārds, uzvārds, e-pasta adrese un pasta adrese.

Lūdzu, iepazīstieties ar šo privātuma politiku, lai izprastu, kā mēs izmantojam no jums saņemto personisko informāciju. Lūdzu, izlasiet šo privātuma politiku, pirms nododat savu personisko informāciju mums. Pārlūkojot mūsu tīmekļa vietni, jums nav obligāti mums jānodod sava personiskā informācija.

Ja jums rodas jebkādi jautājumi par šo privātuma politiku, sazinieties ar mums, rakstot uz.

Šī privātuma politika laiku pa laikam var tikt atjaunināta. Šajā lapā ir norādīts pēdējās pārskatīšanas datums. Tādēļ katru reizi, pirms nododat mums savu personisko informāciju, vēlreiz pārskatiet šo privātuma politiku.

2. Kādos gadījumos mēs apkopojam informāciju?

Mēs apkopojam no jums saņemto personisko informāciju, kad tīmekļa vietnē veicat šādas darbības:

 • pierakstāties, lai pasūtītu preces vai pakalpojumus;
 • piesakāties darbā pie mums vai kādā mūsu meitasuzņēmumā (skatiet mūsu atsevišķo privātuma politiku, kas jums ir jāapstiprina, lai varētu izmantot mūsu tiešsaistes pieteikšanās rīku);
 • tiešsaistē veicat jebkādus citus vaicājumus;
 • saistībā ar sīkfailiem un citām tehnoloģijām.

3. Kādu personisko informāciju mēs apkopojam?

Kad jūs pierakstāties, mēs apkopojam šādu jūsu personisko informāciju:

 • vārdu, uzvārdu;
 • pasta adresi;
 • tālruņa numuru;
 • e-pasta adresi;
 • citu personisko informāciju, ko jūs iesniedzat ar savu darba pieteikumu (skatiet mūsu atsevišķo privātuma politiku, kas jums ir jāapstiprina, lai varētu izmantot mūsu tiešsaistes pieteikšanās rīku);
 • citu personisko informāciju, ko jūs mums brīvprātīgi sniedzat;
 • lietojuma datus saistībā ar sīkfailiem un citām tehnoloģijām.

4. Ko mēs darām ar jūsu personisko informāciju?

Ja jūs nodrošināt mums piekļuvi iepriekš norādītajai personiskajai informācijai, mēs to izmantojam, lai:

 • apstrādātu jūsu preču un pakalpojumu pasūtījumus;
 • sazinātos ar jums saistībā ar jūsu pasūtījumu un informētu jūs par jaunumiem vai īpašiem piedāvājumiem, kas varētu jūs interesēt, ja vien jūs neesat īpaši norādījis, ka nevēlaties saņemt šādu informāciju;
 • sniegtu atbildes uz jūsu iesūtītajiem jautājumiem un informētu jūs par jaunumiem vai īpašiem piedāvājumiem, kas varētu jūs interesēt, ja jūs esat īpaši norādījis, ka vēlaties saņemt šādu informāciju;
 • apstrādātu jūsu darba pieteikumu un pēc tam varētu to ar jums pārrunāt;
 • sadaļā “Sīkfaili un citas tehnoloģijas” norādītajiem mērķiem.

5. Kurām personām mēs nododam jūsu personisko informāciju?

Par jums internetā apkopoto personisko informāciju mēs galvenokārt nododam tikai mūsu uzņēmumu grupas uzņēmumiem. Taču noteiktos gadījumos mēs to nododam arī valsts un tiesībsargājošajām iestādēm, mūsu uzņēmuma tiesību pārņēmējiem un mūsu piegādātājiem, kuri pēc mūsu pieprasījuma veic datu apstrādi.

6. Personiskās informācijas starptautiska nodošana

Tā kā tīmeklis ir starptautiska vide, izmantojot to personiskās informācijas apkopošanai un apstrādei, ir būtiski atcerēties, ka notiek datu pārrobežu nodošana. Tādēļ, ja pārlūkojat tīmekļa vietni un nododat mums savu personisko informāciju, jūs piekrītat, ka mēs apstrādājam jūsu personisko informāciju, pamatojoties uz šo nosacījumu.

7. Sīkfaili un citas tehnoloģijas

Kad jūs lietojat mūsu tīmekļa vietni, tiešsaistes pakalpojumus, interaktīvās lietojumprogrammas, jaunumu saņemšanu e-pastā un reklāmas, mēs sīkfailu veidā (galvenokārt neliela teksta faila vai vienkārša GIF faila veidā) saglabājam informāciju jūsu datora cietajā diskā. Sīkfaili ļauj mums pielāgot tīmekļa vietnes saturu jūsu interesēm un preferencēm. Piemēram, sīkfaili par jūsu apmeklētajām tīmekļa vietnēm var saturēt informāciju par atsevišķām tīmekļa vietnēm, kas dod mums iespēju individualizēt jūsu nākamo tīmekļa vietņu apmeklējumu. Taču sīkfaili mums nedod iespēju piekļūt citai jūsu datorā esošajai informācijai.

Lai analizētu mūsu reklāmas kampaņu panākumus, mēs izmantojam arī citas tehnoloģijas, piemēram, tīmekļa bāksignālus un tīmekļa informatorus. Mēs izmantojam arī trešo pušu tehnoloģijas, kas palīdz analizēt to, kādā veidā lietotāji nonāk mūsu tīmekļa vietnē un kas viņus tajā interesē. Trešās puses var izmantot informāciju par jūsu apmeklējumu šajā un citās tīmekļa vietnēs, lai uzlabotu savus produktus un pakalpojumus, kā arī piedāvātu informāciju par precēm un pakalpojumiem, kas varētu jūs interesēt. Ja vēlaties iegūt papildinformāciju par šādu praksi un jūsu iespējām novērst trešo pušu piekļuvi jūsu informācijai, lūdzu, klikšķiniet šeit .

Vairums tīmekļa pārlūkprogrammu ļauj dzēst sīkfailus vai saņemt brīdinājuma paziņojumu, pirms sīkfails tiek saglabāts jūsu datora cietajā diskā. Vairāk informācijas skatiet savas pārlūkprogrammas lietošanas instrukcijā vai palīdzības sadaļā. Tomēr, ja izvēlēsieties deaktivizēt sīkfailus, kurus saglabājam jūsu datorā, jūs vairs nevarēsiet izmantot noteiktus pakalpojumus un tīmekļa vietnes sadaļas.

8. Saites uz citām tīmekļa vietnēm

Tīmekļa vietnē ir hipersaites uz trešo pušu tīmekļa vietnēm, par kuru darbību atbild attiecīgās puses. Šīm tīmekļa vietnēm ir savas privātuma politikas, un mēs iesakām jums ar tām iepazīties. Tās nosaka personiskās informācijas, ko jūs nododat šādas tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā, lietojumu. Mēs neatbildam un nekādā veidā neesam saistīti ar šādu tīmekļa vietņu datu aizsardzības praksi, un jūs uzņematies pilnu atbildību par šādu tīmekļa vietņu apmeklēšanu.

9. IP adreses

Mēs apkopojam informāciju par lietotāju uzvedības tendencēm, jo esam ieinteresēti veiksmīgā informācijas izplatīšanā caur tīmekļa vietni. Mūsu serveris izveido žurnālfailu, kas satur informāciju, piemēram, par jūsu tīkla interneta protokola (IP) adresi, jūsu apmeklētajām lapām un apmeklējuma ilgumu. Pēc tam, izmantojot analītisko programmatūru, mēs ģenerējam ziņojumus, kas informē mūs par to, kā varam uzlabot jūsu pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Tīmekļa vietnes analīzē jūsu IP adrese tiek izmantota anonīmā veidā. Žurnālfaili tiek regulāri dzēsti. IP adrese ir noteikta skaitļu kombinācija, ko jūsu datoram piešķir jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs un kas ir nepieciešama, lai nodrošinātu jums piekļuvi internetam.

10. Jūsu tiesības attiecībā uz personisko informāciju

Jums ir tiesības pieprasīt mums pieejamās jūsu personiskās informācijas kopiju, kā arī šīs informācijas labošanu. Lūdzu, sūtiet savus jautājumus par datu aizsardzību atbildīgajai personai uz e-pastu. Mēs veiksim visas nepieciešamās darbības, lai padarītu jums pieejamu mūsu reģistrā esošo informāciju par jums, kā arī lai to labotu vai dzēstu.

Tāpat jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret jūsu personiskās informācijas izmantošanu. Informējiet mūs, sūtot vēstuli uz mūsu kontaktadresi vai rakstot uz iepriekš norādīto e-pasta adresi.

2016. gada jūlijs
Olympus Europa SE & CO. KG
Par datu aizsardzību atbildīgā persona